Transfery w Premier League

Nie chce mi się się wierzyć, że Tuchel zgodzi się na transfer gwiazdora pokrojem równego tym którzy zwolnili go w PSG.

Akurat z tego co podają ang media, Tuchel jest pierwszym zwolennikiem transferu Ronaldo.

Wiesz, CR7 to bądź co bądź gwarant tych 15 bramek w PL, mimo wieku. A Chelsea napastnika od odejścia Costy nie ma. Poza tym, z bokami obrony Chelsea i ich środkiem pola CR7 mógłby tam grubo postrzelać. Ogólnie przejście CR7 do CFC byłoby bardzooo złą informacją dla LFC i City. Ponieważ w takim zestawie, jaki Oni by mieli przy ewentualnym transferze CR7, Chelsea byłoby dużo groźniejsze w ofensywie niż w poprzednich latach. Stracili Rudigera i zobaczymy kim go zastąpią.

Oby CR7 nie poszedł do CFC, bo będzie problem.

CR7 + Tuchel w pucharach + LM = to się może skończyć dużym sukcesem.

Ostatnio Chelsea jest łączona z każdym wiekszym dostępnym nazwiskiem. Stracili Lukaku, Rudigera, Christensena, Thiago Silva 40tki dobija,Werner nie sprawdza się i pewnie odejdzie. Nie wydaję mi się, żeby mieli byc grożni już w przyszłym sezonie, raczej czeka ich budowa składu. Szczególnie środka defensywy, gdzie na ten moment wyglądają słabiutko.

Napisałem groźniejsi w OFENSYWIE, w wypadku transferu CR7

CR7, Sterling, Werner, Havertz, Ziyech, Mount, Pulisic, Odoi

Baaardzo groźny byłby to zestaw + piłki od James i Chilwella z boków. Chodziłoby to nieźle.

Niby tak, ale jak to mówia tytuły sie wygrywa obroną nie atakiem :stuck_out_tongue: Poza tym no Wernera bym się nie bał, Ziyech ma ponoć odejść.

City w tym sezonie ligę wygrała atakiem, Real LM też (ofc finał bramkarzem, ale całą fazę pucharową atakiem).

To stereotyp jest. Tytuły defensywą to się wygrywa w koszykówce XD

No racja, przecież my nie zaczęliśmy wygrywać trofeów po ściągnięciu VVD i Alissona.

2 polubienia

Na przykład półfinału z Barceloną? :rofl:

4 polubienia

Mane grał w rewanżu, nie było Firmino i Salaha

Sterling wylądował w Chelsea, zawsze to mniej karniaczków dla City :yum:

Eriksen idzie do ManU, jeśli przejdzie testy medyczne. Interesujące wzmocnienie, osobiście życzę mu powodzenia, zwłaszcza zdrowotnie.

Co ciekawe, MU chce budować drużynę na facecie po zawale, piłkarzu, który nie chce iść do MU (FdJ) i 37-latku, ktory chce się z klubu koniecznie wyrwać.

Nie wiem czy się nie osłabiają takim ruchem.

Chelseą sięga po Koulibaly’ego. Wydaję się jeden z lepszych obrońców poza topowymi klubami. Jednak juz po 30tce i z Afryki. Stamtąd zawodnicy często mocno dołują po 30tce, zobaczymy jak się sprawdzi u nich, szczególnie, że stracili 2 podstawowych obrońców a 3-ci będzie w przyszłym roku kończył 39 lat.

Sterling w Chelsea. :unamused::unamused::unamused::unamused:

brakuje, żeby na koniec swojej kariery zahaczył Everton

1 polubienie

Chelsea według mnie ma jeszcze braki i niektóre pozycje wąsko obsadzone. Ciekawe po kogo jeszcze pójdą i czy będą stanowić poważne zagrożenie

Życzę Chelsea upadku tak samo jak życzę upadku manc i PSG. Takie kluby arabskie zniszczyły rynek piłkarski płacąc za nurka jak Sterling, Neymara ponad 200mln

1 polubienie

Chelsea are working to sign both Nathan Aké and Presnel Kimpembé after Kalidou Koulibaly. Negotiations in progress for both with Man City and Paris Saint-Germain. :rotating_light::large_blue_circle: #CFC

Koulibaly will sign soon, Kimpembé and Aké are Tuchel priorities as de Ligt is close to join Bayern.

Poważne nazwiska ściągają, ale wymiana prawie całego bloku obronnego naraz może im się odbić czkawką. Zobaczymy jak to Tuchel poukłada, ale ja na ten moment bym powiedział że Conte z totkami są większym pewniakiem do top4 niż Chelsea.

@Vrubzzi Azpi podobno mocno naciska na transfer do Barcelony, czytałem że warunki kontraktu są ustalone i zostało dobić targu na linii Barca-Chelsea, co przy uruchomieniu drugiej dźwigni finansowej w Barcelonie pewnie się stanie.

2 polubienia

Ciekawe że aż 3 stoperów chcą ściągnąć bo słyszałem że Tuchel chce przejść na 4 z tyłu. To by oznaczało że na 2 pozycje będzie Koulibaly, Aké, Kimpembe, Chalobah, Azpi (?) i Sarr.

Stracił WSZYSTKO w oczach kibiców.