Transfery w Premier League

Taniocha moim zdaniem. Trossard to w mojej opinii bardzo dobry piłkarz.
No ale swoim zachowaniem pewnie zbił cenę

1 polubienie

W tej Chelsea albo przesadni optymiści pracują albo jacyś fani FM, bo pamietam w jakies edycji to byl totalnym kozakiem :sweat_smile:

gdzie jest ffp ja się pytam?

1 polubienie

To jakiś opóźniony “black friday” jest czy cuś?
27 milionów to promocja!
Młody zaciera ręce😊

1 polubienie

Arsenal widze mimo świetnej pierwszej 11 nie spoczywa na laurach tylko jeszcze wzmacnia skład. FSG jak zobaczyło 2019, że pierwsza 11 LFC jest gotowa to… przestali inwestować :stuck_out_tongue: Klub po wygraniu LM nikogo nie kupuje. Widzieliście kiedykolwiek taki cyrk? Dziwić się że teraz połowa składu zajechana jak zawsze mieliśmy 14-15 zdatnych do gry - reszta była tłem. Bogowie już wtedy rzucali monetą czy lfc zgra sezon bez kontuzji czy nie. Jak nie było to to pociągneliśmy a jak nie to kicha totalna. Minimum środków maksimum sukcesu - lecz jak widać do czasu.

30 mln za 28 letniego piłkarza, który dopiero ten sezon zaczął mieć “bardzo dobry”. Już nie przesadzajmy, że to są jakieś frytki.

Ten sezon to właśnie spadek hajpu na niego :sweat_smile: liczby może zrobił, ale ponoć wcale rewelacyjnie nie gra. Dużo lepiej prezentował się w poprzednich latach.

Na dobra sprawe poza meczem z nami( dzień konia jego+wylewy naszej defensywy) i 1 karnym to pozostają 3 bramki, wiec już liczba tak nie powala.

Trossard to zajebisty zawodnik, sprawdzony w PL , 27 mln to mega promocja, będą z niego mięli więcej pociechy niż by mieli z Mudryka, mądry bardzo tani transfer, Arsenal będzie tylko lepszy, muszą tylko nieznacznie poszerzyć skład .

Tak dla przypomnienia powiem, że Trossardowi zostawało pół roku do końca swojego kontraktu z Brighton także mając to na uwadze + to że ma 28 lat to czy ja wiem te 27 mln wcale dla mnie żadną promocją nie są, no ale wiadomo to co w ostatnich latach robią angielskie kluby na rynku transferowym może nam przysłaniać obraz tych 27 mln.

Półtorej roku

@David_Ornstein
·
2 min
Chelsea have seen an offer for Moises Caicedo rejected by Brighton & Hove Albion. £55m bid made in writing this week - far below what #BHAFC would even consider + they’ve no interest in letting 21yo midfielder go anywhere this window
@TheAthleticFC
#CFC

Oni srają tymi pieniędzmi XDDD?!

Może ten Boehly wygrał od naszego Heńka ze 200 mln baksów w pokera?

7 polubień

Prędzej po Newcastle spodziewałbym się takiego szaleństwa, ale to co Chelsea odprawia to jest chore. Czy ktoś z PL lub UEFA się tym zainteresuje?

1 polubienie

Oni kombinują z rozkładaniem na raty itd. Tam jest właśnie fpp brane pod uwagę przy transferach. Stad Enzo nie wzięli, bo Benfica chciała kwotę w całości.

1 polubienie

Myślicie, że on ze swoich dokłada? Na bank zadłuża klub

Mi się gdzieś w jakimś filmiku na YT obiło, że od przyszłego sezonu wchodzą jakieś zmiany w FFP czy regulacjach EPL. Będą bardziej ostre i to jest ostatnie okienko i dlatego Chelsea teraz robi zakupy pod korek (liczy się wg starego systemu) a sprzedaże już na lato

Hehe jeżeli to prawda to mamy wymówkę na Bellinghama. Chcielibyśmy go kupić, ale wiecie FFP, więc Henderson dostanie podwyżkę, a keita nowy kontrakt :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Myślę, że Chelsea, jak my , ma słaby sezon i próbują go ratować. My niekoniecznie

Chelsea ma znacznie większy “szpital” niż my

Ciekawe, czy to prawda, ogólnie nasz wychowanek. Tylko miejsca chyba za bardzo dla niego nie mamy :smiley: Też odszedł w średnim stylu :stuck_out_tongue: