Transfery w Premier League

Mowa była konkretnie o Boehlym a nie o żadnej “większości miliarderów”. I nie bardzo rozumiem z czego tu się wyśmiewać, gdy wypadałoby raczej poczekać na efekty. Jak się nie zmienią u nas właściciele to ja na ten moment uważam że większe prawdopodobieństwo jest tego, że będziemy wąchać spaliny Chelsea i nie będzie do śmiechu żadnego powodu.

Edit@ Kolejny błąd logiczny, bo chyba zakładasz że celem FSG miał być jakiś sukces sportowy, podczas gdy ich dotychczasowa działalność wskazuje raczej na to że interesuje ich tylko i wyłącznie sukces finansowy a na tym Amerykanie znają się jak mało kto.

Edit2@ Przecież jasno się wyrazili, że klub jest na sprzedaż.

1 polubienie

Here We Go! Pedro Porro ze Sportingu Lizbona za kwotę 45 mln euro zostanie graczem Tottenhamu. W sumie bardzo ciekawy transfer, w Portugalii chłopak dawał radę, jestem ciekaw jak wypadnie w Anglii. Były gracz Manchesteru City, gdzie ciągle był wypożyczany.

Z innych wiadomości, Tete z Szachtaru Donieck zostaję wypożyczony do Leicester. Ostatnie 7 miesięcy spędził w Lyonie. Lisy też chwytają się czego tylko mogą żeby pozostać w Premier League. Ciekawe wzmocnienie, z racji tego że w Francjii Brazylijczyk dobrze się prezentował.

Ja się nie zgadzam. Moim zdaniem to Todd ładnie ograł to FFP. Ściąga młodych utalentowanych piłkarzy, którzy nawet jak nie wypalą to i tak ich się odsprzeda za przysłowiowe 20 mln. Do tego FFP jest się liczy w 3 letnich okresach, więc Chelsea się załapie ponad 100 mln za wygranie LM, więc może dlatego Boelhy wydaje tyle w tym sezonie. Amerykanin mówił też, że piłka nie wykorzystuje potencjału marketingowego skoro najbardziej popularny sport świata zarabia mniej niż futbol amerykański czy NBA. Po za tym jak spojrzymy w tył to zarobki klubów i ceny za piłkarzy cały czas idą do góry nawet mimo niedawnego kryzysu spowodowanego COVIDem. Pewnie paru piłkarzy też odejdzie latem jak Ziyeh, Pulisic itd. Piszecie, że od lata ma być ograniczenie na 5 lat kontraktu ale to tylko działa na korzyść Chelsea, bo inni nie będą mogli tego skopiować, a nowe prawo nie działa wstecz.

Newcastle oficjalnie dopięli Gordona z Evertonu. Jak widać przychodzi Szejk i z drużyny środka tabeli robi trzecią w obecnym sezonie. Niby mocno składu nie przerobili, ale styl gry i wyniki są po ich stronie znakomite. Szkoda, że u nas to idzie w drugą stronę. Z topu spadamy do środka tabeli.

No i cyk Enzo Fernandez w Chelsea za 120 milionów. W Chelsea nie ma szejka z nieograniczonym budżetem, dotknęła ich również pandemia (jak każdego klubu na tym świecie), też wydają dużo na pensje, też mają wielu piłkarzy w kadrze, a mimo to mogą i wydają ogromne kwoty na zawodników których potrzebują.

Tymczasem w Liverpoolu będącym w ścisłej czołówce klubów piłkarskich pod względem przychodów od 3 lat nie mogą nazbierac na JEDNEGO JE**NEGO POMOCNIKA.

2 polubienia

Czuje, że jak nadal tak będziemy grać. To Bellingham zwyczajnie może nie chcieć do nas przyjść. Szczególnie, że on jak Haaland to będzie sobie wybierał klub, a nie klub jego.

1 polubienie

W sumie Enzo nigdy nie był na naszym celowniku, to nie jest profil zawodnika, jakiego potrzebuje LFC. O wiele więcej da zdrowy Ox.

2 polubienia

Najśmieszniejsze jest to, że nawet jakby przyszedł ewentualny szejk, to pewnie przepisy się zmienią na tyle, że nie skorzystamy z jego hojności :smiley:
Chelsea korzysta póki może

Witamy na pokładzie Pan Trolla :smiley:

3 polubienia


70mln Brighton tez odrzuca

Według Ornsteina: Cancelo trafi na wypożyczenie do Bayernu już w tym okienku i do końca tego roku.

Ciekawe ruchu w City.

A jeszcze niedawno pisali,ze to najlepszy boczny obronca w lidze. Tez ma taki sam zjazd jak Trent,

1 polubienie

O Fabsie pisano najlepszy DM w lidze :smiley:
@Lucass może był, ale w ciągu roku stał się najgorszym/jednym z najgorszych i w tym jest problem. Nie ma co czekać na powrót do formy, bo to się może już nie wydarzyć. Ma on lat 30 rocznikowo, do tego nawet nie dał w sumie cienia nadziei w tym sezonie.

Cancelo ?? Ten sam Cancelo co robił mega robotę w City i nawet strzelał gole ? Pep nie boi się go wysłać na wypożyczenie ?? Jak widać nie boi się i nie ma tam świętych krów, Dias i Cancelo jak grają słabo siedzą na ławce. U nas inaczej, dusimy przez kilka meczy gracza, a nóż zaskoczy. Sentyment Kloppa jest czasem przesadą. Co do Cancelo to od Mundialu zalicza regres.

3 polubienia

No i tak to sie własnie powinno robić w topowych klubach zero sentymentow. Zawodnik ma słabszy okres od dłuższego czasu? Wyjazd na wypożyczenie, albo sprzedaż.
W Liverpoolu by go katowali bez konca licząc na cud, aż gość stałby się kompletnym wrakiem piłkarskim jak Fabinho.

bo był i nie ma co z tym dyskutować :smiley:

@Loku64 ale ja nawet z tym nie mam zamiaru polemizować. Straszne co się porobiło z naszą latarnią.

1 polubienie

Byc moze to tez wina Kloppa (albo czesciowo), natomiast wzialbym pod uwage, ze w City w obronie maja do dyspozycji Diasa, Laporte, Stonesa, Akanjiego, Ake, Walkera, Cancelo… i “tylko” ich zapewne dlatego, ze Pep jest zadowolony ze skladu bo gdyby potrzebowal jeszcze to po prostu by sobie kupil. U nas za Fabinho czy Hendersona ( nie) mamy Arthura Melo lub dzieciaka Bajcetica. xD Podobnie z tym TAA. No fajnie fajnie, ze powinien go zmienic tylko, ze na ta pozycje moze wejsc albo dziadzia Milner, ktory powinien siedziec w kapciach przed TV albo Gomez, ktory powinien reprezentowac max Preston North End, a nie Liverpool. No i jeszcze jest ten dzieciak z Aberdeen, ktory albo jest kontuzjowany, albo za cienki nawet na rezerwy.

1 polubienie


Chelsea będzie próboować ściągnąć Enzo wykładając 120 mln€ rozłożone na raty.
Arsenal złoży kolejną ofertę za Caicedo 70+5 mln £
@josif okienko się kończy, chłopak chcę odejść, a oni starają sie mocno nie przepłacić :smiley: Reklama mi się złapała, bo dorzuciłem screena, żeby nie było, że sobie z głowy to biorę. Do tego chciałem 2 newsy na raz :smiley:

Arsenal złożył ofertę za Caicedo 75+5 mln funtów i dorzuca jeszcze procesor Intel Core po promocyjnej cenie z Media Expert.

4 polubienia

Myslalem, że ta dwójka plus Bellingham ma trafić do Liverpoolu w wakacje :smiley: Na kogo my wydamy te 250 milionów?