Transfery w Premier League

350 mln i żaden się nie sprawdził xD

1 polubienie

Ale LM wygrali więc 80 mln za tą decydującą bramkę Havertza w finale LM, warto było

1 polubienie

no nie mów, wygrali LM, Havertz strzelił decydującego gola. trudno uznać, że ich transfery to całkowita porażka. przepłacone tak, ale efekt osiągnięty. Lukaku całkowicie zawiódł, zwłaszcza za te pieniądze

1 polubienie

gorzej, jak Nunez będzie podobnym zawodem za podobne pieniądze.

Nawet nie krakaj :sweat_smile:

Zgadzam się oczywiście z wami. LM to największe możliwe osiągnięcie w klubowej piłce. Chociażby po to było warto umoczyć mało efektywnie ten hajs.

1 polubienie

Pocieszam się tym, że Latynosi raczej się sprawdzają w Premier League. Z Lukaku to w ogóle był dziwny pomysł bo on akurat we Włoszech się odnalazł. W Anglii grał dobrze ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył więc dziwię się, że w Chelsea wpadli na pomysł żeby ponownie go kupić. Nunez charakterystyką gry przypomina Torresa a ten u nas pasował wręcz idealnie

1 polubienie

V. Kompany jako Boss w Burnley. Po dwóch latach w Anderlecht…

Bissouma bardzo bliski podpisania kontraktu z Kogutami. Została praktycznie tylko papierkowa robota i testy medyczne. Opłata za zawodnika to €29mln + dodatki.

[fabrizio romano]

Podsumowanie

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1537236470464774144?s=20&t=gdwVhIroziPUGOp7LoMFSQ

🚨🇵🇹 | Vieira > Arsenal: 𝐇𝐞𝐫𝐞 𝐰𝐞 𝐠𝐨!
Arsenal have reached full agreement with Porto for offensive midfielder Fábio Vieira, here we go! ⚪️🔴
🤝 Porto have accepted Arsenal bid for €35m as negotiation has been completed without triggering the release clause.
[fabrizio romano]
.
.
.
Bardzo mi szkoda, ale mimo że bardzo liczyłem na jego transfer do Nas, to myślę za duży tłok byłby na tej pozycji, skoro zapewne Carvalho będzie często grał w tej strefie, co on, a do tego wierzę że Elliot obudzi się i zacznie grać jak rok temu, więc byłoby dość ciasno - a nie zapominajmy, że Firmino może docelowo pójść bardziej do pomocy, skoro będziemy grać typową 9tką.

Z City odejdą prawdopodobnie Bernardo i Gundogan, wiec muszą uzupełnić linię pomocy, stąd Philips na radarze.

Czasem nie rozumiem City. Oczywiście wciąż są o krok w walkach o mistrzostwo przed LFC więc krytykować nie zamierzam ale jednak ich polityka transferowa jest dla mnie zagadką. Pozbyli się rewelacyjnego według mnie Sane bo sprowadzili B.Silvę. Ten okazał się jeszcze lepszy (chociaż ja osobiście większą estymą darzyłem umiejętności Niemca). Teraz pozbędą się B.Silvy i być może Sterlinga albo Jesusa którzy również trzymają poziom, w ich miejsce sprowadzając nowe “zabawki” dla Pepcia. Noo sorka ale ja naprawdę wolę naszą bardziej zrównoważoną politykę. Jakoś to tak pozwala się bardziej z piłkarzami zżyć :stuck_out_tongue: Chociaż oczywiście rzadziej mamy możliwość podziwiania fajerwerków na tynku transferowym jak kilka dni temu.
Trzymajmy kciuki, aby te nowe nabytki okazała się tak genialne jak Grealish :sweat_smile: A kapitalni niepotrzebni faktycznie zmienili otoczenie.

2 polubienia

Bardzo żałuję, że nie ma cienia szans, by jeśli będą sprzedawać, to puścili nam Bernardo Silvę. To zawodnik IDEALNIE skrojony pod Nasz środek pola. Dlatego ucieszę się, jak go sprzedadzą, bo wg mnie mocno na tym stracą. Sterling w sumie też to jest ich świetny joker i jeśli nagle nie ściągną w jego miejsce np. Diabyego czy nie daj boże Sona, to niech sprzedają ;D

4 polubienia

Silva chce do Barcelony, nie ma szans na niego, a szkoda, Fabinho-Thiago-Silva…
Poza tym do nas by go na pewno nie puścili, nie wzmocnią rywala do mistrzostwa, a i sam Silva woli ciepłą Hiszpanię.

Arsenal się zbroi

Kilka dni temu de Ligt podobno przekazał władzom Juve, że nie zamierza przedłużać kontraktu wygasającego w 2024. Juve ma zatem szansę w tym i kolejnym okienku cokolwiek na nim zarobić. W tym okienku pewnie będzie szansa odzyskać więcej z tego co w niego zainwestowali.

Newcastle też zaczyna zakupy

Transfer na miarę ich obecnej formie sportowej. Na pewno duże wzmocnienie ale bez efektu wow, choć niektórym jedna brew pewnie drgnęła :grinning:

Ale wbrew pozorom na razie mądrze się wzmacniają bez szejkowych szaleństw, raczej idą w stronę stopniowego budowania marki klubu. Zatrudnili fachowców w roli trenera i dyr. sportowego i raczej wygląda to na długofalowy projekt. Może to być groźniejsze dla rywali niż takie hura wydawanie hajsu na gwiazdy.

2 polubienia

Nasz był zawodnik Taiwo Awoniyi został piłkarzem Nottingham Forest, za rekordowe dla nich 17,5 mln funtów. W tym sezonie 15 bramek w 31 meczach Bundesligi i dwie w LK.