Transfery w Premier League

Słaba analogia. Ibra odszedł ponieważ Guardiola chciał oprzeć atak prawie w całości na Messim. W City nie ma takiego piłkarza ofensywnego.

Coutinho w Aston Villi oficjalnie, transfer definitywny, 20mln euro XD
Ciekawe ile będzie zarabiał? Jakby ktoś miał takie info chętnie się dowiem

nie wiem co tu śmiesznego? Cou odżył po powrocie do PL. Steven ma na niego pomysł i może stać się kluczową postacią AV w powrocie do europejskich pucharów.

P.S mocarne wzmocnienie AV.

Śmieszne jest to jak jego cena spadła. My go sprzedaliśmy za 150mln, Barca go oddaje za 20.

4 polubienia

Właśnie to jest śmieszne, co zacytowałeś, dokładnie ten sam fragment

Barca umie w transfery nie ma co. A dembele za darmo pewno odejdzie choć ściągali go za zbliżona cenę co Cou.

Czy ktoś wie czy lfc i ewentualnie ile zarobi na transferze Coutinho z Barcelony do Aston Villi ??
Z tego co pamiętam sprzedawaliśmy go z różnymi klauzulami w tym taka zapewniającą jakiś ?% od sprzedaży

Kibice City byli już podnieceni, że mają napastnika na ponad dekadę, a tutaj się okazuje, że za dwa lata uaktywni się klauzula odejścia na 150 mln. W sumie idealnie się ułożyło pod Real. Benzema pogra jeszcze dwa sezony i późnej wymiana

https://transfery.info/aktualnosci/philippe-coutinho-przystal-na-ustepstwa-drastyczna-obnizka-pensji/166260

Fabio Carvalho oficjalnie w Liverpoolu.

2 polubienia


AV Stevena dogaduje już trzeci transfer tego okna. Diego Carlos sprzątnięty Newcastle sprzed nosa. Załatwili to trochę w naszym stylu, osobiście nie słyszałem żadnych plotek o przejściu Brazylijczyka do Villi. Cieszę się, Steven ma praktycznie kompletny skład, niech jeszcze tylko wykupi Oxa i Villa może zamykać okno.

4 polubienia

Everton też się, hehe, zbroi:

To solidny obrońca, ograny w PL. Przy dotychczasowych wirtuozach środka obrony Evertonu to wręcz profesor.

Szykuje się kolejny klub do walki o LM :slight_smile:

Dembele w Chelsea - Le10Sport

Bardzo jestem ciekaw tego transferu. Niby piłkarz o wielkim potencjale, ale często głowa u niego nie nadąża.
A i w Chelsea ostatnie transfery to częste wtopy (Werner, Ziyeh, Lukaku, Saul).

Do tego jeszcze Havertz, Pulisic, Chilwell, Morata

1 polubienie

Bo tam o transferach decyduje,nie wiem czy jeszcze po zmianie właściciela, Marina Granowskaja. I odbywają się bez porozumienia z trenerem. Tuchel z trudem odpowiadał na przybycie Lukaku a o Saulu wyraźnie, że nie wie po co on i to nie jego decyzja. Belg został wypchnięty z Interu bo długi a Chelsea pomogła, bo być może mają jakieś powiązania biznesowe, inwestorskie o których my nie mamy pojęcia. Nawet ściągnięcie niskiego Kepy ze średniego Bilbao było niezrozumianą decyzją za 80mln.

Dobrze szkolą młodych,.akademia, systemy wypożyczeń i sprzedaży ale nadmiar gotówki im mocno szkodzi.

To może im opchnąć Oxa?

Ja to odetchnąłem z ulgą, jak nie było żadnych dalszych plotek łączących Liverpool z Dembele po tym, jak ktoś takie info wrzucił na forum.

Zdecydowanie nie potrzebny nam drugi Balotelli.

A Chelsea w ostatnim czasie ściągnęła tylu piłkarzy do przedniej formacji (Lukaku €113 mln, Havertz €80 mln, Werner €53 mln, Ziyech €40 mln, Pulisic €64 mln = €350 mln pomiędzy styczniem 2019 a sierpniem 2021) że w głowie się nie mieści, że nadal szukają nowych piłkarzy do ataku.