Transfery w Premier League

tymczasem Barcola w tym sezonie



nie zrobił zupełnie nic :smiley: a Lyon szoruje o dno i jak widać ani Chelsea, ani PSG sie nie pali :stuck_out_tongue:

Skauci Chelsea byli najwyraźniej obecni wczoraj wieczorem w Nice-Lyon i obserwowali Khephrena Thurama

Barcole obserwują, a nie Thurama

1 polubienie

Już przypadek Ugarte pokazał, że Chelsea raczej nie ma startu do PSG. Poza tym PSG już dawno dogadało się z samym zawodnikiem tylko Lyon zmienił już kilkukrotnie opłatę za zawodnika, więc pozostaje kwestia końcowego fee. PSG nie musi się spieszyć.

Matheus Nunes has stopped training with Wolves + expressed wish to join Man City. #WWFC rejected €55m #MCFC bid & plan to stand firm unless valuation met. 25yo will face disciplinary action + be reintegrated post-window if no deal struck

@TheAthleticFC

Z twittera Ornsteina. Dziwi cena za tak średniego zawodnika, śmiesznie jakby teraz się nie dogadali i dostał jakąś karę dyscyplinarną za zachowanie :wink:

Nawet ludzie “ze środowiska” widzą, że coś było nie tak.

6 polubień

thisisanfield zaprzecza temu, sugerując, że to był mityczny “right player”, a na takich potrafimy się szarpnąć

@Ewagim ja już nie wiem co o tym sądzić, zobaczymy, czy wykonamy jakieś ruchy, bo niby posiadanie 111mln i wydanie 16 to nadal powinno zostać 95 i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że w takiej sytuacji kadrowej, my ich nie próbujemy wydać.

No to jak zaprzeczają to pewnie był to “desperate player” bo na takich też potrafimy się szarpnąć jak widać po Endo.

Jak nie wydamy choćby 1/3 tej kwoty do zamknięcia Okna transferowego to będzie wielka zagadka co tu się odwala.

Ja też mam takie wrażenie. Nawet nie zdziwiłbym się jakby coś było ukartowane z Brighton i ceną za Maca. No chyba, że pod koniec okienka przyjdzie stoper i jakiś pomocnik to może były… Za tydzień się dowiemy

1 polubienie

Pisałem o tym kilka dni temu w spekulacjach na co @Hanys mi odpisal:
"Według wszystkich informacji wynika, że to obóz Caicedo zachęcił Liverpool do złożenia oferty, aby wymusić lepszy kontakt od Chelsea. Chyba nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że Liverpool złożył ofertę na chybił-trafił bez kontaktu z obozem piłkarza i samym piłkarzem. Chociaż…

Może trudno co niektórym w to uwierzyć, ale klubie nie pracują debile."

Nie wiem skąd te wszystkie informacje, że obóz Caicedo zachęcał.

Z bardziej rzetelnych źródeł niż 5 osób na forum lfc.pl i 1 piłkarz, który grał tu jakieś 20 lat temu.

5 polubień

Trzeba przyznać, że Arsenal i MU są mistrzami w zbieraniu odpadów z Chelsea.

Chelsea stawia na recykling

Proponuje przerzucić do działu humor :stuck_out_tongue_winking_eye:

Montiel za 12 mln z Sevilli do Nottingham, mistrz świata, PO, 26 lat. Byłby jak znalazł do rotacji z TAA

Poproszę w takim razie o jakiś artykuł na ten temat. Pisać na forum można wszystko a jednak nie każdy ma konto na pierdostronach…

2 z brzegu, nie będę wykopywal więcej rzeczy z Twittera sprzed kilku tygodni, jeśli jeszcze Ci mało, przekop się przez dział rozważania i spekulacje, a jeśli będzie mało tego co było tu wrzucane na ten temat i ciągle wolisz wierzyć w swoje przekonania, to masz do tego prawo. Ciągle są zresztą na świecie ludzie którzy wierzą że ziemia jest płaska więc “jeśli fakty nie są po mojej stronie tym gorzej dla faktów” :slight_smile:

1 polubienie

Wróbelki ćwierkają, że Chelsea ma zaskoczyć jeszcze jakimś dużym transferem, ciekawe kim :thinking:

image

Już widzę jak City im sprzeda talent pokroju Fodena.