Transfery w Premier League

Akurat Guardiola nie robi nikomu problemu jak chcę odejść. Bardziej mnie ciekawi na ile go wyceniają, bo nie ma zbyt wielu minut w karierze.

Jak Palmer będzie chciał odejść, to City go sprzeda, Oni nigdy nie robili problemów.

I nie stawiaj Palmera obok Fodena. Foden w wieku Palmera był już gwiazdą City, a Palmer ma raptem 19 występów w lidze.

Po tym transferze to skład CFC jeszcze bardziej będzie przypominał jakiś Ajax czy Monaco.

Na tweeterze Chelsea(nie oficjalnym, tylko po prostu osób związanych z Chelsea) wyszły informacje, że mieli wczoraj spotkanie na szczycie dyrektorzy-Poch-Boelhy w sprawie dużego zakupu, moze właśnie chodzi o Palmera, może o kogoś zgoła innego :smiley:

Amrabat i Cucurella w United.

Chelsea’s £35million bid for Cole Palmer has been rejected. Manchester City asked for £50m, likely to be able to settle on a fee around £45m

Oficjalka? Jakis link?

image

@MG75

image

image

Wiadome, jeszcze nieoficjalnie, ale zapewne się uda.


AV wyciąga ?zlom? Z Barcy

@edum nie wiedziałem o kontuzji Mingsa, ale No tak taki bezpieczny/tani backup. Robią to, czego my nie potrafimy/nie chcemy

W związku z kontuzją Mingsa, ruch na ławkę nie najgorszy, tym bardziej, że Barca będzie opłacała 25% pensji.

Torres, Carlos i Konsa będą grali w I składzie.

Szybko poszło.

Swoją drogą 40+5 mln funtów za chłopaka, który nie zagrał nawet 20 spotkań w PL? Dobry deal City. I tak by tam kariery nie zrobił. Zresztą, nie wiem czy to jest tak wielki talent pokroju Fodena. Foden w Jego wieku był już gwiazdą City.
Z tego Chelsea to na serio robi się powoli jakaś akademia piłkarska.

image

2 polubienia

Wyglada na to że Chelsea czuje jakiegoś bana transferowego i skupuje jak najmłodszych zawodników na 5 okienek do przodu, żeby potem tylko pozbywać się najsłabszych ogniw.

2 polubienia

Fati wypożyczony do Brighton :flushed:

to znaczy, że Mitoma gdzies odchodzi? bo przeciez oni na tej samej pozycji grają
@down
No to o tym mówie, że dziwny ruch jesli Mitoma zostanie - i dla Brighton i dla Fatiego ( w sumie bardziej dla niego, jesli mialby siedziec na ławie)

z taką różnicą, że Mitoma gra a Fati to leczy kontuzję

1 polubienie

Brighton sobie bierze Fatiego, to będzie gruby sezon

1 polubienie

Kiedyś jak był w gazie to ładnie na 9 grał w reprezentacji.

Ale to tez dziwne byloby, bo maja tam Fergusona, uwazanego za wielki talent i ktorego by mogli za 60 sprzedac jakby sie dalej tak rozwijal. To beda go blokowac wypozyczonym zawodnikiem?
Bardziej mnie ten ruch ze strony Fatiego dziwi, dla Brighton taki grajek na ławce to super sprawa.

Ostatnio w składach widziałem, że grali razem Ferguson z Welbeckiem, więc pewnie idzie ich zmieścić obu. Do tego Brighton gra w lidze Europy, więc można porotować.

Co do Fergusona to znając Brighton nie 60, a 120😅

Fati przez kontuzje stracił trochę dynamit w nogach. Jest jednak bardzo uniwersalny i może grać na ‘10’ jak i na szpicy. Ta ostatnia opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

Cucurella podobno tak słabo wczoraj zagrał na czwartoligowy Wimbledon, ze United musi przemyśleć jego transfer :joy: