Transfery w Premier League

No to jak znalazł dla United, przyśpieszą po prostu proces - zawsze zawodnik zaliczał zjazd po przyjściu do ManU, teraz dostaną zawodnika, który już etap zjazdu ma za sobą.

1 polubienie

Pomijając sarkastyczny wydźwięk tego komentarza - MU zrezygnował z Cucurella, ponieważ po wczorajszym występie nie mógłby już zagrać w pucharze ligi w barwach MU.

MU w zastępstwie najprawdopodobniej wypożyczy Sergio Reguilón z Tottenhamu (via David Ornstein).

image

Swoją drogą, Luke Shaw najprawdopodobniej wylatuje do grudnia, ma problem z tą nogą, którą złamał kilka lat temu.

Właśnie nie sarkastyczny, bo Ornstein o tym pisał.

Pisał, że tak słabo zagrał, że MU zrezygnował?


Podobno Thiago Silva przy linii bocznej pokrzykiwał do Cucurelli jak ma się ustawiać

Ale w tym poście właśnie chodzi o to, że ten występ uniemożliwia mu występy w pucharze ligi w barwach MU, a nie że MU rezygnuje, bo zagrał słabo XD.

Może i tak ale wczoraj widziałem na twitterze, kilka newsów, że po słabym występie muszą przemyśleć transfer. Carbao Cup to w najlepszym wypadku 5 meczy. Wychodzi, że chodzi głównie o kasę, bo oszczędzają na Amrabata.

No tak, Oni mają problem z FFP.

Nottingham idzie po Ibrahima Sangare z PSV

ORIGI WRACA DO PREMIER LEAGUE !

Zagra w Forrest.

7 polubień

Mam nadzieje że się odbuduje chociaż może mało grać
A tak wgl mam nadzieję że Forest się utrzyma, w większości przypadków kibicuję naszym byłym grajkom a tu mamy już Divocka, Neco + Awoniyi

Tracą Brennana Johnsona na rzecz Tottenhamu, może być ciężko, to był ich zdecydowanie najlepszy piłkarz.

Fajnie, że Fulham pokazało że kontrakty jeszcze coś znaczą i nie puszczają zawodników jeśli nie dogadają się z klubem. Bayern myślał, że jak zwykle obejdzie się po kosztach, ale Fulham postawiło sprawę jasno, płacicie dużo albo środkowy palec i elo. Wyszła wersja nr 2, zawodnika oczywiście szkoda byłby to dla niego krok do przodu, ale umów należy dotrzymywać :wink:

@Kolumbjajo a to sory, nie śledziłem na bieżąco, zobaczyłem wieczorem tylko, że Fulham ostatecznie nie dało zielonego światła to założyłem, że nie dogadali się co do kwoty.

1 polubienie

Ale oni się chyba dogadali co do kwoty 65 milionów, tylko Fulham nie znalazło zastępcy i się rozmyślili

Lipa trochę z tym Paulinhą. Gość już w koszulce Bayernu biegał po lotnisku i tu lipa. Trochę sytuacja jak u nas z Fekirem tylko inne powody. Ponoć strasznie zasmucony.

Ja kompletnie nie rozumiem ruchów transferowych Forrest przecież tak co okno są nowe twarze kadra, ilu liczy zawodników 40? Przecież tak się nie da budować drużyny.

Faktycznie, Nottingham działa absurdalnie.
Ciekawe, jaka będzie atmosfera w Fulham z Paulinha, który może byc wkurzony po upadku transferu do Monachium

Ten ich właściciel to jest trochę wariat ale rok temu cel zrealizowali, utrzymali się. Ja tam będę ich śledził zwłaszcza jak sobie poradzi Sangare w PL. Jestem marudny ale uważam że DM to jedna z ważniejszych pozycji na boisku

Wiele się nie pomyliłeś - ich kadra liczy 37 zawodników :grinning:

1 polubienie