Transfery w Premier League

Szanse są na to minimalne, skoro już teraz jest jednym z najlepszych DM na świecie, a PL zna jak własną kieszeń.

@Roan i tak wolałbym Bruno, niż Caicedo w tej cenie.

Jakie źródła? Z tego co widziałem to 120k to zarabiał przed przedłużeniem.

@Hanys Mało to było takich przypadków choćby Torres? Zresztą gra w PL drugi rok, więc nie wiem czy można mówić, że " PL zna jak własną kieszeń". Doświadczenie w PL ma podobne jak Caicedo, a widzimy że początek Ekwadorczyk nie ma najlepszy.

Po co nam jakiś Bruno skoro mamy Endo?

1 polubienie

Pewnie, że jest. Po prostu zastanawiam się czy 100 mln to odpowiednia kwota za def poma.

Różnie się ten sezon może potoczyć, drogi Kloppa są niezbadane- niemniej ja konsekwentnie uwazam, że w tym momencie najważniejszymi nabytkami jest Colwill i jakiś SO.

Czy przytuliłyby Bruno? No pewnie. Gość w wielu momentach sam trzymał środek Newcastle.
Natomiast gdyby to oznaczało brak SO i Colwilla? No cóż.

Bardziej bym szedł w jednego ŚO, a nie dwóch. Quansah fajnie się rozwija.

2 polubienia

Przecież Colwill co dopiero przedłużył kontrakt i gra w pierwszej 11, więc to transfer niemożliwy.

Czemu nie ?. Transfer z drużyny ze środka tabeli do drużyny bijącej się o czołowe lokaty to całkiem normalna rzecz.

1 polubienie

Colwill zrobił chyba glupi ruch przedłużając kontrakt, biorąc pod uwagę, że gra w domu wariatów. Chelsea go teraz nie puści, chyba że za jakąś chorą kwotę.

Ten transfer jest realny i nierealny na takim samym poziomie- niezależnie od tego, czy on ten kontrakt przedłużył czy nie.

Dostał od Pochettinho jasny sygnał, że w Chelsea jest budowany ciekawy projekt- zdecydował się zostać i przejść na poważny kontrakt.

Opcje są 2:
-Chelsea będzie grało tak samo źle, nie zakwalifikuje się do pucharów, będzie ich męczyć nieskuteczność i kontuzje
-Chelsea się ogarnie i zacznie grać na miarę potencjału.

Każdy potencjalny fan Colwilla powinien więc zawsze trzymać kciuki za przeciwników Chelsea w meczu :wink:

Jeżeli my będziemy takim poważnym projektem, które będzie wymagać pojedynczych elementów do uzupełnienia- zrobimy wice, jakiś puchar Europy, a może coś więcej- (nie twierdze, że to na ten moment realne, Ot dywagujemy) to będziemy w stanie go przekonać.

1 polubienie

A walić tego Colwilla. Sięgnijmy po Inacio jeśli dalej będzie się ładnie rozwijał. Colwill postanowił podpisać cyrograf z diabłem i niech tam siedzi. Chcemy HG? Wyrwijmy za pół darmo Sancho z Manu i zobaczmy co z niego będzie w normalnym klubie. A za Endo Guimarales za 100 mln :sweat_smile: Bartek prawdę wam powie :sunglasses::sunglasses:

To, że jego przekonamy, nic nie znaczy bo właścicielem jego klubu jest złośliwy knur który ma potrzebę udawadniania, że ma większą pytę od innych.

Sancho nie chce grać RW z tego co widziałem ostatnio na TheAthetlic.

Chociaż sam jestem jego fanem… to- po prostu nie widzę sensu w męczeniu go na takiej pozycji- kiedy w United najwyraźniej to nie zaskoczyło.

My potrzebujemy piłkarzy HG, oraz szybkich obrońców.

Z obecnej czwórki- zaledwie Konate i Gomez to spełniają (pod względem szybkości), ale jeden ma zdrowie jakby siedział w klinice Dr. Oetkera, a drugiemu już chyba odjechał peron z poważnym graniem (zresztą tak samo przez zdrowie).

Colwill to po prostu musi być pierwszy wybór. Czy realny? Może, ale trzeba się modlić za niepowiedzenie Pochettinho.

Bruno to jest smakowity kąsek jak już mówiłem, aczkolwiek nie jestem pewien czy za 100 baniek.

Co do blokowania transferów przez Bowlyego- to Hmm. W sensie on ma zamiar opierać kadrę na 30 dzieciakach, a przy tym przy pierwszej lepszej- próbie wyjścia jakiegoś piłkarza- będzie to blokować?
Imo tragicznie głupi pomysł- przy takim sposobie budowy kadry.

On chce tam zrobić kuźnie talentów, piłkarze musza się czuć komfortowo.

Manchester City are planning to announce 2008 born top talent Finlay Gorman as new signing early January…

…and then focus on advancing in talks to sign Claudio Echeverri from River as negotiations have started, as revealed earlier.

City ściąga kolejne talenty z Argentyny i czytając nie rozumiem, dlaczego my tego zupełnie nie robimy.

Jeśli już kogoś ściągamy to dzieciaki z Anglii, czy nasz skauting aż tak kuleje?

https://x.com/FabrizioRomano/status/1741074440945823861?s=20

TTH chciał kupić srebro, a kupi złoto. Zobaczymy za ile kupią Rumuna i czy da się jednak wyrwać dobrego obrońcę tej zimy.

Plus jest taki, że Todibo nie pójdzie do nich, a może przyjdzie do nas.

Todibo plus Hincapie i mamy najlepszą obronę w lidze.

https://x.com/TransferSector/status/1740764687929942509?s=20

Fulham ma duże szanse na pozyskanie Andre, a także interesują się Wiefferem z Feeynordu.

Ten Wieffer to niezły grajek i spokojnie mógłby u nas pomieszkać w składzie przez kilka lat. Jest z czego rzeźbić, a Klopp lubi takie plasteliny tego typu bęc.

Echeverri w City podaje Romano. Kontrakt na 6 lat.

A jak jest teraz z pozwoleniami na pracę u takich 17 letnich Argentyńczyków? Np jak skończy 18 lat?
Po brexicie miało być ciężej

Panie Areczku, cięższe przepisy o zatrudnieniu po Brexicie są dla pracowników. Dla Cit… Zarządu są tylko ułatwienia.

4 polubienia

Sancho wraca na wypożyczenie do Borussi, ciekawe czy jeszcze odpali

Ponoć BVB zapłaci 3 mln euro, ManU będzie opłacać cześć tygodniówki Sancho.
Ciekawe, czy efekt będzie jak z Fabio w RBL, czy lepszy.

Nie orientuje się dokładnie, ale on przyleci do Anglii dopiero w styczniu 2025 roku, więc będzie miał już 18.


Można sobie żartować z FSG, dogryzać ale to co się tam dzieje to jest naprawdę inna liga. Borussia prawdziwy majstersztyk transferowy

2 polubienia