Transfery w Premier League

A no dopiero tam młyn jest xD
image
BLOODY BASTARD HOW DARE YOU

Ogólnie byłem na JuvePoland… i podobno LFC kupiło Chiesę w 4 ratach :sweat_smile:

https://x.com/David_Ornstein/status/1829511509803979146?t=YXCO1LX805Xu_9ZV21wt3g&s=19

Ciekawe czy Osimeh odpali w Chelsea. Na papierze wydaje się o wiele lepszy wyborem niż Jackson, który jest na poziomie Nuneza.



Sterling prawdopodobnie do Arsenalu,
Sancho do Chelsea.
W ogóle strach piłkę kopnąć , bo jeszcze Chelsea do mnie zadzwoni :sweat_smile:

@Ziaja bardziej Serię A tam zawodnicy latają po topowych klubach tam i z powrotem. Niby się nie cierpią, ale transfery to im nie przeszkadza robić :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Mogę narzekać na nasze okno ale nie chciałbym być dzisiaj kibicem Arsenalu a już tym bardziej Chelsea XD. Niebiescy to cyrk na kółkach.

Trochę klimat ekstraklasy wjechał

2 polubienia

They see me Boehly
They hatin

1 polubienie

Też prawda. W premier league takie rzeczy były tylko na poziomie klubów z dołu tabeli. Serie a na górze. A tutaj już któryś ruch między Arsenalem i CFC. W przeciągu paru okienek. A ja nie pamiętam XD Za mojego życia i świadomego kibicowania ruchu LFC-EFC. XD

Z głowy to Abel Xavier. Grał w 04/05 miał ciekawą czuprynę, szału nie zrobił u nas :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Ziaja
Nie bezpośrednio to też nasza niedoszła gwiazda Conor Coady :crazy_face:

3 polubienia

No to mi wypadło. Może dlatego że sam początek kibicowania. Dlatego też ten Gordon mimo że nie bezpośrednio to by siadł by somsiadow w derbach wkurzyć

Tajny agent. Sabotował nieźle tam grę

3 polubienia

image

Nasz dawny cel Andre w WIlkach.

2 polubienia

Toney w Al-Ahli, co za upadek, już był w reprezentacji, mógłby przejść do lepszego klubu ale woli pieniądze, nikt mi nie wmówi, że idzie tam dla rozwoju.

On już jest u schyłku kariery. Normalne, że chce się jeszcze zarobić jak najwięcej.

Facet ma 28 lat, teoretycznie najlepszy wiek dla piłkarza. Mógł pójść do jakiegoś Arsenalu czy Utd i walczyć o trofea.

1 polubienie

A tak sie nie przemeczy za bardzo. Zarobi kupe hajsu i moze tez wygra jakies trofeum.
I po co mu isc do arsenalu albo utd za 1/3 zarobkow i walczyc o miejsce w skladzie na kazdym treningu

Wybierz jedno kolego :wink:

1 polubienie

Może trzeba założyć specjalny temat na śledzenie karier piłkarzy, którzy mieli trafić do Liverpoolu :joy:

Przypomnij, kto w poprzednim sezonie wygrał FACup?
A rok wcześniej Carabao?