Trent Alexander-Arnold

Temat o najlepszym prawym obrońcy :slightly_smiling_face:

Swoją droga, wiadomo kiedy TAA wraca ? Czy coś przeoczyłem ?

Mamy przerwę na reprezentację, więc powinien być gotowy na Watford.
Ciężki mecz nas czeka, bo zawsze zespół z nową miotłą jest zagadką i ma mocną motywację. Ale inny wynik niż 3 punkty Liverpoolowi nie przystoi.

1 polubienie

Mecz Polski mnie znudził więc zacząłem przełączać na inne i akurat widziałem trzy asysty TAA w 10 minut, do tego czasu w aplikacji nie miał najlepszej oceny.
Mimo że to San Marino asysty ładne, może dodadzą mu pewności siebie , bo ulubieńcem Southgatea nie jest

Ileż On ma już asyst w tym sezonie?

8 o ile dobrze kojarze i jeszcze jedna akcja z Milanem po której padł samobój. Niesamowity jest w tym sezonie.

Nikt nie wspomniał więc może ja napiszę. Bardzo ładne zachowanie Trenta po meczu. Klasa

A co się po meczu stało?

Edit: fakt, bardzo ładnie z jego strony. Dzięki.

oddał hołd zamordowanej 12-latce z Liverpoolu.

Link do twittera

Trent kontuzja. Dziwnym trafem, gdy został powołany, coś czuję że wróci na Watford

TAA z kontuzją ścięgna podkolanowego. Wypada na kilka tygodni.

LINK

https://twitter.com/LivEchoLFC/status/1504758851454881808?s=20&t=yRF-r1mKzkQ8Lac68iU3dQ

Jurgen Klopp: "Zobaczymy, jak długo to potrwa. Zastąpienie Trenta jest trudne, ale możliwe. Mamy Milly’ego, Joego, teoretycznie też możemy zmienić system. W przeszłości, kiedy Milly musiał wkroczyć do akcji, radził sobie niesamowicie dobrze. Ale sposób, w jaki gra Trent, nie znam innego zawodnika na świecie, który grałby tak jak on”

LINK

https://twitter.com/AnythingLFC_/status/1504761240132132865?s=20&t=yRF-r1mKzkQ8Lac68iU3dQ

Dobrze, że się zbliża przerwa reprezentacyjna, to może chłopowi uda sie wyleczyć do dwumeczu LM

Tak dziwnie i niespodziewanie się to stało. Oby się wyleczyl do meczu z City i do pierwszego meczu ćwierćfinałowego LM.

Taktyczny unik przed stratą czasu na reprezentacje? Oby wrócił na City w lidze. Z Watford musimy sobie poradzić nawet drugim garniturem.

1 polubienie

Biorąc pod uwagę to jak selekcjoner potraktował Trenta z pozycją prawej obrony to się nie dziwię jakby miał wywalone na to zgrupowanie

Bardzo złe wieści, na te chwile wydaję mi się, że to najgorszy zawodnik jaki mogł nam wypaść. Oby szybko wrócił do zdrowia!

Chyba poza VVD to zawodnik którego najbardziej odczujemy jego brak. To jaką robi przewagę swoimi wrzutkami i ciągiem w ofensywie to nikt tego tak nie zastąpi. Szczęście w nieszczęściu że trafiło się to na czas przerwy reprezentacyjnej, to zawsze te 2 tygodnie nie stracimy, jakby nie patrząc to 3-4 mecze. Mam nadzieję że na City uda się wykurować, chociaż jak to poważny uraz to może być różnie. Oj ciężkie mecze przed nami gdzie na boku obrony zobaczymy Gomeza albo Milnera…

Gomez grał dość często na PO, defensywnie jest lepszy od TAA< niestety w ofensywie nie daje praktycznie nic

Defensywnie to on jakiś dobry poziom prezentował ze 2 lata temu, późniejszy okres poszatkowany kontuzjami, grzaniem ławy i błędami praktycznie w każdym meczu w którym występował, tak więc wcale nie jest lepszy od TAA w defensywie no chyba że weźmiemy pod uwagę że on gra na prawej obronie będąc w zasadzie ciągle w linii ze środkowymi obrońcami w ogóle nie włączając się do przodu, to faktycznie można powiedzieć że coś tam da w obronie. Na szczeście wygląda na to, że TAA wróci na kluczowe mecze i miejmy nadzieję że w kolejnym okienku klub wreszcie ściągnie jakiegoś Cimkasa na prawą obronę bo powinien to zrobić już dawno temu.

Coraz bardziej przychylam się do teorii, że ta kontuzja to blef. Już chyba kiedyś była taka sytuacja, że TAA dostał nagle kontuzji przed zgrupowaniem i tu jest ta sama sytuacja. Będzie cudowne ozdrowienie za jakiś czas. I dobrze, bo dwa tygodnie odpoczynku należą się mu jak psu buda, bo gra praktycznie każdy mecz.

Od TAA co drugi obrońca jest lepszy w defensywie, więc nie wiem, dlaczego sądzisz, że Gomez nie, lol.

Jeśli Trentowi nie pomaga środkowy pomocnik w obronie to każdy dobry grajek z nim jedzie. Trzeba sobie powiedzieć fakty - Trent nie był i raczej nigdy nie będzie tuzem gry w defensywie.

1 polubienie