Trent Alexander-Arnold

TAA jest do odstrzału w lato albo ławka i rola zmiennika. Nie mogę już patrzeć na typa. Wygrał wszystko co się da w wieku 24 lat i już mu się nie chce, sodówa wali do łba po całości. Jeden z tych tłustych, leniwych kotów Kloppa

Kolejny, który się zarejestrował, żeby trollować.

4 polubienia

Jurgen powinien przynajmniej spróbować z Gomezem na boku a Trentem wyżej. Albo z Joe na defensywnym pomocniku zabezpieczającym Arnolda.

1 polubienie

Jestem podobnego zdania. TAA jako prawy pomocnik Gomez jako prawy obrońca. I tak w tym sezonie nic nie działa wiec może zadziałało by to. Gomez dostał nowy kontrakt wiec odstrzelenie go tez nie byłoby jakoś super rozsądne. Sprowadzić innego ŚO i Tsimikasa prawej strony, Gomeza przesunąć na prawo, Trenta do przodu. A każdy kto tak chce odpalić TAA niech mi wyjaśni dlaczego to on ma najbardziej spektakularne asysty w drużynie. Z takimi rzeczami można powiedzieć że piłkarze się rodzą. Nigdy nikt nie przebił Juninho z jego wolnymi ze stojącej piłki a bardziej utalentowanych piłkarzy były setki. Ktos strzelał potężniej z fałsza od Carlosa? Albo czy ktos potrafił tak podkręcać jak Quaresma? Wrzutki Beckhama, ilu takie miało?

Po 8 z 14 porażek Liverpoolu w tym sezonie nagrodę zawodnika MOTM otrzymywał lewo skrzydłowy przeciwnika.
Zjazd TAA ktory i tak był słaby w obronie od zawsze to jedno, ale ślepota Kloppa ktory nie potrafi dostosować taktyki żeby bylo tam wiecej wsparcia w defensywie to jest kryminał.
Bez przerwy drewniane 4-3-3 gdzie trenta wspierać ma krzykacz henderson, albo chucherko elliott ktorego przescignelaby nawet moja babcia na wózku, takie granie to jest sabotaż

4 polubienia

3-4-3
3-5-2
4-4-2
Cokolwiek, aby zabezpieczyć prawą stronę. Jurgen gra to samo, gdzie cała liga się nas nauczyła w dodatku mamy stary wypalony zespół. Brak formy kontuzje brak transferów.

2 polubienia

To nie liga się nas nauczyła, to my pozwoliliśmy innym kąsać nas po kostkach. Jesteśmy w tym sezonie wybitnie słabi, wypaleni i niezdolni do rywalizacji.

1 polubienie

tak jak pisałem już wcześniej… Jakkolwiek TAA nie grałby w obronie, on musi grać, bez niego nie stwarzamy żadnych okazji, tylko on jest w stanie posłać piłkę za linie obrony przeciwnika.
Tym bardziej, że boczny obrońca to nie jest “ostatnia instancja”, jeśli ktoś go minie zawsze ma go asekurować stoper.

1 polubienie

Czy Trent po dzisiaj do odstrzału, bo nie wiem/ czy może do odstrzału co drugi mecz? :slight_smile:

Tylko napędzasz jałową dyskusje. A detal jest taki, że na 90 procent ty i ja będziemy tu prowadzić jakieś dyskusje za 5 lat a Geral raczej już wtedy będzie tropił potwory xDDD

@Jurgen91 miałem wrażenie nie raz, że wchodził na DM

1 polubienie

Ja myślę, że ten chłop powinien znaleźć miejsce w środku pola a na PO kogoś ściągnąć. Dzisiaj bardzo często się tam znajdywal i dobrze to wyglądało

Wchodził, Jurek o tym opowiadał w wywiadzie pomeczowym, który wrzuciłem przed chwilą. Taka chyba ogólnie koncepcja jest, grania w ten sposób.

Hej wie ktoś może jak spotkać i zrobić zdjęcie lub autograf z Trenem

1 polubienie

Zadzwoń do niego…… :slight_smile:

Oby do końca sezonu dostawał jak najwięcej miejsca w środku pola, dzisiaj bardzo dobrze kontroluje tempo plus daje piłki do przodu jakich nie widziałem od czasów Gerrarda.

1 polubienie

Co jest XDD dopiero teraz zobaczyłem ten wpis

Wspaniałe, o takie wpisy nic nie robiłem

1 polubienie

Patrząc co wyprawia Trent w środku pola, to aż boli, że go tam wcześniej Jurgen nie spróbował, fantastyczne spotkanie, a i nie tylko podania miał świetne, a również dużo odbiorów. Chyba też się pewniej czuje , jak ma z tyłu większą asekurację.

1 polubienie

9 polubień

Chcieliśmy Bellinghama z Borussii to Klopp nam znalazł drugiego Bellinghama w Liverpoolu :wink:

1 polubienie

A kto dziś grał na prawej? Nie widziałem meczu.

Czyli jak ostatnio?