Trent Alexander-Arnold

Trent zmienił fryz z bezdomnego w gangstera. :smile: Niezła przemiana.

7 polubień
1 polubienie

Zeszły sezon w jego wykonaniu wyglądał trochę jakby już mu się nie chciało. Cieszy, że w następnej kampanii chce zacząć na pompie.

https://twitter.com/i/status/1678751968947216384

Trent wraca jednak w innej fryzurze. Zwarty i gotowy :smiley:
Wydaje się też, że nieco mięśni przybrał :stuck_out_tongue:

3 polubienia

11 polubień

No w końcu ma te krótkie włosy :smiley: Świetnie w nich wygląda i kojarzy się ze swoimi najlepszymi latami!

17 polubień

Oby z fryzurą wrócił Trent w Prime :smiley:

2 polubienia

prime to On ma przed sobą :wink:

Corner taken quickly…

6 polubień

No wydaje się, jakby tam troszkę masy mięśniowej u Trenta przybyło :smiley:


Trent wyglada jakby naprawdę w wybornej formie fizycznej był :sweat_smile:

2 polubienia

Wygląda dobrze, w końcówce zeszłego sezonu odżył po zmianie ustawienia i zadań na boisku. Mam nadzieję że nowa fryzura oznacza nowego, bardziej dojrzałego Trenta który jest gotowy wziąć na siebie odpowiedzialność za drużynę. Future LFC Captain?

3 polubienia

Jak dla mnie to kapitan na tu i teraz. Gerrard mial chyba 23 lata jak został kapitanem.TAA głodny gry, z polotem, fantazją, mający wiele do udowodnienia. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi niż VVD, który jak sam mówi nie jest robotem.
Na wielki plus, to że większość meczów rozgrywa od deski do deski.
TAA jest twarzą Liverpoolu z sukcesami, każdy puchar w jakimś stopniu wywalczony przez Niego.
Plus wychowanek.

8 polubień

Coś mi się wydaje że to może być sezon Trenta, wygląda na nieźle nakręconego i mam do niego duże oczekiwania, zwłaszcza po końcówce ostatniego sezonu.

Jeśli będzie pokazywał zaangażowanie przez cały czas, nie mam nic przeciwko żeby przejął opaskę kapitana w niedalekiej przyszłości.

1 polubienie

cap

1 polubienie

Było do przewidzenia. Kapitanem zostanie Virgil van Dijk, a wicekapitanem i “następcą tronu” Trent Alexander-Arnold :wink:

2 polubienia

A głosy chodzą, że to może być ostatni rok Virga u nas, więc długo się na opaskę Trent nie będzie musiał naczekać :smiley:

Ogólnie spekulacje się pojawiają, że MO i VVD wybierają się nad Zatoke Perską za rok. Choć ja myślę, że Mo może chcieć podbić jeszcze rekord w LM i zostanie do końca 24-25.

1 polubienie

https://www.instagram.com/reel/CufA7GrLSvp/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Trent zadymiarz :sweat_smile:

1 polubienie

Tak mnie teraz naszło jak widziałem wiadomośc pożegnąlną Kloppa dla HEndo Liverpool Football Club on Instagram: "“You are a legend. I know people say recently we use that word slightly too often, I can tell you, that it’s not in your case.“ The boss says goodbye to the skipper ❤️"
To Klopp podkreśla, że zawsze miał w drużynach kapitanów, co długo nimi byli. W każym klubie od początku, do końca jego kadencji. Dlatego też myślę, że może to po części sugerować, że Jurek wybierze kapitana na lata i wtedy kandydatura Trenta wydaję się najodpowiedniejsza :slight_smile:

2 polubienia