Trent Alexander-Arnold

Bo w tym sezonie wszystko się wtedy rozstrzygnęło, w tych ostatnich 6.

Mimo tego co napisałeś i ja potem napisałem życzę Ci z całego serca żeby, nikt inny Ciebie w ten sposób nie oceniał.

Ale to było tylko możliwe przez to co się stało w poprzednich 32 kolejkach.

Jeszcze na dodatek znowu tekst, że Trent nie potrafi bronić i powinien grać w środku pola. Ręce opadają, Klopp jest sabotażystą i dlatego gra na prawej obronie. On nie zagrał ani jednego meczu w Liverpoolu w środku pola, więc skąd wiesz jakby tam wyglądał?

1 polubienie

Bo gra jak środkowy pomocnik ? Jego braki w obronie musi zawsze ktoś łatać.

1 polubienie

Dyskusja z Tobą nie ma sensu, decydujesz się na jakieś wybiórcze spojrzenie na jakąś sprawę, byleby pasowalo Ci do Twojej tezy. W 5 minut twierdzisz, że Trent powinien grać w środku pola, gdzie według Ciebie w sumie już gra (więc z czym problem).

Mój błąd z tym Trentem i graniem w pomocy. Jednak zauważ, że u nas pomocnik ma inne zadania niż boczni obrońcy, którzy dostają sporo swobody. Trent gra jako pomocnik jedynie gdy gramy w ataku pozycyjnym i z tym się mogę zgodzić. Jednak dalej uważam, że dyskusja na wybieranie pojedyńczych spotkań w kontekście całego sezonu jest bezsensowna. Pozdrawiam.

1 polubienie

Gra JAK, a nie W. wow, czytanie ze zrozumieniem top class.

To ja dorzucę swoje. Popatrz co robi VVD przy bramce dla Realu. Wyjebać obu.

2 polubienia

TAA zagrał już w środku pomocy w meczu Anglii. Brrrr.

Broń Panie Boże przed taką decyzją. Pomocnicy potrzebują szeregu innych umiejętności, których TAA nie ma.

Niemniej… absolutnie się nie zgodzę, że nie nadaje się na prawego obrońcę czy słabo broni. Nie jest z pewnością topką obrońców na świecie, ale statystyki ma całkiem dobre jak na to jakie ciagle narzekania są w stosunku do niego kierowane. Nie przegraliśmy bynajmniej mistrzostwa ani LM przez TAA.

Równie dobrze można kierować pretensje do Matipa za mecz z Brendfortem czy WH, które ewidentnie on zawalił. Można do Diaza za zmarnowanie sytuacji w meczu z Tottnhamem. Do Salaha za niewykorzystanego karnego w meczu z Leicester.

A w zasadzie do każdego piłkarza z drużyny, który coś zawalił na przestrzeni tych kilkudziesięciu meczów.

1 polubienie

No właśnie pomocnicy mają “inne” zadania, między innymi dlatego, że muszą niańczyć TAA który w praktyce gra jako rozgrywający tylko, że na prawej obronie. Takiego De Bruyne, albo Bernardo też można by było ustawić na boku obrony i upierać się, że to obrońcy, tylko pytanie, po co to robić skoro można ustawić rozgrywającego na środku gdzie taki zawodnik będzie miał najwięcej kontroli nad tym co się dzieje na boisku.

Gdyby Klopp uznał, że Trent pasuje do II linii to by go tam wystawiał.
Skoro Trent gra zawsze na PO to znaczy, że tam się najlepiej sprawdza, oczywiście zakładam, że Kloppowi zależy na sukcesach drużyny.

Poza tym doczepiono mu łatkę słabego w defensywie, więc każdy jego błąd jest teraz rozdmuchiwany.

Klopp to nie jest jakiś nieomylny nadczłowiek, szczególnie jeśli chodzi o taktykę. Dodatkowo Niemiec jest z jakiegoś powodu cholernie uparty i zdaje się, że taktycznie Liverpool nigdy nie ma żadnego planu B. Szczególnie było to widać w spotkaniach z Tottenhamem oraz finale z Realem gdzie Conte i Ancelotti ograli Jurgena jak dziecko

1 polubienie

Akurat VVD starał się JAKOŚ to zablokować. TAA zachował się jak junior z U18.

Kogo krył Van Dijk i czemu nie podbiegł do Valverde? Ok, ze środka tez ktoś nadciągał, ale IMO mógł zrobić więcej

Obejrzyj sobie to na spokojnie raz jeszcze. VVD mógł ruszyć na Valverde i skasować chłopa przy lini bocznej.

Ludzie, ale VVD tego nie zrobił, bo nie musiał tego robić, za to TAA MIAŁ PIEPRZONY OBOWIĄZEK wybić tą piłkę na rożny. Nie wciągajcie Robbo i VVD w syf, jaki w tej akcji zrobił Arnold.

A Ty odwal się od Trenta :slightly_smiling_face:, odejdź od kompa i pobaw się samochodzikami albo lalkami nie wiem co tam bardziej lubisz.

LOL, Co Twój post wniósł ? Oprócz tego, że pokazałeś jaki jesteś infantylny.

Ty za to pokazałeś, że jesteś dojrzałym, trzeźwo myślącym, mądrym człowiekiem.
Wyj…my Trenta wtedy życie kibica LFC będzie piękniejsze, wszystkie trofea nasze.
Od wczoraj jesteś moim nowym guru.

Czy ja gdzieś napisałem, żebyśmy się pozbyli Trenta ? O czym Ty w ogóle piszesz gościu. Pisałem o jego grze w defensywie i błędzie w finale LM oraz w meczu z Tott, a nie o jego pozbyciu. To bezcenny zawodnik.

To po kiego próbujesz z niego zrobić kozła ofiarnego, na każdego zawodnika z osobna można coś znaleźć, każdy miał gorsze chwile w tym sezonie.
Twój post był po prostu z du.y