Trent Alexander-Arnold

Ludzie nie płaczcie tak, Trent zostanie, a wy się sracie jakby wszystko było już postanowione.

A jak nie zostanie to mamy Bradleya…:slight_smile:

1 polubienie

Dokładnie. Rok 2024, era internetu. A ludzie wciąż nie potrafią zrozumieć, że piłka nożna to zespołowy. Na boisku jest naraz 11 piłkarzy z drużyny i ocena pojedynczego gracza jest naprawdę dość złożoną kwestią. A większość ludzi potrafi tylko obejrzeć jakiś skrót, a najlepiej kilkusekundowego gifa i na tej podstawie oceniać mecz, albo najlepiej cały potencjał piłkarza.

Zostanie tylko jak wiosną zerwie więzadła i Real popatrzy w inną stronę. Innego scenariusza nie widzę, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że zaoferują mu kontrakt, którego nie będzie w stanie odrzucić.

Mamy półprodukt, a znając ten klub, po odejściu TAA zastępcą Bradleya będzie jakiś dzieciak z U11, bo my nikogo nie kupimy.

Pogra 10 meczów z rzędu i już będzie pełnym produktem…

@kuczq nie musi zrywać by nie odchodzić do Realu. A czemu ma nie być tak, że on czuje się przywiązany do tego klubu i nie chce odchodzić? Virgil i Salah też nie podpisali nowych umów co nie znaczy ze chcą odejść i grać gdzie indziej…

Gorzej jak okaże się że bliżej mu do Moreno czy Tsimikasa.

Po tym co widziałem gdy nie było Trenta, a musial grać Bradley to gość ma przed sobą świetlaną przyszłość. Umie dograc, umie uderzyć, umie kiwać i dobrze bronic. Pamiętam jak wszyscy byli obsrani jak zagra Bradley przeciwko City, a on robił im wiatrak na prawej stronie.

Ale znaczna cześć wypowiadających się na tym forum ma słabą pamięć.

Szkoda, że od tego meczu z City zaliczył zjazd i gra :poop:. Żaden Bradley nie zastąpi TAA nawet w 30 procentach, to może być co najwyżej solidny zmiennik dla podstawowego PO.
Grał już słabo, jak jeszcze w podstawie grał,po tym fantastycznym początku. Teraz to wiadomo, bez rytmu to ciężko. Parę dobrych meczy to i Endo miał. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie go sprawdzać czy odzyska i utrzyma formę jako podstawowy obrońca, to za duże ryzyko.

1 polubienie

Gra slabo bo…nie gra xD. Ale wam tłumaczyć to jak krowie na granicy albo grochem o ścianę.

Grał Bradley w podstawie to połowa forum zapomniało o TAA. Nawet były sugestie by przeniesc Trenta do środka bo na PO lepszy będzie Irlandczyk :slight_smile:

5 polubień