Typer

Siema, ludzie!
Czy w tym roku znajdą się chętni na grę typera? Jak tak to do piątku do 12 dajcie znać, to się założy ligę.

4 polubienia

Bardzo fajny pomysł , jestem zainteresowany;)

Ja również jestem zainteresowany

A można coś więcej na ten temat?

1 polubienie

Fajna opcja. Też byłbym chetny

Ja też, można prosić o więcej informacji?

Ja również chętnie pobawię się w typera. Tak jak w zeszłym roku liga by była na noinn ?

Przepraszam, że nie odpisywałem, ale dotarła do mnie informacja o śmierci babci i nie mam do tego głowy.
Może być na noinn bądź kicktip.

Edit:Tego Noinn nie ogarniam do końca.

Siema!
Chodzi o typowanie na kicktipp.pl?

Tak. Dziś założę ligę.

Moze tez sie skusze :grinning:

Chciałbym Cię zaprosić do typera gry. Zamelduj się i graj z nami:

I zapisalem sie :grinning:
Pytanko:czy bedzie wiecej punktow za prawidlowe typy na zwyciestwa na wyjezdzie czy tez traktujemy je tak samo jak te u siebie?

Ja bym aż tak nie kombinował.

Troche bede upierdliwy :grin: ale raza te nazwy druzyn czyli FC Liverpool o zgrozo! itd.
To tylko taka uwaga na marginesie-przezyje to :joy:

Co do punktów to jak dobrze kojarzę kiedyś jak typera był na stronie LiverpoolFC.pl były dodatkowe punkty za trafienie liczby bramek każdej z drużyn czyli np obstawiony wynik 2:1, mecz skończył się 3:1 i punty 1 za trafienie zwycięscy + 1 za trafienie ilości bramek drużyny gości. Tworzy to sytuację że nawet jak nie trafimy zwycięscy meczu zawsze jakiś punkt może wpaść i moim zdaniem tworzy to bardziej wyrównana ligę. Co wy na to? Oczywiście o ile w ogóle da się tu taką opcję ustawić.

Czyli punkty były przyznawane za:
1 punkt za wytypowanie zwycięscy
1 punkt za dokłada ilość bramek gospodarzy
1 punkt za dokładną ilość bramek gości
1 punkt za dokładnie wytypowany wynik meczu

Mam nadzieję, że zapisane osoby mają zamiar grać do końca sezonu, bo strasznie to psuje grę, jeśli w lidze pojawi się 3-5 nieaktywnych graczy.

4Fun, czy gramy o jakiś hajsik :smiley: ?

Ja również się dołączam do zabawy! :slight_smile:

Na pewno dotrwam do końca, choć z doświadczenia z poprzednich typerów pewnie zdarzy się raz czy dwa, że nie wyrobię się w czasie z zatypowaniem jakiejś kolejki.

Myślę, że zrzutka pieniężka od każdego z uczestników np po 50 PLN uatrakcyjniłaby zabawę. Później zwycięzca może dostać np 50%, 2 miejsce 35% i 3 miejsce 15% wartości zebranych pieniędzy.

No i na koniec poproszę o zmianę nazw drużyn na prawidłowe. ‘FC Liverpool’ to już w ogóle kole w oczy.

Typer - club names