Typer

Jeżeli chodzi o pieniążki mi osobiście te symboliczne 50 zł nie przeszkadza, tylko pytanie jak to by się miało do tych nieletnich uczestników gry (wiek nie jest weryfikowany) i kwestii czy to by nie było podciągnięte już pod hazard. Szkoda aby nam zabawę w połowie usunęli i jeszcze abyśmy się z tego tłumaczyli. A wiadomo że różne osoby zaglądają na forum i wystarczy jeden “życzliwy”.

Jeszcze przed startem Premier League prawdopodobnie wyruszymy z Ligą Typerów na stronie naszego partnera. Będziemy informować.

Czy każdemu odpowiada czy coś zmieniać ?

Przypominaj co tydzień :joy: bo ja sobie teraz specjalnie uzupełniam typy parę kolejek do przodu, jakbym zapomniał ;d

Naliczylem 26 osob na ta chwile-troche malo powiedzialbym :grimacing:

Nie jest źle pod warunkiem, że wszyscy zagrają do końca.

Jak typera wygra ‘Biegunka’ to od zakończenia sezonu 2022/23 zawieszam działalność na forum na miesiąc. Także nie dajmy Biegunce wygrać! :wink:

Gorzej jak wszyscy wtedy dostaniemy… Biegunki :rofl:

Czy ja wiem czy mało, mimo wszystko LFC.pl nie jest na tyle popularne co chociażby kanonierzy.com czy devilpage.pl (głównie ze względu na fakt, że nowi fani Liverpoolu to raczej ludzie korzystający głównie z facebooka, więc i głównie zrzeszeni na grupach tam, kiedyś jednak dużo bardziej popularne były fora, a wtedy niestety tak nam użytkowników nie przybywało), dodatkowo wątpię by chociaż co 10ta osoba tu wchodząca założyła specjalnie konto, by z nami zagrać. Jak dobijemy do 30tki, to powiedziałbym nawet, że sukces.

Dobrze jest nie ma co narzekać. Byle wszyscy dograli do końca. Powodzenia wszystkim życzę. Proszę spojrzeć na zdjęcie, które wrzuciłem czy wam się podoba punktacja, bo do 18 mogę zmienić.

Jak dla mnie punktacja jest okay. Za poprawny wynik można nawet ustalić 5 pkt. W końcu te wyniki najtrudniej trafić, więc powinny przynosić największą ilość pkt.

Tendencja, to rozumiem, że jak trafimy, który zespół wygra lub czy będzie remis. Zgadza się?

Szkoda, że typer nie ma np jednego lub dwóch meczów bonusów na kolejkę [gdzie organizator wybiera mecz(e) kolejki], za które podwajana byłaby ilość przyznanych pkt. Byłoby o wiele ciekawiej.

Można to ustawić. Chyba :joy:

I ja dołączam do zabawy. Ostatni raz w typerze z lfc.pl bawiłem się podczas ostatnich mistrzostw świata i nawet wygrałem zobaczymy jak mi pójdzie tym razem. Planuję pograć do końca.

I też jestem za tym żeby za celnie trafiony wynik punktacja była wyższa bo to jednak wyższy level trafić dokładnie.

Tez chce doloczyc :wink:

Chciałbym Cię zaprosić do typera gry. Zamelduj się i graj z nami:

1 polubienie

Wczorajszy mecz mi przepadł, ale i tak nie powstrzyma mnie to przed łatwą wygraną :stuck_out_tongue:

Dołączone.

Zapraszamy do naszej prywatnej ligi typerów LFC.pl z nagrodami!

Szczegóły tutaj: Liga Typerów z JohnnyBet

1 polubienie

O lala!
9 z 10 spotkań tej kolejki wytypowałem prawidłowo😊
Mogły być wszystkie mecze ale akurat zachciało się “somsiadom” zremisować a ja liczyłem,że przegrają w Brighton.
Po słabych rundach 1 i 2 nadrobiłem nieco i już zameldowałem się w 10 najlepszych💪

1 polubienie

Gratulacje! Właśnie takie awanse w górę tabeli w typerach są najbardziej motywujące.

Szkoda tylko, że aż 11 osób nie zatypowało 4 kolejki. 8 z tych graczy zdaje się, że już się poddało, a do końca sezonu do zdobycia jest naprawdę wiele punktów i można spokojnie zakończyć typera gdzieś w górze tabeli nawet jeśli na początku opuściło się jedną, czy dwie kolejki. Także zachęcam do zabawy i nie poddawania się!

Mi akurat siadło 7/10 spotkań, za które mam punkty i nagle awans z 10 na 3 miejsce. A po 1 kolejce byłem aż na 28 miejscu z 13 pkt strary do lidera.

@pat_rq @grypka @RedMat @RawBig i osoby z drużynami: #mrocznymiś #Rozjebumba #Liverpoolcelnik #Duudu #PAWELD #sunshine #Fexxx #wargi-182 fajnie by było jakby zgłaszając się do gry grałoby się w nią ;d tak jak @Smuggler7 napisał idzie spokojnie wszystko nadrobić, a nawet jeśli nie, to tylko zabawa, którą psuje się w taki sposób wyłączając się z gry.

W ogóle, to następnym razem można pomyśleć nad płatną organizacją tego (2/3 dyszki od łebka) i podział nagród 60%/30%/10% dla Top3, tylko musiałby być ktoś jednocześnie skarbnikiem i założycielem typera, bo tak byłoby najlepiej ;d

Uważam, że po 10 kolejkach tych którzy nie grają powinno się wykreślić z listy,ponieważ nie sądzę aby nagle znaleźli ochotę na tą (tylko i aż) zabawę.

2 polubienia