Typer

Popieram. Pomysł niech zostanie tych 28 którzy grają, a przynajmniej wszystko będzie czytelne :wink: tak po prawdzie to nawet ta jedna opuszczona kolejka jest do nadrobienia. Co kolejkę może wpaść 50 punktów a to nie wiele mniej niż taki ja czy ynwa19 mamy po 4 kolejkach :wink:

Ja niestety słabo w tej kolejce bo mi się zachciało trochę zaryzykować z wynikami :smile: Pamiętać, że już jutro zaczyna się 5 kolejka! Tak w ogóle jak ktoś zapominalski a nie ma kicktippa na telefonie to polecam apke bo przypomina dzień przed meczem :slight_smile:

Cholera, przegapiłem trochę start, ale postaram się nadrobić choć trochę :smiley:

I moja pierwsza kolejka typowania zakończyła się aż jednym trafionym wynikiem i to jeszcze Liverpoolu. Chociaż kilka razy było bardzo blisko, m.inn postawiłem 5:0 na Man City. Całe 9 pkt, to była dziwna kolejka.

Ja miałem zatypować, że wygramy 2-1 z Newcastle. Jednak zaryzykowałem z jakimś wymarzonym 2-0 wiedząc, że nasza obrona w tym sezonie, to często prowizorka i żart. Nie opłaciło się.

Przy typowaniu wyników LFC potrzeba zdecydowanie więcej racjonalności.

A tak w ogóle, to czy ilość wygranych kolejek wpływa jakoś na finalną punktację i pozycję na koniec typera?

1 polubienie

Jeśli dobrze kojarzę, to w razie remisu punktacja wygranych kolejek się liczy.

Też tak uważam (znakii)

Niestety nie da się.

Spóźnialscy mają jeszcze 19 min, żeby zatypować dzisiejszy mecz Brentford vs Brighton.

Czerwoni! :red_circle:
Już od niedzieli MŚ czyli święto futbolu :soccer::blush:
Może chce się komuś z Was ogarnąć typera z tej okazji?

Gdyby tak to proponuję oprócz typowania wyników poszczególnych spotkań pokusić się jeszcze o wskazanie 4 półfinalistów, mistrza świata oraz króla strzelców za co można by dostać dodatkowe punkty.

Ktoś chętny to zorganizować? :smiley:

Siema, mam pytanie odnośnie sts. Od zawsze puszczałem kupony na fortunie, założyłem dziś konto na sts i jest tam taka promocja że jak wpłacę np. 300zł drugie 300 dostaje na gre. Czy można wpłacić te 300 zł i odrazu je wypłacić? Na fortunie zawsze można wypłacić kaske.

Z reguły chyba jest tak że jak wpłacisz te 300 to musisz te 300 obrócić w grze a potem dopiero możesz wypłacić. Bynajmniej kiedyś taka była zasada.

Tak wszyscy się z Chelsea śmieją, a niemal wszyscy dali jej zwycięstwo z Fulham. Tylko dół tabeli trafił remis, niestety bramkowy, ale zawsze to 2 punkciki :wink:

Dzięki wszystkim za sezon. :+1:

Jak mówiłem tak zrobiłem. Radbug zawsze z racją :wink:

3 polubienia

No trzeba przyznać, że wymiatałeś w typerze, I miejsce w punktach i w wygranych kolejkach, gratulacje!!
Najważniejsze, to nie przegapiać kolejek, ja chyba ze 4 przeoczyłem i jest tylko II dziesiątka.

Rozumiem, że w kolejnym sezonie kontynuujemy zabawę?

1 polubienie

Poziom w tym roku nie za wysoki, w 2020 jak wygrałem miałem 700+ :stuck_out_tongue:. Regularność zawsze największym problemem :neutral_face:.

Ja bardzo chetnie w next sezonie znowu sobie pogram.

Cała tajemnica tkwi w tym, żeby zawsze te 2-3 kolejki do przodu sobie uzupełnić, to się nie martwisz, że zapomnisz.

Dzięki wszystkim za zabawę, też już czekam na przyszły sezon. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie więcej chętnych osób i że osoby które się zapiszą będą brały czynny udział. W tym był, moim zdaniem, z tym problem bo tak naprawdę z około 40 osób czynnie głosowała może połowa, a wiadomo im więcej osób tym lepsza zabawa :wink:.

I oczywiście gratulacje dla zwycięscy :wink:.

Też dzięki za grę i gratulacje dla zwycięzcy. Jak na pierwszy raz drugie miejsce chyba nie jest złe, ale też poziom nie był za wysoki bo chyba z 3 kolejki opuściłem.

Wszyscy gratulują @Radbug (dołączam się) ale ja gratuluje pierwszej czwórce!!! NA ŻYLETKI można by powiedzieć :smiley: Graty Pany!!!

Tzw. “oczko” w moim przypadku nie jest złe a i wygrałem jedną kolejkę :smiley: WOW! Nie spodziewałem się :smiley:
I to z najlepszym wynikiem jak teraz patrzę 32 punkty na wszystkie kolejki!!! Drugi wynik tej kolejki to 16? pkt. A na wszystkie kolejki inny to 30. KURNA ALE SIADŁO :smiley: Może jakaś nagroda? Koszuleczka czy coś :smiley: Nie no nie jestem żebrakiem wystarczy mi satysfakcja, serio się nie podziewałem a po tym jak ominąłem kilka kolejek na początku i w lutym gdzieś zatypowałem do końca, wow!
Fajne to było i obyśmy działali w przyszłym roku. Dla mnie to był chyba 3 sezon już nie pamiętam jak poprzednie kończyłem ale idzie to chyba sprawdzić. Elson i oby z czymś w gablocie dla klubu w przyszłym sezonie :slight_smile:
Do następnego :smiley:
Bonusa nawet nie typowałem :see_no_evil: