Viaplay

Na tv Viaplay działa mi normalnie, natomiast na telefonie bez względu na to, czy włączę wi-fi czy też dane komórkowe to nie działa. Pojawia się komunikat na dole na czerwonym tle “brak połączenia internetowego” i powiadomienie z aplikacji “Coś poszło nie tak”. Chodzi o spotkania na żywo jak i obejrzenie skrótów. Filmy tak samo, na telefonie nie działają. W tv aplikacja jest wyłączona. Ktoś miał podobny problem?

@dzemek

Ja miałem podobny problem jak miałem skonfigurowany bloker reklam DNS. Po jego wyłączeniu wszystko zaczęło śmigać.
Nie masz jakiś ad blokerów na telefonie ? Niekoniecznie musi to być DNS, a może być zwykła apka jak Adguard?
Cokolwiek co mogłoby Tobie filtrować sieć ?

Pomogła najprostsza rzecz - uruchomienie ponownie telefonu :smiley:

Ja też, więc co najwyżej ja mogę ci się dorzucić

Od 12 sierpnia 2023 na kanale Viaplay Sport Polska na YouTube można oglądać Magazyn Premier League oraz Magazyn Bundesligi, a także skróty meczów Premier League i Bundesligi.

Zatem, jeśli ktoś nie ma dostępu do Viaplay, to pod względem skrótów i publicystyki, może mieć teraz dostęp do tego samego kontentu co subskrybenci :slight_smile:

W tej chwili właśnie leci Magazyn Premier League pod tym linkiem → https://www.youtube.com/watch?v=9Tm8yFarDvg&ab_channel=ViaplaySportPolska :wink:

Źródło: Viaplay ze skrótami meczów i „Magazynem Premier League” na YouTubie - SATKurier.pl

5 polubień
3 polubienia

Szukam kogoś chętnego żeby się złożyć na abonament. Kolega który tam dotychczas oglądał tylko KSW zrezygnował a samemu trochę boli te 55zł płacić.

mozemy sie dogadac 12345

Ja bardzo chętnie się dolączę

Jak widać, gdyby więcej było takich oferentów, to i więcej chętnych na dorzucenie się się znajdzie. Też mogę :wink:

Ja właśnie zadowolony, bo się dogadałem z jednym z użytkowników. Jest kilku chętnych, więc nie widzę problemu żeby podzielili koszta na połowę.

Ba, każdy chętniej by się dorzucił, niż zawierał umowę na siebie i miał nadzieję, że nikt go nie zostawi z płatnością całek kwoty.

Jeśli ktoś ma wolne miejsce i chciałby rozłożyć koszty, to niech się do mnie odezwie.

Względnie jeśli ktoś chciałby się złożyć na spółę na nowe konto, to też zapraszam. Może się zdecyduję :wink:

A wiecie, czy ta ściepa byłaby zgodna z prawem, że kilka osób może oglądać na jednym koncie?

Zbtego co wiem to Viaplay daje możliwość zalogowania na 4 urządzeniach, przy czym jednocześnie można na dwóch oglądać. Nie jest powiedziane, ze to musi być rodzina czy osoby w jednym domu/mieszkaniu.

Przecież to jest subskrypcja. W każdej chwili można zrezygnować jeśli nie chcesz, to po prostu przestajesz płacić i nie oglądasz. W sumie nic nie ryzykujesz. Chyba że połowę danej kwoty za jeden miesiąc. Można ją anulować.

Spokojnie we dwóch można dzielić konto. Odkąd PL jest na viaplay tak dzieliłem z kolegą ale w sierpniu zrezygnował.

Przyznam się, że się dotąd nie wczytywałem w warunki anulowania subskrypcji (czyli de facto rozwiązania umowy). Ale masz oczywiście rację.

Czy umie ktoś tam założyć konto? Mac coś takiego:

Nic więcej się nie wyświetla.

Witam,

Jak ktoś chętny to posiadam pakiet 55/msc Viaplay i mogę podzielić z kimś konto i płatność.
Dajcie pw jak ktoś chętny

Jak to jest w ogóle z tym dzieleniem konta? Bo jak wejdę w aplikacji podam stare hasło to mogę zmienić na nowe bez żadnego potwierdzenia mailem czy sms. Czyli w momencie gdy daję komuś dostęp do konta ktoś może zmienić mi hasło tak, o ?