Viaplay

Już kiedyś pytałem ale nie było odpowiedzi wiec spróbuje jeszcze raz czy jest tu ktoś kto jakoś ogarnia i zdradzi jak Viaplay w uk chodzi mi o VPN bo zablokowali możliwość oglądania .

@Kura75

W sensie jak zablokowali?
Ja w Niemczech też oficjalnie nie mam Via Play I w sklepie Google Play apki nie znajdziesz, bo jest teoretycznie w moim regionie niedostępna.
Ściągnąłem plik APK Via Play, po czym utworzyłem konto gdzie podałem polskie konto bankowe, a nie niemieckie. Mogłem bez problemu oglądać bez żadnych VPNów.

Uk teraz poza unią wiec trzeba przez VPN i tak caly sezon ostatni oglądałem w tej chwili odpalasz Viaplay przez VPN jest blokada nie działa wyświetla się komunikat ze używasz VPN i dziękujemy :rofl::rofl:
A nowy sezon juz prawie startuje i nie wiem czy coś da radę z tym zrobić czy szukać innej alternatywy

Znajdzie sie ktos chetny do dzielenia konta na Via? Albo ktos ma wolny slocik? Dorzuce sie :slight_smile:

dawaj na priv bo wziąłem niedawno

Cześć dałoby radę dorzucić się do Viaplay?

można na dwóch jednocześnie z tego co przeczytałem, jak się Rosolak nie zdecyduje to zapraszam

Super to proszę jestem tu nowy choć stronę sledze chyba od kiedy powstała. Kiedyś był problem z rejestracją na forum, ale w końcu jakoś przeszło :slightly_smiling_face:

Witam szukam slota żeby się dorzucić ?

Ja dziś miałem właśnie zakupić, więc zapraszam jeśli ktoś chętny :stuck_out_tongue_winking_eye: aktualnie jest 55 zł/m-c więc 50/50 :stuck_out_tongue_winking_eye:

@tomi9 Tomi niestety wczoraj sam kupiłem dostęp do Via, ale w następnym miesiącu możemy się spiknąć żeby płacić wspólnie.

@tomi9 tzn w tym miesiącu kupiłem na necie za 22 zł, ale od przyszłego miecha dam znać i już wezmę na siebie to możemy podzielić.

To jak nie masz nikogo do teamu to ja mogę się wstrzymać z kupnem i z Tobą się składać :wink:

Ja tez chętnie z kimś bym się złożył na viaplay

Udało ci się to rozwiązać? U mnie w apce mecze są ze szwedzkim komentarzem :confused: na Smart TV i na komputerze wszystko po polsku

Ja jutro będę kupował i mogę z kimś założyć spółkę i się składać

Na tv działa mi normalnie, z polskim komentarzem. Menu na telefonie wróciło do polskiego ale nie obejrzałem dzisiaj ani jednego spotkania, nie działa nic ani przez wi-fi ani przez dane komórkowe. Wyświetla się “brak połączenia internetowego” oraz “Coś poszło nie tak”.

Jak ktoś ma wolnego slota to chętnie się podłącze :call_me_hand:

Szczerze powiem, nie wiem jak to całe Viaplay działa. Ale przy maksymalnej jakości 720p to kod na tablet bardziej by pasował :sweat_smile:

Jeśli ktoś jeszcze szuka wolnego slotu na Viaplay to zapraszam - mam wolny. Podział 50/50.

Nie mogłeś pisać wczoraj :disappointed: