Viaplay

Witam. Jako, że jestem za granicą i nie mam dostępu chociażby do Viaplay potrzebuje strony z dobrymi streamami. Zawsze korzystałem z 100soccerstream ale ktoś ostatnio wrzucił gdzieś w komentarzach jakąś polską stronę. Były tam streamy do meczu do wyboru w jakości od hd do jakiegoś super hd i streamy były naprawdę w dobrej jakości. Była to chyba polska strona. Ktoś może ma na nią namiar? Napewno nie była to strona z tych popularnych meczyki itp.

Edit: Dzięki kolego. Problem rozwiązany.

Proszę bardzo

1 polubienie

Hej! Jeśli ktoś ma wolny slot to ja też chętnie się podłącze

Napisz na priv :slight_smile:
#znaki

Mam pytanie - czy też macie problem ze streamami na Viaplay? Mam dobry internet, stabilne połączenie, a co chwilę obraz mi “przeskakuje” - zmienia się jakość na jakiąś pikselozę i z powrotem na hd. Też czasami (kilka razy w trakcie meczu) się przycina na pare sekund… Inne platformy działają normalnie.

Raz na jakiś czas są problemy. Np miałem tragedie na KSW Szpila- Pudzian. Na meczach z reguły jest Ok, ale jakies przycinki czasem się zdarzają.

Ustaw na stałe najwyższą jakość (pewnie masz automatyczną), ja z Via zero problemów technicznych nie mam i w sumie ich nigdy nie miałem co nie znaczy , że nie istnieją.

@Sherwood97 zero problemów, płynność transmisji w mojej opinii na plus, za to na minus Bitrate, bo płatne, a wygląda tylko trochę lepiej niż streamy full hd.

@Sherwood97 odpal sobie w telefonie ze strony internetowej zmieniając na tryb komputerowy żeby nie przerzuciło cię automatycznie na apke i zobacz czy wtedy też będzie przycinało

Mi to na telefonie klatkuje obraz, nie jest płynny, a z początku miałem w aplikacji obcy język, ale samo się jakoś przestawiło, też macie ten problem z płynnym obrazem ?

Jeśli ktoś ma wolny slot to chętnie się podłączę :slight_smile:

Jestem nad jeziorem, oglądałem na tablecie i nie miałem ani sekundy zrywy. Nie wiem od czego to zależy, że u was jest tak źle.

Ja identycznie- aplikacja Viaplay na tablecie z androidem, oglądane nad jeziorem, gdzie zasięg generalnie słaby, 1-2 kreski i żadnych problemów z transmisją, wszystko śmigało płynnie i bez przerw.

Ja tak miałem u siebie w domu. Mieszkanie 45 m2, ale router i tv w moim pokoju po dwóch końcach mieszkania. Siła zasięgu w tv na 1 lub 2 kreski. No i właśnie tak było. Natomiast w tv, który był w pokoju tam gdzie router bez problemu. Wyciągnąłem router z podłogi spod kanapy na parapet i się poprawiło, choć wczoraj miałem te same problemy.

Czyli router za daleko i zakryty sygnał kanapą. Aczkolwiek inne rzeczy jak youtube czy netflix i hbo działały bez zarzutu.

Lekko zmieniając temat, jak ktoś ma wolny slot na Netflix i to działa, to chętnie bym się dołączył.

Od dłuższego czasu nie mam żadnych problemów z transmisjami Viaplay.

W zasadzie jedynie co irytuje to ta jakość strimu 720p w 2023 bardzo boli.
1080p to powinien być standard a najlepiej 4k.

Szukam wolnego slota na viaplay:)

Na tv Viaplay działa mi normalnie, natomiast na telefonie bez względu na to, czy włączę wi-fi czy też dane komórkowe to nie działa. Pojawia się komunikat na dole na czerwonym tle “brak połączenia internetowego” i powiadomienie z aplikacji “Coś poszło nie tak”. Chodzi o spotkania na żywo jak i obejrzenie skrótów. Filmy tak samo, na telefonie nie działają. W tv aplikacja jest wyłączona. Ktoś miał podobny problem?

@dzemek

Ja miałem podobny problem jak miałem skonfigurowany bloker reklam DNS. Po jego wyłączeniu wszystko zaczęło śmigać.
Nie masz jakiś ad blokerów na telefonie ? Niekoniecznie musi to być DNS, a może być zwykła apka jak Adguard?
Cokolwiek co mogłoby Tobie filtrować sieć ?

Pomogła najprostsza rzecz - uruchomienie ponownie telefonu :smiley:

Ja też, więc co najwyżej ja mogę ci się dorzucić

Od 12 sierpnia 2023 na kanale Viaplay Sport Polska na YouTube można oglądać Magazyn Premier League oraz Magazyn Bundesligi, a także skróty meczów Premier League i Bundesligi.

Zatem, jeśli ktoś nie ma dostępu do Viaplay, to pod względem skrótów i publicystyki, może mieć teraz dostęp do tego samego kontentu co subskrybenci :slight_smile:

W tej chwili właśnie leci Magazyn Premier League pod tym linkiem → https://www.youtube.com/watch?v=9Tm8yFarDvg&ab_channel=ViaplaySportPolska :wink:

Źródło: Viaplay ze skrótami meczów i „Magazynem Premier League” na YouTubie - SATKurier.pl

5 polubień
3 polubienia