Viaplay

A w C+ celował w tym Nahorny (nie raz tu przeklinany)

Ktoś się chce podzielić sygnałem i kosztami viaplay?
Z tego co przeczytałem to 2 urządzenia są na jednym abonamencie.
Chętnie się podłączę.
Najlepiej jeszcze dziś :smiley:

@masterkik szukasz jeszcze? Znajomy u mnie zrezygnował i mam jedno miejsce, koszt 55 zł na pół.

Czy wam też tak Viaplay zaczęło ścinać? W poprzedniej kolejce się zaczęło myślałem że to dlatego że oglądam na tablecie mecz ale teraz włączyłem na tv i znowu to samo… Nigdy nie miałem z tym problemu

1 polubienie

Bez problemu u mnie działa, mimo słabego łącza. Jedynym probleme byl zacinający się skrót ostatniego meczu Sheffield i pominięcie jednego z goli.

U mnie śmiga jak talala obojętnie czy w TV czy też na mobilnych urządzeniach :blush:

1 polubienie

Wczoraj oglądałam multiligę i ścinało co jakiś czas. Poza tym nie zawsze na tv mi działa, czy to mecz czy skrót, komunikat “Coś poszło nie tak” i opcje do wyboru “Spróbuj ponownie” i “zamknij”. Jak to z nimi będzie, wychodzą z Polski w końcu, w maju kończy mi się umowa w Play i muszę coś pomyśleć czy to przedłużać czy nie.

Weźmy pod uwagę warunki pogodowe. Były burze, porywy wiatru, mogło to mieć wpływ na jakość sygnału. U mnie akurat bez zarzutów.

U mnie ostatnio również ścinało obraz, ale tylko na telefonie, na tv nornalnie. Ogólnie jest dramat, powinny to zlikwidować.

1 polubienie

Podbiję temat - gdyby ktoś był chętny mogę podzielić się Viaplay, 55 zł na pół miesiecznie

Nigdy nie miałem problemu z jakością czy to na laptopie, TV czy smartfonie. Subskrybuję od dawna jak jeszcze była stara dobra cena i dodatkowo prawie zawsze udawało mi się wykupić taniej, ponieważ przesyłali na maila kody zniżkowe😉

Używam od dawna i działa świetnie, nigdy mi nic nie przycięło a oglądałem też mecz z Brighton w weekend. Sprawdź łącze bo może to tam jest problem.

Siemanko,
Chętnie łyknę to na pół:)

Ja też pierwszy raz przy ostatniej kolejce miałem taki problem. Pomogła reinstalacja aplikacji,

Od kiedy zmieniłem UPC na Play również mam problem z przycinaniem viaplay ale tylko na smart tv.nasz ostatni mecz z Brighton odpaliłem na telefonie i zrzuciłem na tv i było ok

Chłopaki jak już piszecie o problemach z Viaplay to dodajcie jaki macie sytem na TV lub telefonie to będzie to przydante dla innych osób, które mają podobne problemy. Ja oglądam zazwyczaj na telewizorach LG (webOS) i nie mam żadnych problemów w trakcie transmisji. Za to ostatnio zauważyłem lagowanie na telefonie z Androidem. Pytanie, czy to nie jest też pokłosie tego, że robłem updejt z Androida 13 na 14. Za to u mojego kumpla jak byłem u niego w niedzielę na meczu Liverpool Brighton dźwięk przycinał i raz na jakiś czas obraz znikał i trzeba było od nowa włączyć transmisję. Na 2 TV tak samo. Oba Soniaki z Android TV. NIe najnowsze więc pewnie nie mają najnowszej wersji systemu.

Ogladam najczęściej na tablecie samsunga z androidem 14, łącze wifi z internetu kablowego (po kablu telefonicznym), żadnych problemów z transmisjami czy przerywania.

1 polubienie

Dzisiaj już pojawiają mi się komunikaty, że “problem z obrazem, problem z dźwiękiem” w systemie Android TV. I tnie strasznie.

Dla tych co oglądają na telefonie, to może spróbujcie z przeglądarki, a nie apki. Z tego co wiem ich apka działa słabo.

Tv Android na Tcl od tygodnia na transmisjach tak jakby się buforowalo cały czas ,kręcie kuleczko kilka sekund i jest dalej mecz ale co kilka minut to samo.
Tv podłączony kablem.Ogladam jeszcze na tablecie i na telefonie na aplikacjach i tam problemu nie ma.