Viaplay

i TAA i Domagałe cudo :ok_hand: :slight_smile:

Jeszcze w tych czasach, ktoś używa takiego połączenia? To już wiem skąd tyle negatywnych opinii o viaplay jak korzystają z takiego internetu.

Można się zdziwić, mąż mojej byłej szefowej sprzedaje radiówkę od lat. Głównie ludziom na wsi, ale też i firmom o dziwo. Ja nie czaję, jak ludzie mając do wybory mobilkę czy radiówkę, wybierają to drugie. Też to miałem 10 lat temu, bo mieszkam pod lasem i nie chcą mi pociągnąć światłowodu i to był horror jak padał deszcz czy śnieg, to neta nie miałem w ogóle.

Nie mylmy dwóch kwestii. Jeśli ktoś ma radiówkę, to sam się skazuje na fatalny net. Z kolei, inną kwestią jest jakość transmisji Viaplay. Tam na rwane transmisje narzekało mnóstwo ludzi korzystających ze światłowodu (sam mam takich znajomych). Zatem ten “globalny” problem z transmisjami był/jest przede wszystkim winą Viaplay i ich słabej infrastruktury serwerowej. Skoro wielu ludzi korzysta ze światłowodu i z powodzeniem śmiga im Netflix, HBO Max czy Canal+ Online, a problem dotyczy jedynie Viaplay, to naprawdę trudno zrzucać tu winę na prędkość internetu :wink:

7 polubień

Ja miałem wczoraj pokaz slajdów na początku transmisji City-Spurs, ak samo jal @Flips a net mam ze światłowodu i żadna inna platforma streamingowa mi nie zacina. Viaplay ma problemy techniczne, które trochę zmalały przez ostatni rok ale nadal występują a nawet nie nadają w FHD.

Pytałeś, co ma pogoda do jakości transmisji, to Ci odpowiedziałem. Nie mnie oceniać na jaki internet stać lub jaką infrastrukturą dysponują ludzie. Zupełnie inaczej wygląda internet w mieście, gdzie infrastruktura pozwala najczęściej korzystać ze światłowodów, a co innego wioski i małe miasteczka z dala od aglomeracji, gdzie internet radiowy podejrzewam jest podstawą i jedyną możliwością.

Na samo działanie Viaplay narzekać nie mogę, bo tylko raz mnie niemiło zaskoczyło i tylko na chwilę, a oglądam na światłowodzie. Inną sprawą jest natomiast daleki od ideału strumień obrazu od samego nadawcy, jak napisał kolega @Clashman.

A co to za dupeczka w studiu ? Jakaś noworoczna niespodzianka? :wink:

O tą panią chodzi ?

Czy o tego łysego i po prostu alkohol szybko dzisiaj wjechał ? :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Marika Górecka. Pierwszy raz ją widzę w studiu dlatego byłem ciekawy czy może coś przeoczyłem. Alko jeszcze nie pokazało się na stole :upside_down_face::wink:

Kto komentuję dzisiaj ten mecz ?
Strasznie na nie dla Liverpoolu jest komentator.
Słabo się go słucha .

@gagarin mnie tylko jeden z nich irytował i był to chyba Twaro, drugi był w porządku

Twarowski i Gutka czy jakoś tak

Oj chyba dawno Nahornego nie słuchałeś, Gutka z Twaro to jedna z lepszych par komentatorów i wcale nie usłyszałem dzisiaj jakiejś stronniczości żadnego z nich

9 polubień

I tak nasz Fedek najlepszy.
To “porażenie mózgowe” na wizji w kierunku mulków. Od razu widać sympatię.

ale że Twaro widział :roll_eyes: jakiegoś karnego…co prawda, przez chwilkę, ale widział…to bardzo mnie zdziwiło

Czy też macie problem z Viaplay polegajacy na wyświetlaniu stałego obrazu w czasie meczu ? Głos komentatorów leci live, natomiast zamiast meczu mam obraz z logo/czołówki meczu po kilku minutach transmisji. Nie wiem czy to kwestia mojego sprzętu czy jakiś globalny błąd (wcześniej od poczatku Viaplay było wszystko ok)

Jeśli na TV to ubij całkowicie apke viaplay i odpal od nowa. Mi czasami zdarza się że nie znika ten kręcący się loader

A mnie od niedawna podczas ogladania pojawia się czarny ekran a głos idzie dalej :roll_eyes::roll_eyes:
A jak odpalam mecz to na dole ekranu nie znikają okienka z propozycjami innych transmisji. Trzeba je pilotem usunąć.
Po ostatniej aktualizacji takie cuda. Irytujące strasznie.

Teraz w spotkaniu Arsenal - Newcastle co chwila mi zacina, muszę przewinąć do przodu żeby mecz leciał dalej

U mnie Viaplay hula, a internet mam dziadowski. Nie kojarzę transmisji w której byłyby problemy.

Też przy okazji naszego spotkania ekran robił się czarny ale przynajmniej nie ścinało :wink: dziwi mnie, że nie dzisiaj nie ma większości skrótów, spotkań mniej, a są tylko z wybranych spotkań LE i LKE.

1 polubienie