Viaplay

Oby nie Polsat, tam jest tagedia !

1 polubienie

Wyglada na to, że obecny sezon i jeszcze kolejny zostajemy z PL w Viaplay.

1 polubienie

ciekawe czemu… myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie PL za 60 zł za miesiąc i jeszcze więcej niechcianych programów dla niezainteresowanych.

Dla mnie to dobra wiadomość.

Konkurencja przed Via nigdy nie miała tak niskich cen i wątpię, że po Via będą potrafili zrobić równie atrakcyjną cenę.

Do tego z trickiem z duńska Via mam wszystko co mnie interesują w jednym miejscu liga mistrzów, liga europy i premier league za 50 zł.

Ciekawe jak to będzie po opuszczeniu rynku , ale jestem sceptycznie nastawiony.

Canal był słaby , to samo Polsat, jedynie jakiś nowy gracz mógłby być wybawicielem , ale właśnie kto ?

Sky sports ? Oni się cenią i podobna oferta za miesiąc zakręciła by się pewnie w okolicy 80 zł.

Może ogarną do tego czasu na tyle, że nie opuszczą? Miejmy nadzieję. Dla mnie Viaplay jest w chvj wygodny, nie mam problemów z jakością, a i czasami jakiś serial pierdolnę czy Bundesligę odpalę, jak PL nie gra.

1 polubienie

HAWAII 5.0 polecam. #znaki

Tak samo. Jest to niezwykle wygodne, że mecze Liverpoolu mam osobno, jeśli chodzi o opłaty i rozliczane w cyklu miesięcznym a nie rocznym. Dodatkowo C+ mi robiło problemy, aby zejść do niższej oferty, po latach regularnego płacenia. Chciałbym, żeby Viaplay został na stałe.

Super, jeszcze dwa lata będziemy obdarzani przez komentatorów takimi kwiatkami jak “król faraonów” (o Salahu w meczu z LASK) :slight_smile:

2 polubienia

Rzuca się w to oczy (a raczej w uszy, mnie też to wkurwiało powoli, ale rypać), ale to też zależy kto jak priorytety ustawia, dla mnie wygoda, pojedyncze mecze - przede wszystkim Liverpoolu oraz multiliga (jak Liverpool nie gra ani żadnego hitu, którego i tak zazwyczaj o 16 w sb/15 w nd nie puszczają), którą lubię oglądać jako fan zarówno PL jak i aktywny gracz FPL, to mam nadzieję na dłuższą współpracę z Viaplay.
No i jak ktoś wcześniej wspominał - omijanie ograniczeń w postaci LM, jeśli komuś słuchanie skandynawskiego języka (nie pamiętam czy to był norweski czy duński) nie przeszkadza :joy:

Mogli by dodać możliwość zmiany komentarza na angielski.

3 polubienia

Przedłużam umowę z C+ (wszystko na to wskazuje) i mam takie pytanie do Was : C+ oferuje mi pakiet viaplay medium za 29 zł twierdzą, że tam jest PR,
a na stronie viaplay czytam - pakiet medium jest bez PR…
what the fuck…?

Nie narzekaj na komentatorów viaplay, bo zawsze mogą być gorsi (np. ci z Polsatu Sport :face_vomiting:)

już wiem

Pytanie. Tnie Wam się tez strasznie mecz City - Tottenham? Liverpool mi elegancko chodził. A teraz pokaz slajdów.

Edit: Juz nieistotne. Polaczenie sie ustabilizowalo. :slight_smile:

1 polubienie

Wczoraj w ogóle nie odpalało mi na telewizorze Newcastle - Manchester U. oraz skróty spotkań, na telefonie wszystko szło bez problemu.

Mnie nasz mecz z Fulham ścinało, ale widząc co się dzieje za oknem, to się nie dziwię. Za to City idzie płynnie.

Co ma pogoda do internetu?

Jeśli ktoś ma internet radiowy lub/i telewizję satelitarną, to pogoda ma sporo do powiedzenia. Cokolwiek, co nie idzie “po kablu”, niestety ma swoje gorsze strony w warunkach śnieżycy, ulewnego deszczu czy burzy.

Pokochałem dziś gościa :grin: https://x.com/viaplaysportpl/status/1731353034666442834?s=20

1 polubienie