Viaplay

Mój telewizor został wyniesiony na śmietnik 20 lat temu w celu odcięcia się od mainstreamu i tylko dzięki przeglądarce oglądałem streamy NC+ Nie wiem jak było na kablu. W przeglądarce było “znośnie” / bez rewelacji. Przez brak telewizora, bardzo odpowiadało mi Viaplay, bo super był / jest to model, gdzie można opłacać sobie abonament miesięczny, bez konieczności podpisywania umowy na rok / dwa, za TV, której i tak nie będę oglądał. A jeszcze mi HBO nie chcą wciskać xD

Nie wiem jak jest teraz ale “przed Viaplayem” dostęp do C+ można było sobie wykupić w Playerze. Rozwiązanie, które bardzo dobrze mi się sprawdzało. 50zł/msc

Ooo. I jaki to był Player i jak wyglądały opłaty / abonament?

czyli 69 bez Eleven i 79 z Eleven

a puki co za C+online 54 - przy opłacie z góry za rok.
https://kup.pl.canalplus.com/dobierz/eleven-sports-polsat-sport-premium
jak ma wrócić PL to się opłaci taki deal.

1 polubienie

Aha, czyli player się po prostu nazywa “Player”? Może ktoś, kto ma tam konto powiedzieć, jakie są tam możliwości zapłaty? Czy musi być to karta?

ja mam wszystko na maxa nastawione. Piłkarze wygladają ok. podanie krótkie tez ok. Natomiast długa piłka powoduje, że jest smuga za piłką. To co jest tego przyczyną TV czy Via?

@scorpionlfc5

Moja siostra ma tam konto, to wszystkie płatności ma blikiem i nie ma żadnej dodanej karty.

Najczęściej to jest wina TV. Konkretnie chodzi o odświeżanie. 60Hz to za mało.
minimum 100hz niweluje ten efekt.
Sprawdź proszę tą samą transmisję na kompie czy masz ten sam efekt. będziesz miał jednoznaczną odpowiedź.
Zweryfikował bym też kabel HDMI. Te najtańsze mają tylko odświeżanie do 60hz.

Tv

Tu właśnie chodzi żeby wszelkiego rodzaju opcje powylączać. Najlepsze jest czyste źródło obrazu bez ulepszaczy. To jakbyś miał głos powiedzmy Louisa Armstronga, późnej przepuścił przez Auto tuna i starał się ulepszyć cyfrowo.

Takie opcje jeszcze w miarę statycznych dokumentach się sprawdzają, ale właśnie przy piłce czy dynamicznych grach z Playa tworzą takie kwiatki czy właśnie przy ruchach pojawiające się artefakty.

W każdym tv można sobie ustawiać opcje do każdego źródła z osobna.

U mnie np netlfix ma inne ustawienia w zależności czy oglądam coś HDR czy bez.

@everlast w weekend? To kolega dzisiejszego meczu nie ogląda ? :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

ok zobacze w wikend czy coś sie poprawi.

@Lapaino na silke ide na 19 :smiley: na ostatnie 30min powienienem sie załapać :smiley:

Właśnie, ciekawe kto odkupi prawa do LE i LK.

Podawali że Polsat. Zapewne chodzi o kanały Premium gdzie leci obecnie LM

Ja jak nie mam opcji na zywo oglądać to nie sprawdzam wyniku i oglądam potem wieczorem cały mecz, można przewijać studio i przerwę. Skróty też na spokojnie do obejrzenia kiedy pasuje. Oby takie możliwości były nadal

Jednak co viaplay to viaplay. Pełna profeska.

1 polubienie

No niestety bramka nas ominęła xd na ich szczęście nic głupiego w tym studio nie mówili. No ale takie rzeczy się zdarzają, w Canal+ też, od takich błędów zaczął się ten ich cały program Łapu Capu

Ale powinni to wychwycić i powiedzieć osobom w studio, że są na antenie :wink:

Jak kogoś interesuje to na Via Play wjechał odcinek o Liverpoolu.

1 polubienie

Wiadomo coś, kiedy będzie informacja gdzie PL od stycznia. Już prawie grudzień, a podobno Viaplay do końca roku jest w Polsce ?

1 polubienie

Mam nadzieję ze na canal+, lub polsacie premium.