Viaplay

Żeby była jasność. Canal plus miałem od ok 20 lat. Sport na wysokim poziomie, jakość bardzo dobra, podczas burzy nie było problemów. To, że ktoś, ze znajomych oglądał tylko streamy to wasza sprawa. Wrzucacie wszystkich do jednego worka. Jeśli ktoś nie ma problemu z viaplay tzn. że nie doświadczył dobrej jakości wcześniej i jest zadowolony z tego co ma ? Zrezygnowałem z C+ na rzecz czegoś innego z prostej przyczyny. Cena i premier league. Obecnie mam TV z internetu i takie urządzenie. Dzięki temu odbieram viaplay, Disney plus, Player itd. Może tu jest różnica.

Ja latam na canal plus box…
I nadal mam c+ oraz hbo max, netflixa, disneya, playera, viaplay
Wszytkie apki dzialaja stabilnie (lacznie z viaplay)

Komentarze ze ktos jest zadwolony bo wczesniej ogladal od arabow traktuje jak teksty utworow pt pierdze na chleb

Porazka panie Aldor… twierdzenia z ****y wyciagniete na podstawie innej ****y

Ile takie cudo kosztuje i gdzie mozna kupic?

Ok 300zl. Media expert, rtveuroagd itd.
Dla mnie to jest o tyle dobre, bo nie muszę załączać kompa podłączonego do tv, a TV nie mam ze sklepem google, tylko pudełeczko ma w sobie te aplikacje, które potrzebuje.

Jest lepiej niż w czasie pierwszej kolejki, ale to dalej nie ma nic wspólnego ze świetną jakością. Dalej zdarzają się chwilowe spadki rozdzielczości, dalej są gubione klatki, chociaż w nieco mniejszej częstotliwości no i mi przynajmniej transmisji już nie zerwało ani razu. No i nikt tu jakoś nie wspomniał o braku synchronizacji pomiędzy dźwiękiem a obrazem, co najlepiej widać w czasie studia, słyszane słowa nie zgadzają się z ruchem warg komentującego. W momencie strzału już wiadomo czy bramka padła czy nie bo dźwięk jest odrobinę “przesunięty do przodu”.

W sumie to(ujmujac zartobliwie :stuck_out_tongue_winking_eye:) wszystkiemu wiiny jest Canal+
Oddali Speedway GP(mam na szczescie na playerze) jeszcze wczesniej Buli a juz zupelnie przegiecie to utrata/zrezygnowanie/olanie sprawy jezeli chodzi o PL.

A bylo tak milo i przyjemnie,ze nawet gledzenie Nahornego choc wkur…zalo to dalo sie zniesc.
Do dzisiaj nie rozumiem ich strategi czy tez po prostu nie mieli wystarczajaco money,money,money? :man_facepalming:

1 polubienie

@Kijoraptor nie zrozumiałeś kompletnie mojego przesłania. Ja napisałem wyraźnie, że działająca usługa powinna być czymś NORMALNYM. Natomiast, jeśli Viaplay doprowadziło ludzi do tego, że cieszą się, że im działa, to znaczy, że coś tu jest nie tak, nie sądzisz? :smiley:
Przecież tutaj odstępstwem od reguły jest usługa niedziałająca, natomiast usługa działająca powinna być zwykłym standardem, a nie powodem do szczęścia, jak u niektórych :sweat_smile:

1 polubienie

Nie daj się w to wkręcić. Mam Viaplay, obejrzałem w tej kolejce 6 meczów - beż żadnego problemu.

Sebbva… kolejny nawiedzony xd
Jestes kolejny ktory naraza sie na lincz

Tu na forum jest jedna prawda… nie pisz ze ci dziala ok bo Aldor zostanie Twoim tatusiem xd

Viaplay ci płaci, że tak ich bronisz, czy jak?

U mnie streamy TVP i C+ Online działały bez zarzutu. Oglądanie Viaplay to jak granie w 26 fps - czyli generalnie tnie i to na kilku różnych urządzeniach. W życiu tego gówna nie przedłużę i nie polecam xD

2 polubienia

Jestes smutny,w pracy wnerwia szef a prywatnie tez multum klopotow…glowa do gory! wejdz na forum lfc.pl. a zaraz poczujesz sie lepiej i bedziesz tryskal humorem :rofl:
Uwielbiam Wasze klotnie bo to komedia sama w sobie i potraficie czlowieka rozbawic.

A co do Viaplay to niech sie nie waza! dzisiaj przygrac w kule na naszym meczu :rage:

Podsumowanie z forum
1 - jak mi nie dziala to znak ze nikomu nie dziala
2 - jak komus dziala to znaczy ze klamie

No fajnie sobie wymyśliłeś xD A teraz prawdziwe podsumowanie:

Viaplay to usługa z problemami znacznie mniej pewna niż C+ online. Jeśli ją kupisz to nie zdziw się, jeśli Ci nie będzie działać, bo “coś poszło nie tak”, będziesz miał słabą jakość obrazu albo nie będzie działała płynnie.

Resztę to ty sobie sam dopisujesz nie wiadomo na jakiej podstawie i nie wiadomo po co xD

5 polubień

Powiem więcej, ja im płacę bo dostaję to co podpisałem w umowie z nimi :slight_smile:

Jeżeli coś jest w porządku i opis oferty jest zgodny z prawdą zamierzam o tym mówić, a nie siać jakiś ferment, że hurr durr najgorszy serwis.

Zgadzam się z przedmówcami niektórymi pod kątem: nikt Ci pistoletu do głowy nie przykłada i nie każe płacić aby korzystać z ich usług :slight_smile:.

Ale po co się kłócić i udowadniać, że komuś działa czy nie działa, u mnie jest raz tak, raz tak, muszę specjalnie telefon restartować żeby mieć obraz. Po co tyle złości i jadu, jeżeli komuś działa to super ale też nie widzę w postach, żeby ktoś zaciekle bronił Viaplay (głównie ze względu na jakość). Nawet te mniej chodliwe spotkania mi się zacinają, nie włączają, raz był nawet angielski komentarz.
Podsumowując, Viaplay ma jeszcze bardzo dużo do zrobienia w kontekście jakości, przesyłu, braku dostępu do spotkań. Na razie mam tą aplikację bo mam to w abonamencie TV (25 zł miesięcznie) ale jakbym miał kupować specjalnie za 34 zł (jak mój ojciec) czy 55 zł i nie móc oglądać spotkań to też byłbym zły.

Na xkomie, też mam coś podobnego, chyba za dwie stówy

Ale trzeba przyznać, że goście w studiu premier league na viaplay to “asy”, kibice Evertonu, Memunited i Newcastle w koszulkach tychże klubów. Ciekawie będzie ich słuchać jak będą komentować mecze Liverpoolu.

Ale jakby był kibic LFC to byłoby spoko?

Ano, jest to trochę nietypowe :smiley:
W Viaplay jest też taki gość z facebookowej grupy “Piłkarzyki”. Nazywa się Adam Targowski i od wielu lat kibicuje Arsenalowi, z czym się wcale nie kryje, ani na grupie, ani w studiu. Najzabawniejsze było to, że ostatnio komentował właśnie mecz Arsenalu i ludzie narzekali na grupie, że chłop stronniczy :joy:

No wiadomo :upside_down_face: nie no żart, każdy może przecież być kibicem rywali. Ale patrząc na ich wybory najlepszych graczy, trenerów, sytuacji, akcji to widać dużą stronniczość. Serio Kung fu Cantony ? Nie chcę się czepiać, ale gol Alisona moim zdaniem na zawsze zapisze się w historii premier league.
Jose Mourinho w top trenerów ? Serio? Brakuje obiektywizmu.