Viaplay

Co kto lubi, Adam ma zajebiście dużą wiedze na temat PL czy Championship i mega dobrze się go słucha.
Pora dać wejść młodym i perspektywicznym osobom na scene a nie słuchać ciągle nudziarza Rudzkiego czy wiecznie przepraszającego i mylącego się Nahornego.

10 polubień

Zajebiście. TV w salonie zacięcia i 2 minuty opóźnienia że spadkami jakości. Wyłączyłem bo nie ma to sensu.
Sprawdzam mniejszy w drugim pokoju to samo, ale opóźnienie mniejsze. Też nie na sensu. Dopiero żeby cieszyć się meczem musiałem odpalić laptopa i jest dobrze, tak jak powinno. Chyba ta aplikacja na starszych TV po prostu też raz działa a raz nie, wczoraj oglądałem w gościach też po wifi na nowszym telewizorze i wszystko hulało. Chyba będę musiał w końcu sprawdzić z ciekawości po kablu a jak nie to kupić to pudełeczko bo nie po to kupiłem aby oglądać na laptopie tylko na TV

rozbawili mnie :face_with_hand_over_mouth: :scream:
Kłopoty z transmisjami na Viaplay? Platforma odpowiada na zarzuty! Kolejne szczyty absurdu (hdtvpolska.com)

4 polubienia

Mnie osobiście drażni też trochę to w jaki sposób, czy jakich słów używa się w studiu czy podczas komentowania. Mam wrażenie przez chociażby poniższy przykład czye pracuje tam kilku licealistów, i jest to mało poważna “telewizja”. Odnosze wrażenie że w canal+ stało wszystko na wyższym poziomie jeżeli chodzi o wywiady, rozmowy, studio.

2 polubienia

I to by było na tyle, co do moich pochwał w stronę Viaplay. Dzisiaj multiliga o 16tej cięła co chwilę (wejście na nowo nie pomagało), z Arsenalem to samo (na szczęście szybkie załączenie na nowo pomaga, ale na parę minut niestety). No nic, przetrwać trzeba albo oglądać wybrany mecz o 16, bo z nimi nie było problemu akurat.

A u mnie mutiliga, już po meczach o 16:00 działała dobrze, tak samo Arsenal. Nie trafi się z tym Viaplay. Everton też nie ciął, mecz Tottenhamu też obejrzałem w spokoju.
EDIT: już całe Viaplay nie działa. Eh…

1 polubienie

Internet pewnie slaby masz.

Teraz jest fajnie z tym dźwiękiem z rozdzierajacego sie matrixa xDDD

Chwalacy ten serwis i ta “usluge” powinni sie puknac w czółko xD

Co ty gadasz stary, 360p, browar, to jest życie

1 polubienie

Chciałbym z tego miejsca podziękować Viaplay za wszystkie przerwy w transmisji w czasie dzisiejszego spotkania. Pozwoliły mi uspokoić nieco nerwy i bez nich najprawdopodniej nie dałbym rady dotrwać do końca pierwszej połowy. Dziękuję!

1 polubienie

Ahhh, może i jest drogo, ale za to słaba jakość

1 polubienie

Chopie, czekam aż nam Matrix dzisiaj mecz odwróci XD

1 polubienie

Jakie przerwy? Mi nie zacięło nawet na sekundę, jedyny problem, to była jakość dźwięku

1 polubienie

potwierdzam zero scinek, tylko dzwiek co zdarza sie nawet w C+

Dla mnie byli bardziej laskawi i po prostu wylaczyli to gowno xD

Szapo ba, potrafia wyczuc nastroj kibica!

W przerwie spotkania zaczęło się ścinać ale zrzucam to na nadchodzacą burzę. Ale racja, nie da się na to patrzeć co nasi gracze dzisiaj robią.
Generalnie transmisja dzisiaj bez problemów.

ta i też potrzebują 20 min na to żeby się zczaić, że coś jest nie tak?
P.S. 2 połowa znowu problemy

Dzis nawet na dekoderze Canal+ problemy… tego gówna viaplay nie chce widziec wiecej na oczy. Do konca wrzesnia mam od canal+ za darmo a potem wykupuje czeski skylink. Najwyzej bez kentarza. Cena 189 koron vzeskich. To jakies 37zł, ale moze przynajmniej bedzie plynnie chodzic

Tymczasem streamy reklamujące “gorące mamuśki w Twojej okolicy” działają płynniej, z lepszą jakością :v

3 polubienia

Poniższe nie ma celu ani wystawienia laurki temu streamingowi ani też poddaniu go zasłużonej(śledząc wypowiedzi innych) krytyce-opiszę tylko jak to u mnie działa na podstawie 4 piłkarskich weekendów.

Na wstępie wspomnę,że Viaplay mam do spółki z kumplem, który mieszka w Polsce a ponadto używa też mój syn gdzie obaj mieszkamy w sąsiadujących miejscowościach w Niemczech.

I tak z tych 4 kolejek jak narazie tylko raz! (to oczywiście też nie powinno się zdarzyć!) był problem kiedy w piątek jak grał BVB to mnie tylko kręciło się to kółko a kolega oglądał ale ciągle mu zacinało.
Ponadto nie było żadnych kłopotów poza tymi z dźwiękiem podczas naszego meczu z “memnited” ale to dotyczyło wszystkich.

Co do jakości obrazu to fakt, że UHD np to nie jest i powinna ona być w dzisiejszej czasach lepsza ale…wielkiej tragedii nie ma.

Tak więc ogólnie osobiście wraz z synem+kumpel nie możemy wielce narzekać ale naturalnie poprawa jest mile widziana bo zawsze może być lepiej niż jest😊

A jak tam u Was funkcjonuje ta platforma?

1 polubienie

Ja również nie mogę narzekać, obejrzałem już chyba ponad trzydzieści meczów i tylko podczas meczu United-LFC był problem co głos się rozjeżdżał, nie było nawet sekundy żeby coś zacięło. Jakość jest jaka jest ale zdawałem sobie sprawę wykupując subskrypcję. Oczywiście internet podłączony po kablu do tv ale to chyba logiczne :slight_smile:

1 polubienie