Viaplay

Ja znowu jestem w grupie osób które są bardzo zadowolone z usługi. Od kiedy mam viaplay (jakieś 2/3 miesiące i oglądałem dosyć sporo premier League, bundeslige już mniej) nie miałem najmniejszych problemów z jakością, płynnością itd.
Aplikacja śmiga jak ta lala.
Żeby znowu nie wywoływać burzy, to rozumiem, że istnieją osoby które jednak nie mogą napisać tego samego.
Cena jak dla mnie też wypas, bo mieszkając za granicą jedyna podobna usługa to Sky Wow kosztująca 29.99€ w porównaniu do 34 zł to jest przepaść.

@ImmortalKing8
Sam zarabiam w euro i ogólnie te 30€ niby nie jest dużo, ale porównując do innych usług jak Disney+ (8.99€), Netflix (18€ w najwyżej opcji na wiele urządzeń i 4k) itd, Sky Wow jest biedne, bo oferuje tylko bundeslige i premier league bez ligi mistrzów. Więc nawet przy zagranicznych zarobkach za samą Premier League bez ligi mistrzów te 34 złoty uważam za uczciwą cenę. Po podwyżkach Via sam będę się zastanawiał czy warto dalej subskrybować.

@everlast 55 cali Samsunga, ale szczerze 80% meczów oglądam na telefonie/tablecie

@everlast na telewizorze jakość ok, jak masz poświatę to prawdopodobnie masz źle skalibrowany obraz w tv, wyłącz wszystkie,ulepszacze " czyt poprawiające kontrast, płynność, czy ziarnistość obrazu, bo one właśnie tworzą takie kwiatki szczególnie w dynamicznych scenach

Plus ja się przesiadłem z ruskich streamów , więc prawdopodobnie moje wymagania co do jakości obrazu pewnie są zaniżone, dla osób przyzwyczajonych do transmisji 4k być może jakość jest słaba

1 polubienie

u mnie Viaplay śmiga bez problemów. Jakość też nie jest jakoś tragiczna, mimo że nie jest to FHD.

kwestia zarobków. Dla nas, po przeliczeniu, 30€ to sporo. Jednak dla osób zarabiających w euro to już nie jest jakaś wielka cena.

Musimy chwilę poczekać. Postępowania w UOKiK trwają długo.

jaki masz rozmiar TV?

to moze dlatego nie narzekasz na jakość, ja na 65 mam piłke z poświatą.

jak miło, że płaty pakiet ścina się jak ruski strim…

Mi dzisiaj na telewizorze Samsung w aplikacji działa mecz, natomiast w aplikacji na Androidzie ciągle tylko “Brak połączenia internetowego”. Komuś może udalo się to jakoś ogarnąć?

Czy nasz mecz na canalu to jest realizowany przez kogos innego? Czy to samo co via tylko puszczaja w lepszej jakosci?

Widzę problemów ciąg dalszy. Trochę czasu już minęło, a mi nadal chodzi znakomicie czy to na tv (poprzez dodatkowy dekoder z aplikacjami Android), czy na telefonie czy tablecie (internet od operatora poza domem). Nie mam pojęcia z czego wynikają dalsze problemy u większości :frowning:

Mam pytanie czy na Viaplay mogę oglądnąć powtórkę meczu? Niestety nie dam rady dzisiaj oglądnąć na żywo. Jeśli tak to kiedy można taką powtórkę oglądnąć za raz po meczu jest taka opcja ?

@jocker2013 powtórkę możesz zobaczyć maksymalnie do 48 godzin.

1 polubienie

Aktualnie można obejrzeć dwa mecze z odtworzenia, wiec wyglada na to ze przez 48h będzie można włączyć mecz

1 polubienie

Zawsze też są skróty możliwe do obejrzenia.

Możesz obejrzeć gdy tylko się rozpocznie, wystarczy przewinąć do początku. Niestety jeszcze nie wpadli na to żeby dodać opcję obejrzyj od początku, więc przy przewijaniu trzeba wyłączyć głos i zasłonić ekran żeby nie poznać wyniku :slight_smile: albo poczekać aż zakończy się mecz i studio.

1 polubienie

6 listopada 2022, mecz Chelsea-Arsenal skomentuje duet Andrzej Twarowski i Michał Zachodny. Tym samym będzie to debiut komentatorski Andrzeja Twarowskiego w Viaplay i oficjalny powrót do komentowania Premier League po tym, jak Twaro kilka miesięcy temu zrezygnował z pracy w Canal+. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w listopadzie wygasa Twarowskiemu zakaz pracy u konkurencji i tym samym nowa współpraca stanie się faktem :slight_smile:
Ciekaw jestem czy Twaro będzie prowadzącym magazyn Premier League w Viaplay - o tym przekonamy się pewnie w poniedziałek, 7 listopada :wink:

2 polubienia

Nie wiem czy komuś rzucił się w uszy komentarz w trakcie wczorajszego meczu, zwykle nie narzekam na komentatorów o ile to nie jest Szpaku albo ci z Polsatu ale Michał Gudka a głównie jego partner dali ciała wg mnie. Dawno nie słyszałem tak stronniczego komentarza . Już nie pamietam kiedy tak mnie rozdrażniło prowadzenie narracji w taki sposób, że jedni są tacy oh ah bo gonią wynik i niech sędzia nie gwiżdże końca bo może strzelą a drudzy to się bronią i tylko faulują i są be. Serio jeszcze w meczu Tottenhamu, który jakby nie dostawał 2:0 to by siedział na własnej połowie i wykopywał piłkę aby dalej od bramki.

2 polubienia

Ja już mówiłem, że komentarz na viaplay jest stronniczy, że aż uszy bolą. Domagał jest tego przykładem, słaby z niego obiektywny komentator. Ale tak było także i w NC+. Był Rudzki, Nahorny stronniczy, fajnie się słuchało Rosłonia i Pełki. Na Viaplay nadal mają braki z dobrą obsadą mikrofonu, może się to zmieni z czasem. Ich eksperci i analizy są czasem gorsze niż na polsacie. Pozostaje czekać na lepsze czasy.

Michał Gutka jest kibicem Liverpoolu, już to kiedyś pisałem zresztą nie tylko ja. Po za tym polecam obejrzeć jak zagraliśmy drugą połowę i zastanowić się co powinni komentatorzy mówić. Wyluzujcie troszkę ludzie :wink:

2 polubienia

Polecam zrezygnować z subskrypcji viaplay dla osób takich jak ja, które płacą co miesiąc i mogą w każdej chwili anulować subskrypcję. Mi się miało odnowić 09.11, a że teraz nadchodzą mistrzostwa świata to nie ma sensu za to płacić. Ominie mnie tylko jeden mecz ze świętymi, ale 34 zł w kieszeni :slight_smile:

1 polubienie

Mieliśmy 2-0 a Tottenham rzucił wszystko do ataku wiec nie dziwne, że nie odkryliśmy się w poszukiwaniu 3-0 tylko wyczekiwałyśmy na kontry. Nie podobała mi się ta obrona Częstochowy ale grunt, że są 3 punkty, tak jak pisałem wcześniej rzadko kiedy narzekam na komentarz ale teksy, że Kane nie faulował Alissona pomimo, że wbił się w niego w 5 albo, że kopnął Konate ale w sumie w piłkę też trafił to w sumie nie musi być to faul a na koniec niech sędzia nie gwiżdże bo Koguty teraz atakują. Bije to po uszach niemiłosiernie.

1 polubienie