Virgil van Dijk

Dobrze, że ten kasztan się pojawił, bo inaczej nasz były najlepszy obrońca na świecie miałby ten zaszczytny tytuł xd

Oglądam właśnie wczorajszy mecz i van Dijk w roli … Napastnika ??? WTF. :thinking::roll_eyes:

Brawo van Radar, w swoim stylu pięknie odprowadził Chiese do swojej bramki co by mu ktoś nie przeszkadzał. Ja pierdziele, co za zjazd formy.

1 polubienie

Cała Holandia jest tragiczna, wszyscy grają piach, wogóle skład mają coraz gorszy, najważniejsze, żeby miał formę jak zaczniemy sezon.

4 polubienia

Poszedł na słabsza nogę, strzał na długi słupek. Radar powinienem go wcześniej skosić. Strasznie źle ocenił sytuację, za bardzo pewny siebie.
Powinien skosić Włocha jak ten przyjął piłkę, a ten zamiast tego mu dal na spokojnie przyjąć i asekuracyjnie do momentu strazlu biegł obok.

1 polubienie
12 polubień

W ramach ciekawostki.

3 polubienia

To było raczej spodziewane. Będzie świetny kapitan.

11 clearances
3 interceptions
3 ball recoveries
3/4 accurate long balls
100% of ground duels won
100% of aerial duels won

10 polubień

Dzisiaj solidny występ. Nie kumam, co ludzi irytuje to, że kilka razy w niebezpiecznych sytuacjach wybijał piłki na boki w trybuny. O wiele bardziej wolę takie coś, niż bardzo ryzykowane podawanie do najbliższego w naszym polu karnym i potem jeszcze ryzykowanie straceniem gola…

2 polubienia

Mi się dzisiaj Van Dijk bardzo podobał, czułem taki spokój jak na niego patrzyłem, tak jak parę sezonów temu. Zresztą u Konate podobnie, podobał mi się ich występ dzisiaj.

Boki obrony natomiast co innego …

1 polubienie

Dzisiaj zobaczyłem starego VVD. Fizycznie dominował, nie unikał starć bardzo dobre zawody. Oby tak dalej.

3 polubienia

Takiego Virgila chce się oglądać, obu to był dobry prognostyk powrotu do optymalnej dyspozycji :+1:

2 polubienia

Chyba opaska kapitańska spowodowała odrost jaj. Dobre zawody Holendra.

1 polubienie

Potwierdzam. Wrócił dominator, przy którym rywale wyglądają jak zawodnicy z ligi niżej. Można dodać do tego również świetną grę piłką, choć tej umiejętności van Dijk nigdy nie zatracił. Oby tak dalej. Aczkolwiek w zeszłym sezonie Holender też miał takie mecze, gdzie totalnie dominował, jak np spotkanie z Manchesterem United na Anfield, a przeplatał je takimi, gdzie brakowało u niego zdecydowania w swoich interwencjach.

1 polubienie

Bardzo dobry występ Virgila, wg mnie jeden z 3 najlepszych na boisku (no może ex equo z Alissonem). Szkoda że ta jego główka od poprzeczki nie wpadła, zabrakło dosłownie kilku centymetrów.

moim zdaniem dopiero ten okres przygotowawczy tak naprawdę pomógł wrócić VVD do dyspozycji po kontuzji kolana…cieszy jego forma i dominacja w obronie, będzie pewnym punktem w tym sezonie w defensywie, oby Ibu kontuzje omijały to przy nowym kapitanie może wyrosnąć na nowego lidera w obronie na przyszłe lata

Virgil będzie pauzować tylko jeden mecz.
A przynajmniej tak podaje oficjalna appka premier league.

9 polubień

Kiedy można spodziewać się informacji ile meczy bana? Ktos pisze o jednym meczu, w studiu Sky mówią to samo (ktos tez o tym pisal), nie jest tak ze as kier to z urzedu 3 mecze zawieszenia?