Wolverhampton - Liverpool (FA CUP)

Harvey na skrzydle i jak śmiga

A to jest dziwne bo jak w listopadzie w pucharze grał to nieźle mu poszło…

Zmiany w środku pola, dużo młodych zawodników i od razu to lepiej wygląda, kto by się spodziewał XD

6 polubień

Może da to Kloppowi do myślenia, jeżeli starym się nie chce to na siłę nie ma co ich wystawiać.

1 polubienie

Rzucicie linka? Bo na viaplayu nie ma

Jak by nie patrzeć to środek Keita-Bajcetic-Thiago to na ten moment najlepsza możliwa konfiguracja.
Liczę na taki sam w następnym meczu, choć pewnie znowu zobaczymy Fabinho i Hendersona

8 polubień

Zobacz na Strumyk.tv

1 polubienie

Działa wam C+Online?

Oraz w ataku Elliott za Oxa

U mnie nie działało i oglądałem streama, ale co jakiś czas sprawdzałem czy coś się zmieniło (apka w tv) i od ok. 40 minuty meczu zaczęło działać do teraz

1 polubienie

Jest na ElevenSports o czym sobie przypomniałem w połowie, a cisnąłem jakiś lewy stream, a wykupowałem właśnie na miesiąc specjalnie przed poprzednim meczem
:sweat_smile: :sweat_smile:

dobry wariat jesteś :rofl:

1 polubienie

@CzerwonyBartek

Ja oglądam tutaj:

Jakby co te Chelsea jest tam błędnie napisane i leci nasz mecz.

1 polubienie

Oh fuck oh god Fabinho in

Edit: świetny występ przy okazji Bajcetica, jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że w lidze go częściej będziemy widzieć

4 polubienia

Ale słaby ten sędzia xd

Jones na plus duży. Sędzia jak dał kartę za nic Phillipsowi, tak Wilkom zabiera rożne xD

2 polubienia

Dla mnie Elliott zawodnik meczu

Ale również Konate, Bajcetic, Thiago, Kelleher moim zdaniem dobry mecz

No i Gomez na prawej obronie też nieźle całkiem

4 polubienia

Po postach po pierwszej połowie dałem się namówić i włączyłem jednak ten mecz. Dawno nie widziałem takiej sraczki w ofensywie jaką zaprezentował Liverpool. No nic awans jest dobra postawa Thiago i młodego Bajcetica(?).

Druga połowa nieco słabsza, cofnęliśmy się i nie daliśmy sobie strzelić, co było chyba naszym głównym celem. Ważny awans.

Jak dla mnie na plus:
Bajcetic- pare ładnych odbiorow, widać, że chłopak nie panikuje, mało strat.
Gomez- w końcu pewny, oby tak dalej, żeby hejterów pozamykał :grin:
Konate- pewny z tylu, inicjował kilka ataków, coraz lepiej wyglada, myśle że nie ma wątpliwości, że powinien być przed Matipem w hierarchii
Eliott- bramka piękna, kilka ładnych akcji, do tego pokazał, że i powalczyć potrafi
Reszta Ok…
Poza Gakpo, który przez 3 mecze nie pokazał absolutnie nic, jeszcze go nie skreślam, ale póki co wyglada niestety fatalnie.

11 polubień

5 polubień