Wolverhampton - Liverpool

Widzę ze zwycięstwo jedną bramką w PL jest w tym sezonie ponad nasze siły

… no to mamy to coś. Mistrz ? :slight_smile:

2 polubienia

Anything else? Cudownie.

Ja ze swojej strony proponuje moderatorom blokować forum w czasie meczu.

Liverpool :ok_hand::ok_hand::muscle::muscle:

Origi!!! :exploding_head: Auuuu​:partying_face::partying_face:

DIVOCK ORIGI!! Liverpool legend.

Mecz z gatunku tych, które trzeba przepchnąć kolanem, widać zmęczenie po derbach. Duża rotacja na Milan i Divock Origi jest GOAT.

Jak ktoś ma czas wylewać tutaj smuty podczas meczu to zwyczajnie go nie ogląda. Origi football king. Jedyny który w tej drużynie potrafi grać plecami do bramki.

Ludzie, jeśli ktokolwiek jeszcze powie w życiu coś złego o Origim to …Dam mu w prymitywny pisowski ryj. Możecie mnie nie lubić, ale Origi… Chwała mu na zawsze za to co zrobił dla Liverpoolu!!!

Wolnościowiec jak za komuny? Spieprzaj, jeśli nie wiesz czym jest wolność słowa…

no niech najlepiej całkiem zablokują mozliowsc komentowania, a potem jeszcze całkiem zablokuja mozliwosc wchodzenia na strone i forum

Sam się nazwałeś mówiąc o pisowskim ryju idioto. Tu polityki być nie powinno, a śmieci przychodzą z wiatrem… Wyfruń więc

Gdyby nie DIVOCK to bylibyśmy klubem-memem.

To prawda. Jestem na mikołajkowych zakupach. Post napisałem widząc wynik

To samo powtórzę. Pojechałem z rodzina na zakupy. Ukamenujecie mnie bo napisałem pozbawiony chamstwa komentarz ?

Przed meczem miałem napisać, że Liverpool Kloppa gra w grudniu koncert więc zwycięstwo nie ma bata, ale to był bardzo ciężki mecz, wyszło kilka naszych mankamentów, najważniejsze że do przodu, Wiwat Oriżi, mój Ty ulubiony bohaterze kina akcji :slightly_smiling_face:

Do czego pijesz ?

Niektórzy wylewają tu swoje smuty podczas meczu, a pozniej muszą odszczekać to co napisali. Jest to mega irytujące, wchodzisz na forum widzisz „wygrywanie po 1:0 jest ponad nasze siły” po czym wygrywamy 1:0. Toc to jest bez sensu czytać takie g*wno za przeproszeniem. Okej zaraz mi napiszesz „to nie czytaj” ale zawsze gdzieś wpadnie w oko jak scrollujesz temat.

1 polubienie

Origi zabójca! Co za gol, co za moment! Mógł strzelić wcześniej, a nie przysparzać nam takich emocji dopiero w samej końcówce doliczonego czasu. :smiley: Aż sobie nadszarpnąłem struny głosowe po jego bramce. :slight_smile:

Chłop miał mega uśmiech na gębie przy celebracji. On wie, że powoli staje się łowcą niesamowicie ważnych zwycięskich bramek w barwach L’poolu. Fajnie było widzieć Tsimikasa, Kloppa i Milnera skaczących przy linii bocznej, jakby wygrali jakiś puchar. Te momenty zapadają w pamięć.

Taką grą z pewnością nie zdobywa się mistrzostwa, ale takimi zwycięstwami buduje się zwycięską mentalność i po cichu liczę na to, że właśnie czegoś takiego w tym sezonie doświadczamy. Dzisiejszy wieczór, to powinien być ogromny zastrzyk motywacji do dalszej pracy i parcia do przodu, bo po 15. kolejkach w najgorszym wypadku możemy tracić jedynie 1 pkt do lidera.

Nie wiem, czy to przemęczenie i zbyt krótki odpoczynek po ostatnim meczu, ale nie potrafiliśmy dzisiaj w pełni wrzucić wyższego biegu. Cieszę się, że Klopp to dostrzegł i dosyć szybko, jak na swoje reakcje, zrobił pierwszą zmianę. Divock miał czas, żeby wejść w mecz i myślę, że w dużej mierze dzięki temu wyrywamy 3 pkt rzutem na taśmę. Ależ to jest satysfakcjonujące!

Najlepiej w czasie meczu, na godzinę przed meczem i do dwóch godzin po meczu. A nie, sorry! Zapomniałem, że forum jest do wypowiadania się.

2 polubienia

Zgodzę się. Do tego jest forum, ale po co wylewać swoje frustracje kiedy mecz się jeszcze nie skończył?

żeby sobie odreagować? gdzieś trzeba wyrzucić emocje.

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I KOMENTOWAĆ NA FORUM BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DODADZĄ POST ZANIM MECZ SIĘ SKOŃCZY

a tak na poważnie, takie mecze przytrafiają się każdym. Trzeba pochwalić wilki za dobra gre w ofensywie a mistrzów poznaje się po tym ze potrafią takie mecze kończyć na swoją korzyść. Teraz wysłać młodych do Mediolanu, a podstawowym graczom dac wolne bo widać było w końcówce i niektórych zmęczenie.