Wszelakie pytania

Dodaje taki temat, bo na starym forum był dosyć popularny. Moim zdaniem trochę go brakuje, bo dzięki zróżnicowaniu osób na forum można dostać szybką odpowiedź na większość pytań.

O w sumie dobry pomysł. To ja zacznę. Co to znaczy, że zawodnik jest elektryczny?:slight_smile:

Zawodnik elektryczny - nerwowy, niepewny i często sprawiający wrażenie nieskoordynowanego.

Byli elektryczni piłkarze Liverpoolu: Mamadou Sakho oraz Simon Mignolet przy każdej wrzutce w pole karne :slight_smile:

Jak dla mnie definicją zawodnika eletrycznego jest występ Kariusa w finale ligi mistrzów.

Ktoś się orientuje, czy jest jakiś limit długości kontraktu piłkarza? Zawsze myślałem, że to 5 lat, w sumie nie wiem dlaczego, a teraz patrzę że Nunez ma mieć 6 letni.
Czy możliwe jest, że piłkarz ma 7-8 letni kontrakt?

Saul nie podpisał czasami z AM kontraktu na 9 lat w 2017 do 2026?

1 polubienie

Inaki Williams podpisał na pewno w 2019 roku 9-letni kontrakt, z Saulem nie pamietam, być może tez tak było :slight_smile:

Okej, dzięki za odpowiedzi, fajna ciekawostka że Saul i Williams podpisali kontrakty na tak długo.

Teraz następne pytanie związane z piłką. Często jest tak, że przy korzystnym wyniku i końcówce meczu zawodnicy starają się przedłużać grę, na przykład opóźniając wyrzut z autu czy wybijając wolny. zazwyczaj kończy się to żółtą kartką. A teraz pytanie: co jeśli nie ma chętnego do wyrzucenia albo wybicia a czas leci? Nie ma komu dać kartki. Czy wtedy kartkę dostanie pierwszy, który zgłosi się po piłkę? Jak to jest w przepisach z tym?

Panowie, mam mały problem ze skrzynką bezpieczników w samochodzie. Jeden coś mi świruje i jak go wcisnę do końca to po prostu nie działa, ustawiając go w różnych pozycjach zaczyna działać. Ma ktoś pomysł jak to na szybko naprawić? (doraźnie) Bo autem jeżdżę codziennie do pracy, przez co będę je mógł najwcześniej oddać do mechanika w weekend. Bezpiecznik odpowiada za kierunkowskazy, więc jest to dosyć ważne. Uprzedzam śmieszków, to nie BMW.

Nie wiem, ale jak nikt nie chce podejść do autu to sędzia być może któremuś zawodnikowi po prostu nakazuje wznowienie gry, a jak problem to może kartkę zarabia kapitan?
Wiem, że jak mur nie chce ‘stanąć’ na właściwą odległość to żółtko zarabia zawodnik stojący najbliżej sędziego. Na mundialu w Hiszpanii Boniek dostał kartkę w taki ‘głupi’ sposób, która go wyeliminowała z półfinału z Włochami.

1 polubienie

Orientuje się Ktoś czy mecz o Tarczę Wspólnoty będzie na Eleven czy może na Viaplay? Już się nie mogę doczekać tego meczu i rozpoczęcia nowego sezonu i jestem ciekaw gdzie będzie można zobaczyć.