Wszelakie pytania

Napisałem do Ciebie na priv.

Mam od 2 miesięcy iqosa 3.0

Orientuje się ktoś czy po wykupieniu subskrybcji na Eleven Sport można oglądać w tym samym momencie na dwóch urządzeniach?

Jak już kolega pyta o eleven. Ktoś orientuje się jak to jest z viaplay ?

Jeśli chodzi o Viaplay:

1 polubienie

Szukam jakiegoś dużego szrotu na Śląsku. Potrzebuje kupić kilka części do auta. Ktoś może coś polecić ?

Radostowice powiat pszczyński, pomiędzy Żorami a Pszczyną, ten co był w programie telewizyjnym.

1 polubienie

Poleci ktoś jakaś apkę w androidzie do przenoszenia danych, a w zasadzie do “sklonowania” całego starego telefonu i przeniesienia wszystkiego na nowy? Jednorazowy użytek, byle działała. 5 z których próbowałem dziś skorzystać to jakiś scam.

Fajną apkę mają OnePlusy, tak przeniosłem rodzicom wszystko elegancko w 10 minut. Niestety sam sprawiłem sobie Motorolę i tutaj już nie chce zadziałać :wink:

Do tego jest potrzebna apka?
Ja w wszystkich swoich telefonach robiłem po prostu kobie zapasową na dysku Google , sam w opcjach wybierasz co chcesz, więc to mogą być kontakty, SMS , zdjęcia , czy nawet dane aplikacji.
W nowym telefonie wszystko ściągasz i śmiga .

@Radbug no rozumiem, w takim razie nie pomogę

Nie lubię tej gogglowej chmury czy jak to określić. Zsynchronizowane mam tylko kontakty. Wolałbym jakąś zewnętrzną apką to zrobić a potem od razu do usunięcia. Może ktoś korzystał.

Smart Switch, z reguły tego używałem jak pracowałem w serwisie. Do tego często masz apki, które są dedykowane dla różnych marek, ale wtedy najlepiej mieć 2 telefony danej marki.

1 polubienie

a to nie robi sie bezposrednio z telefonu na telefon? ja robilem ostatnie 3x bez apek.

No właśnie nie. Pewnie jestem dziwakiem, ale nie robię żądnych kopii zapasowych i synchronizacji w chmurach itp. Wszystko trzymam na samym telefonie. Dodatkowo teraz kupiłem taki, w którym nie ma dodatkowej karty pamięci, wiec nie przełożę jej ze starego. Stąd potrzeba innego wyjścia.

Mało rozsądnie, stracisz/zniszczysz telefon i po zabawie, wszystko szlag trafia. Ja robię dokładnie tak samo :laughing:

Też tak kombinowałem, ale koniec końców najszybciej i najprościej jest zrobić tą kopię i wszystko się automatycznie przeniesie. Titanium backup kiedyś było dobre, ale to raczej trzeba mieć roota. Bez trzeba potwierdzać instalacje każdej aplikacji - przynajmniej kiedyś tak było.

Mam pytanie - czy ktoś z was miał Passata B6 z silnikiem 1.4 TSI (wiem, jest złą sławą owiany) albo jego znajomy ? Potrzebuje paru informacji.

Witam,
kojarzy ktoś jakiś sklep (najlepiej polski) gdzie mógłbym zakupić tą bluzę z linku poniżej? Znajduję tylko takie na allegro, ale średnio wierzę w takie wysyłki z Hiszpanii bez możliwości zwrotu
https://allegro.pl/oferta/dres-nike-liverpool-f-c-sezon-2022-2023-rozmiar-m-13185116253

Ktoś z was zna jakieś zagraniczne fora Liverpoolu? Najlepiej brytyjskie, gdzie również można powymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat naszego klubu.

@Ralf088

Takie chyba najbardziej aktywne.

Ostatnio nie daje mi spokoju jedna rzecz odnośnie forum - czy udzielają się tutaj dziewczyny/kobiety? Jakoś po wpisach użytkowników nie widzę wiele odmian osobowych w formie żeńskiej a na zlocie Liverpoolu w zeszłym roku było sporo pań.