Wyjazd na mecz

Witam, chciałbym przeżyć na żywo emocje na Anfield. Czy ktoś doradzi gdzie i z jakim wyprzedzeniem można zakupić bilet?

Oficjalna droga jest taka (polecam bo koniki to zmora przez którą normalnym kibicom ciężko na mecz pojechać):
Po pierwsze kup membership (członkostwo w klubie). Wystarczy wersja light, kosztuje 27 funtów na rok i kupuje się tutaj:

Będąc członkiem możesz wziąć udział w losowaniu biletów, która odbywa się 2 razy w roku (lipiec na pierwszą część sezonu i listopad na drugą). Najlepsze mecze są dla kibiców z zasługami (czyli z dużą ilością meczów zaliczonych w poprzednim sezonie). Jako początkujący będziesz miał możliwość aplikować tylko na mniej ciekawe spotkania z zespołami spoza TOP6. Szanse coś wylosować są spore pod warunkiem że nie jesteś wybredny (ja mogłem w I połowie sezonu startować do 7 spotkań, wybrałem 5 bo pozostałe 2 mi nie pasowały terminami, wylosowałem bilet na Newcastle i jadę w przyszłym tygodniu).
Jeśłi nie będziesz miał szczęścia w losowaniu albo nie zdążysz w terminie się zapisać to przed każdym meczem (ok. 2 tygodnie) jest tzw. Additional Members Sale, gdzie można kupić niesprzedane bilety (rzadko) i zwroty. Trzeba polować i być szybkim. Ja raz tylko tam kupiłem i miejsca były słabe ale jak będziesz miał szczęście to może coś trafisz.
Więcej w temacie tutaj:

Możesz też brać udział w konkursach dla członków gdzie często można wygrać bilety, ale konkurencja jest duża :smiley:

2 polubienia

Witam wszystkich,
chciałbym pierwszy raz pojechać na Anfield i spełnić swoje marzenie.
Pytanie do wszystkich, gdzie najlepiej starać się o bilety na mecz ? Ktoś już był i może podzielić się doświadczeniem ?
Ps. Mieszkam w Frankfurcie.

Dzięki za każdą odpowiedz. :slight_smile:

1 polubienie

Wybiera się ktoś na Anfield na Ligę Mistrzów?

Tak, na Napoli. Co tam?

Orientuje się ktoś czym najlepiej dostać się z lotniska w Manchesterze do Liverpoolu? Jakaś linia autobusowa czy pociąg? Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję

Zabukuj sobie bilet na stronce Nationalexpress

1 polubienie

Cześć wszystkim!
Chciałbym na zbliżające się 40 urodziny spełnić swoje marzenie od dzieciństwa i wybrać się na mecz Liverpoolu na Anfield.
Czy jest ktoś, kto ma do sprzedania bilet oraz może potowarzyszyć mi w czasie pobytu w mieście Beatelsów?

Z góry wielkie dzięki czerwona Rodzino!

Pozdrawiam,

Hej czy wie ktoś jak najlepiej dojechać z lotniska w Liverpoolu na Anfield?

Witam,
Wybieram się za tydzień na Anfield na mecz Liverpool - Aston Villa.
Orientujecie się może, czy na stadion jest możliwe wejście z plecakiem - 1 raz będę na meczu w Anglii i nie wiem jak tam wygląda sprawa z wnoszeniem takich rzeczy.

Z góry dzięki za odpowiedź

hej, oto lista:

2 polubienia

Korzystał ktoś może?

Hej. Temat pewnie trochę odklepany ale czy ktoś korzystał z live football tickets przy zakupie biletów na mecz? Chętnie poczytam nowe opinie na ten temat. Dodatkowo pytanie do tych co już byli na meczu czy jest jakaś część trybun, które unikać przy zakupie?? Pozdrowienia

Kupowalem z livefootbaltickets bilety znajomym ale na AC Milan w maju. Generalnie wszystko bardzo sprawnie, bezproblemowe wejscie i jeszcze bardzo dobre miejsca sie trafily.

Hej, jak nalepiej i najtaniej kupić bilet na mecz Liverpoolu? Zna ktoś jakieś sprawdzone polskie lub angielskie strony?

udalo Ci sie otrzymac jakas odpowiedz ?

Pytanie do starych bywalcow lub administratorw ( gdzie znajde informacje bo zapewne temat juz byl walkowany wielokrotnie) . Mam w planach wreszcie byc na meczu z United (16.12.2023) jak moge najlepiej sie tam znalezc , jakiegos posrednika polecicie? Ktora najlepsza trybuna do ogladania ? itd z gory dziekuje za wskazowki x z pozdrowieniami YNWA!

Będziemy mieli na sprzedaż kilkanaście biletów na mecz z Leicester w Pucharze Ligi (+/- 27 września).
Miejsca po 3-4 osoby obok siebie na sektorach 204 i 205, w samym sercu the Kop. Nie znamy jeszcze cen, ale tak “na oko” można się spodziewać, że będzie trzeba wydać około 20 funtów. Są jacyś chętni?

Będę miał 1 bilet na mecz z Leicester City w 4 rzędzie Sir Kenny Dalglish Stand, dokładnie KM, Row 4, Seat 185.

Cena (prawdopodobnie jak w cenniku na oficjalnej stronie) 34 funty, dzisiaj by trzeba było dodać się do Friends&Family więc zapraszam do kontaktu na priv.

Skopiowane z Polish Liverpool FC Supporters na facebooku:

BILETY NA MECZE LIGI EUROPY

Czegoś takiego jeszcze na PLFCS nie było, wiec proszę przeczytać post do końca.

Wraz ze znajomymi posiadamy kilka nadprogramowych biletów na fazę grupową Ligi Europy.

5th Oct 20.00

Liverpool v Union SG

26th October 20.00

Liverpool v Toulouse

30th November 20.00

Liverpool v LASK

Kilka biletów na The Kop w cenie £31 za sztukę (są dostępne miejsca obok siebie), oraz bilety dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka na samym środku Sir Kenny Dalglish Stand w 3-4 rzędzie - £41 za osobę dorosłą oraz £5 za dziecko (£87 jako “pakiet”).

Kilka zasad:

  1. Swoje zainteresowanie proszę wyrażać pod tym postem w komentarzach, pisząc, o jaki mecz chodzi. Osoby, które będą atakowały na priv po prostu nie będą brane pod uwagę. Uszanujcie prywatność innych osób! Co za tym idzie, całą dyskusję odnośnie akcji proszę kierować w komentarze. Jest tu nas kilka tysięcy i nie chcę, by pierwsza taka akcja zniechęciła nas do kolejnych.

  2. Bilety będą przekazane zgodnie z zasadami narzuconymi przez LFC, wiec każda osoba, która dostanie bilet, musi mieć lub będzie musiała założyć membershipa bądź darmowe konto na stronie, na które będzie przekazany bilet.

  3. Osoby, które kiedyś zostały wyprowadzone ze stadionu, straciły czyjegoś membera etc niech dadzą sobie spokój już na starcie. Tak jak te, które wyraźnie nie potrafią się zachować na grupie i będziemy bali się, że odstawią coś głupiego.

  4. Członkowie grupy będą miały priorytet przed wszelkimi „osobami towarzyszącymi” (oczywiście pomijając bilety dziecięce).

  5. Aby uniknąć próby konikowania, odsprzedawanie biletów jest zabronione (z każdym przekazaniem biletu pierwotny właściciel dostaje maila, więc łatwo można to zauważyć).

  6. Proszę o cierpliwość – zaczniemy się odzywać w przeciągu 2-3 dni, gdy tylko dowiemy się, jaką dokładnie ilością biletów możemy dysponować i jakie jest zainteresowanie.

  7. Tylko ja lub [RODO :slight_smile: ] będziemy się kontaktowali w sprawie biletów. Preferowane jest rozliczenie w funtach przez revoluta, konto w angielskim banku albo walutowe, ale jeżeli to niemożliwe, to zwykły przelew czy blik w PLN również wchodzi w grę.

Post dotyczy tylko spotkań w Lidze Europy. Nie mamy wolnych biletów na inne mecze i proszę nie pisać w tej sprawie wiadomości! Gdyby coś się pojawiło, to sami byśmy poinformowali.

Dziękuję za przeczytanie i zrozumienie prostych zasad.

#PLFCSonTour