Wyjazd na mecz

witaj,
jeżeli jest taka możliwość to jestem zainteresowany 2 biletami , może po 40 latach
kibicowania uda mi się zasiąść na Anfield , byłoby super.
Pozdrawiam
Artur
w razie potrzeby kontakt : [email protected]
lub tel. 504284559

Chętnie odkupię 2 bilety obok siebie na mecz z LASK

@redsforever @adepto Jeślie naprawdę checie to waszę posty na forum niestety nic nie dadzą. Musicie się zgłosić pod postem na grupie Polish Liverpool FC Supporters na facebooku

1 polubienie

Dokładnie tak jak pisze luksi :slight_smile:

1 polubienie

Tam już wczoraj napisałem, tutaj tak z rozpędu bo chęci na mecz takie duże że nie pomyślałem o tym, że tu tylko informacyjnie wpis, dzięki za czujność :slight_smile:

1 polubienie

Ktoś będzie jutro na meczu z Arsenalem?

Witam, w połowie kwietnia lecę do UK i wybieram się do Liverpoolu na mecz na Anfield z Crystal Palace. Zastanawiam się jaką trybune wybrać. Pomożecie? Bilety niestety od konika z fanpass.co.uk
Kupowałem już w ten sposób bilety na ostatni mecz w zeszłym sezonie Southampton vs Liverpool. Nie było żadnych problemów z wejściem na mecz. Wiadomo były droższe bo konik, ale warto było zobaczyć pierwszy raz The Reds na żywo <3
Druga sprawa to zwiedzanie stadionu. Sprawdzałem na kilku polskich stronach pośredników to akurat te terminy są niedostępne. Czy to możliwe? Gdzieś czytałem, że zwiedzanie jest dostępne codziennie tylko w dni meczowe ze względu na rozłożenie kamer itp nie są dostępne wszystkie miejsca i zwiedzanie jest krótsze. Z góry wielkie dzięki za każde info w powyższych sprawach.

Żeby zwiedzić stadion nie potrzebujesz pośredników.
Wchodzisz na stronę:

https://bookings.liverpoolfc.com/stadiumtours/booking/default.htm?search=tours&pricePackages=-&excludePricePackages=4,7,8

I tam sobie wybierasz datę i godzinę zwiedzania. Na tym etapie widać już kiedy pewne miejsca są niedostępne do zwiedzania.
Jak już wybierzesz termin to orzychodzisz na czas i podajesz rezerwację.

Obsługa jest bardzo miła i przyjazna.
Rzeczywiście w dni meczowe nie wszystkie miejsca są dostępne. Na pewno nie ma wejścia do szatni z tego co pamiętam.
Jak masz membershipa to jest zniżka w cenie biletu. Musisz podać nr membera i tyle. Zbiera się cała grupa na daną godzinę i zwiedzacie razem.

Cześć, czy będzie ktoś z Was na meczu z Chelsea 31.01? Mam sprawę i pytanie :slight_smile:

Pytanie do tych którzy jadą na finał Carabao Cup, nocleg ogarniacie bliżej centrum Londynu czy jednak trochę bliżej Wembley? Z centrum bliżej na lotnisko, a z drugiej strony bliżej po meczu na nocleg. Pytanie pewnie gdzie potem po meczu do pubu, ktoś ogarnia czy część wraca od razu do Liverpoolu czy jednak sporo kibiców zostaje w Londynie na ewentualne świętowanie i gdzie to może się odbywać? Proszę o kontakt jeśli ktoś ma doświadczenia w tym temacie :slight_smile: Zapraszam na priv

Czy zna ktoś strony takie jak wyżej wymienione fanpass.co.uk, gdzie można zakupić bilet na mecz, bądź jakiś kontakt, kto byłby chętny przeprowadzić mnie przez proces? :slight_smile:

Cześć, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych.

Chce wybrać się na mecz LFC ale niestety bilety bardzo ciężko dostać i pomyślałem że alternatywą jest pójście na mecz np. West Ham vs LFC w Londynie. Pytanie czy ktoś był z Was na meczu LFC na innym stadionie w Premier League ? Jak to wygląda pod kątem możliwości, czy bez problemu można być na takim meczu w koszulce przeciwnika jak to np bywa w Hiszpanii, czy raczej z automatu wyzwiska itd.

Będę wdzięczny za pomoc.

1 polubienie

Ochrona może usunąć cię ze stadionu, a miejscowi też będą nieprzyjemni.
West Ham na mecze z większymi przeciwnikami wymaga od nowych kibiców, którzy kupili po raz pierwszy bilet, żeby wysłali jakiekolwiek potwierdzenie, że są kibicami West Hamu - jakieś zdjęcie w ich koszulce czy cokolwiek w tym stylu. Już kilka razy widziałem ich maile do kibiców w tej sprawie albo ktoś nawet pokazywał mi fotę, którą tam do nich wysyłał.

2 polubienia

Cześć, będę w środę na meczu FA Cup. Czytałem jak w teorii wygląda transport, tzn. jakie busy jeżdżą skąd i dokąd, ale chciałbym zapytać jak to jest w praktyce - zwłaszcza z powrotem po meczu i może ktoś z forum byłby w stanie doradzić.

Planuję zostać na noc w Liverpoolu, ale nie wiem czy lepiej szukać coś:

  1. w miarę w centrum (okolice Liverpool One) - dojazd jakimś busem z Anfield albo na piechotę do Sandhills i dojazd Merseyrail do centrum,
  2. coś dalej od centrum (okolice Williamson Tunnels Heritage Centre) - dojazd busem 26 albo 17 i dodatkowo 5 minut spacerem,
  3. czy może coś w pobliżu Anfield (Rocky Lane) - po meczu albo autobus 26 (5 minut) i 5 minut spacerem albo od razu spacer 20-25 minut.

Czy po meczu tych autobusów jest dużo więcej i każdego zabiorą? Łatwo jest w nie wsiąść? Czy może odpuścić to sobie i iść z buta na Rocky Lane?


I dodatkowe pytanie, czy zwiedzanie Anfield warto zrobić w dzień meczu? Czy lepiej podjechać na spokojnie następnego dnia? Widziałem, że w dzień meczowy jest okrojona wizyta, ale czy coś poza tym? Trudności w transporcie? Albo właśnie plusy jak możliwość spotkania kogoś z klubu?

Z góry dzięki za rady!

Ja miałem nocleg 5 minut z buta od Anfield. Sama dzielnica dość szemrana, ale pod względem logistycznym mi pasowało. Był na pewno autobus bezpośredni do centrum.
Na zwiedzaniu Anfield byłem dzień wcześniej i zdecydowanie polecam, warte tych 25 funtów. Możliwości spotkania kogoś z klubu raczej mieć nie będziesz.

Zwiedzanie stadionu obowiazkowo w inny dzien niz meczowy. Z tego co pamietam to w meczowy nie wejdziesz do szatni.

Okolica stadionu faktycznie bez szału, typowe angielskie osiedle i domki. Wynajęliśmy ze znajomymi domek 10 minut od Anfield i nie narzekalismy. Do centrum zawsze dojedziesz, a bliskosc Anfield w dniu meczu robi robotę.

Cześć, udało Ci się coś więcej dowiedzieć?
Ja też będę w Londynie bez biletu. Do strefy kibiców nie da się wejść bez biletu. Trzeba zatem znaleźć jakieś pub z tv. Niby jest ich kilka w okolicy Wembley, ale może tam być niezły ścisk.

Sorki dopiero odczytałem, odpowiadając na pytanie to ostatecznie sam ogarnąłem wszystko na czuja - nie miałem żadnych informacji. Ale wszystko wyszło super, warto było pojechać :smiley:

Cześć, wybieram się na rewanż ze Spartą, pierwszy wyjazd. Może ktoś doradzi co do noclegu, transportu, zwiedzania itd. A może ktoś też się wybiera sam, a we 2 było by raźniej. Jak coś za każda wskazówkę dziękuje i zapraszam na PW.

Podbijam pytanie. Może ktoś z południa Polski też jedzie? Które loty?