Zakup biletu

witam. chce wykupić membershipa ale podczas proby rejestracji konta mam problem z wpisaniem danych adresowych. wpisałem wszystkie dane i nie mogę kontynuować…może ktoś miał podobny problem

The members’ ticket sale registration period for games to be played during the first half of the season will open at 10am Monday July 3, with the ticket sales taking place week commencing Monday July 24.

As an Official Member, you can register your interest to purchase Premier League home match tickets, during the bulk members’ ticket sale, for games to be played until 31 December 2023.

Members who register will be entered into a ballot for tickets for each game they register for, alongside all other members who register.

If you do not register, you will be unable to purchase tickets even if you qualify, when the ticket sales open week commencing 24 July.

The registration period will be available [online]from 10am Monday July 3 until 8am Monday July 10.

Supporters will be notified of the ballot results via email on the afternoon of Monday July 17.

Supporters will also be able to check which games they have been successful for within the Personal Details section in their [My Account] on the afternoon of Tuesday July 18.

Supporters who are successful in the ballots will be guaranteed a seat when the ticket sale opens.

Should any tickets remain following the sale to those successful in the ballot, they will be made available in the Additional Members Sales that take place ahead of each match.

The dedicated members’ ticket sales will start week commencing 24 July. Please visit our [Members Sale Hub] for full details.

Wklejam bo się tu ludzie pytali o to.

Sorki chyba głupie pytanie ale jak kupiłem bilety a nie mam paszportu to lipa? Zapomniałem o brexit😅

Co do paszportu:

  • Paszport: TAK
  • Paszport tymczasowy: TAK
  • Dowód osobisty: TAK, ale dotyczy osób, które złożyły na tym dokumencie aplikacje o status osoby osiedlonej lub mając taki status wprowadziły dane dowodu osobistego do systemu UKVI.

Co do wizy:
Przyjazd bez konieczności posiadania wizy jest możliwy w przypadku osób, które posiadają status osoby osiedlonej lub osób, które przyjeżdżają w celu turystycznym lub wizyty, (przy tym funkcjonariusz Straży Granicznej każdorazowo ocenia cel na podstawie przedstawionych informacji i dokumentów, w tym przede wszystkim częstotliwości wcześniejszych przyjazdów, ich celu oraz długości). Po 1 stycznia 2021r. osoby, które chcą podjąć pracę w Wielkiej Brytanii lub przyjeżdżają w celach zawodowych powyżej 6 miesięcy bądź w celu podjęcia nauki muszą posiadać wizę przed przyjazdem.

Wzięte z Informacje dla podróżujących - Polska w Wielkiej Brytanii - Portal Gov.pl

Cześć, pierwszy raz będę przystępował do losowania biletów. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są szanse na wylosowanie biletu? Zastanawiam się czy zaznaczać tylko pojedyncze mecze czy najlepiej po prostu wybrać wszystkie, bo szansa i tak będzie mała? Z góry dzięki za odpowiedź

Wybierz wszystkie, bo wtedy masz większą szansę, że na jakiś ci się uda dostać. Co do tego czy prawdopodobieństwo jest duże to ci nie powiem. Ja np. w tamtym sezonie rejestrowałem się na wszystkie dostępne mecze, a i tak się nie udało :‘’')

1 polubienie

W zeszłym sezonie jak było losowanie to też zapisałem się na wszystkie dostępne mecze (oprócz tych gdzie wymagana jest historia) i też się nie udało. A klub potem podawał że na mecze było 4-7% szans wylosowania, chyba z Leeds dla przykładu było 220 000 chętnych na te 10 000 biletów, na inny mecz 180 000 zapisanych, może teraz będzie ciut łatwiej :smiley:

Matko to ja nie wiedziałem, że to AŻ tak małe szanse są XD. No nic jak się nie uda to trzeba będzie obrać inną drogę, bo człowiek musi, chociaż z raz Anfield zobaczyć :smiley:

Za Polish Liverpool FC Supporters:
BILETY 2023/24 – LETNIA SPRZEDAŻ!

Poradnik dla chcących wybrać się na Anfield w nadchodzącym sezonie.

Jak już pisaliśmy, trwa możliwość rejestrowania się do losowania biletów na mecze Premier League - pierwszą połowę sezonu 2023/24. Zapisy zostaną zakończone w poniedziałek 10 lipca o godzinie 9 polskiego czasu – trzeba się pospieszyć! Stare wygi wiedzą, jak się tym zająć, ale podpowiadamy początkującym, co i jak należy zrobić, żeby mieć szansę.

Przede wszystkim, niezbędny jest Membership. Tak, dla każdej osoby, która ma iść na mecz. Wersja International nie daje żadnego prawa do biletów – potrzebne są Full, Light lub warianty dla młodych. Można je kupić na oficjalnej stronie klubu.

Będąc już posiadaczem membershipa, na stronie https://ticketing.liverpoolfc.com wybieramy „General admission tickets are on-sale now”, a następnie “Members Sale Registration”. Klikamy wybrany mecz, dodajemy do koszyka przyciskiem “Register”. Można wybrać wszystkie mecze z wyświetlającej się listy, nie trzeba się ograniczać.

Jak to zrobić, żeby wybrać się w kilka osób? Najpierw dodajemy wybrane osoby do grupy Friends and Family. Profil – Personal Details – Manage my Friends & Family. Wpisujemy nr membershipa wybranego znajomego i jego nazwisko. Kiedy już mamy to zrobione, to przy rejestrowaniu się do losowania na dany mecz dodajemy 2, 3 czy 4 bilety do koszyka, a w podsumowaniu wybieramy, dla których osób mają być dane bilety. Wtedy w losowaniu albo wszyscy wygrywacie, albo nikt nie dostaje tych biletów, ale nie zdarzy się tak, że poszczęściło się tylko jednej osobie lub jedna osoba wylosowała bilet na jeden mecz, a druga na inny. Aplikowanie osobno to z kolei dobra taktyka dla kilku osób, które chciałyby polecieć na jakikolwiek mecz, ale wylot grupowy nie jest dla nich koniecznością – byle tylko wybrać się na Anfield.

Kiedy wyklikamy wszystkie mecze, które chcemy, przechodzimy do kasy i finalizujemy „transakcję” za 0 funtów. Wyniki losowania pojawią się tydzień później, czyli 17 lipca, a kibice otrzymają o tym informację e-mailem. Wylosowani szczęśliwcy mogą wykupić swoje bilety w czwartek 27 lipca, a dzień później czeka nas „dogrywka” – runda sprzedaży dla tych, którzy zapisali się do losowania, ale nie trafili w nim biletów. Co ważne – w tej ostatniej turze system pokaże użytkownikowi każdy mecz, na który ten się zapisał i nie powiodło mu się. Jeżeli nie zapisał się na żaden – nie będzie mógł kupić nic. Jeżeli zapisał się na wszystkie – pokaże mu się pełna lista meczów. Jeżeli zapisał się na np. 5 i udało mu się dorwać i wykupić wejściówkę na jedno spotkanie – na liście zobaczy pozostałe 4 mecze i tylko od tego, jak szybko dostanie się na stronę, będzie zależało to, czy uda mu się kupić bilet na jakieś z tych spotkań… A jak będzie naprawdę szybki, to może i na wszystkie!

Kiedy już zostanie podana godzina, o której otwiera się sprzedaż, to trzeba ustawić się na stronie z biletami (wcześniej już jest podany link) trochę wcześniej. Prawdopodobnie będzie to godzina 9:15 polskiego czasu. W tym momencie wszyscy czekający zostają losowo wrzuceni do wirtualnej kolejki i system będzie ich wpuszczał po kolei. Nie jest łatwo dostać się tak natychmiastowo, ale kto nie próbuje, ten nic nie dostaje! Można próbować na kilku urządzeniach lub kilku różnych przeglądarkach, żeby chociaż na jednym oknie trafić na dobre miejsce w kolejce, ale kilka kart lub okien w jednej i tej samej przeglądarce niczego nam nie daje i jest traktowane jako jedna szansa i jedno miejsce. Kiedy przebijemy się na stronę, to wchodzimy w dany mecz (o ile zostały jeszcze na niego bilety), wybieramy miejsca ręcznie lub automatycznie z przycisku znajdującego się obok planu stadionu. Jak dodamy bilety na swoje mecze, to przechodzimy do kasy, płacimy kartą i gotowe! Potrzeba dużo szczęścia, żeby wejść na stronę i kupić bilety, zanim te zostaną w pełni wyprzedane, ale to nie jest tak, że absolutnie nie ma szans.

Co jeżeli się nie uda? W ostatnich tygodniach/dniach przed każdym meczem pojawiają się sprzedaże na poszczególne spotkania, które wyglądają podobnie jak sprzedaż dla tych, którym nie udało się w losowaniu. Do uczestnictwa w nich nie trzeba wcześniej nigdzie się zapisywać. Wystarczy posiadać membershipa i w wyznaczonym przez klub terminie wejść na stronę.

Wszystkie bilety będą zapisywane na telefonie, na który trzeba pobrać membershipa do portfela Google lub Apple. W wejście na stadion odbywa się z użyciem technologii NFC, tak jak np. płatność kartą za pomocą telefonu.

Zwykłe wejściówki na mecze Premier League kosztują od 40 do 60 funtów, niezależnie od przeciwnika, z którym gramy. W tej turze sprzedaży wystawionych jest pierwszych 10 meczów na Anfield, jednak dwa topowe spotkania – Manchester United i Arsenal – będą dostępne tylko dla kibiców, którzy w zeszłym sezonie zaliczyli minimum 4 ligowe mecze na naszym stadionie. Nowicjuszom pozostaje więc walka o wejściówki na 8 pojedynków. Powodzenia! Widzimy się na stadionie.

2 polubienia

Czyli jak chcę jechać z żoną to ona też musi mieć wykupionego membershipa? I jak jest z wejściem z dzieckiem 1rok w słuchawkach(pytam hipotetycznie bo wolał bym je zostawić w Polsce ale nie wiem jeszcze jak z jedzeniem będzie)

Nie jestem pewien jak z dzieckiem. Żona na pewno musi mieć.

Dodaję za to update do tamtego posta:
Musimy uderzyć się w pierś i sprostować pomyłkę ze wczorajszego dużego posta. Informowaliśmy, że w czwartek 27 lipca będzie można wykupić wylosowane bilety, a dzień później czeka na nas duża pula biletów dla tych, którzy się nie załapali.

Wygląda na to, że piątkowej sprzedaży tym razem nie będzie, a wszystkie bilety, które pozostaną do kupienia po czwartku, trafią do Additional Sale, czyli do puli wypuszczanej krótko przed meczem (jest opisana w dalszej części naszego posta). Dotychczas tak nie było, ale najwyraźniej chce dopuścić więcej biletów sprzedawanych „last minute”… Jesteśmy zaskoczeni, ale nie możemy tego zmienić.

Szczęście w losowaniu będzie więc tym bardziej potrzebne… W zeszłym sezonie szanse na wylosowanie biletu na pojedynczy zwyczajny mecz wynosiły około 4-7%. Rejestrując się na wszystkie dostępne dla każdego mecze, mamy około 30% szans na złapanie jakiegoś biletu.

Jeżeli chodzi o mecze dostępne tylko dla kibiców, którzy w zeszłym sezonie zaliczyli minimum 4 mecze: w tej rundzie będą nie dwa, a trzy takie mecze. Oprócz Manchesteru United i Arsenalu będzie to również derbowe starcie z Evertonem. Dla każdego, nawet zupełnie nowego membershipa dostępne będą: Bournemouth, Aston Villa, West Ham, Nottingham, Brentford, Fulham i Nottingham Forest.

Posypujemy głowę popiołem i życzymy wszystkim powodzenia w walce o wejściówki!

1 polubienie

Dwa razy jest Nottingham za to brakuje Newcastle.

Zastanawiam się, może ktoś wie. Jeśli mam kogoś w znajomych i zapiszę się na mecz dodając tę osobę, a ona zapisze się osobno dodając mnie, to czy mamy wtedy 2 x większe szanse wylosować czy sytem i tak uzna to za 1 zgłoszenie?

Czy do kupienia membershipa był jakiś deadline?

Nie, można kupić w każdym momencie.

Jak chce kupić to przekierowuje mnie tutaj i lipa :unamused:

Hmm chcesz kupić bilety na Taylor Swift?

Nie :yum:
Nawet jak kliknę link z miejscu gdzie jest Light member, trafiam w to samo miejsce… Dziwne strasznie.
W zeszłym roku normalnie kupiłem, nawet udało się dostać na mecz przeciwko Leeds w październiku a w tym roku nawet membera nie mogę kupić :crazy_face:

Spokojnie, mnie też tam przekierowuje jak jestem zalogowany. Spróbuj się wylogować ze swojego konta (w prawym górnym rogu) i wtedy wyświetlają się normalnie membershipy do kupienia. Faktycznie dziwne, jakiś błąd?

Chyba faktycznie jakiś błąd. Tak jak napisałeś, po wylogowaniu widać opcje wyboru. Loguje sie, klikam Add to basket i wywala error.
Chyba strona im nie wyrabia.
Dzięki za pomoc w inwestygacji :grinning:

Error

You are unable to buy more than one LFC Official Membership in one transaction.

Taki błąd ci wywala? Jeśli tak to zanczy że masz aktywny membership.
Nie ustawiłeś sobie ostatnio auto-renewal? Może sam ci pobrał z karty kasę.
Co się dzieje jak próbujesz zapisać się na losowanie biletów?