Zakup biletu

Dokładnie taki błąd dostaje. Tylko jak wejdę w membership to pokazuje mi na liście General Admission NFC pass a to w zeszłym roku było za free.
Jak wchodzę w tickets to mam informacje: There are no games available for you to purchase.


Dokładnie mam to samo od kiedy można się zapisać na losowanie za każdym razem ten sam komunikat

To kicha, ja bym jeszcze spróbował wykasować pliki cookies albo zalogować się z innego komputera a jak nie to pisać na helpdesk.
Jak wejdziecie na https://www.liverpoolfc.com/members/members-home to powinno pisać obok nazwiska czy jest membership aktywny.

Co ciekawe, jak chce się zalogować przy pomocy linka który podałeś to wywala błąd, Somethig went wrong. Please try again.
W innym miejscu mogę zalogować się bez problemu używając member id.
Znalazłem maila z zeszłego roku i wynika z niego że kupowałem membera bez odnowienia. Coś czuje że ten NFC pass coś popsuł.
Dzięki za wnikliwą analizę i pomoc. :slightly_smiling_face:
Wysyłam maila do helpdesku. W poniedziałek pokombinuje z ich supportem używając czata.

Jak to wygląda z biletami na krajowe i europejskie puchary? Czy sprzedaż prowadzona jest w podobny sposób jak na mecze ligowe?

Nie ma zapisów i losowania. Najpierw dają je tym, którzy mają karnety lub membershipa i zaliczyli np. 6 ostatnich meczów w tym pucharze (w przypadku Ligi Europy będzie się liczyła LM). Potem tym memberom, którzy zaliczyli ich minimalnie mniej i tak zjeżdżają z kryteriami w dół.
Trzeba bardzo uważnie śledzić sprzedaż poszczególnych meczów, szukając informacji o obniżających kryteriach: Tickets Availability. Być może na koniec będzie się dało kupić coś, nie mając żadnej historii w danym pucharze. Ale jeżeli tak się stanie, to będzie sprzedaż parę dni przed meczem.

No właśnie nie do końca bo dzisiaj dostałem mailem informację że mogę się zapisać na mecze FA Cup i League Cup. W poprzednich latach chyba tego nie było, być może wynika to z rozbudowy stadionu i wynikających z tego dodatkowych miejsc. Zapisywać sie będzie można od 28 lipca (oczywiście trzeba mieć membership).
W przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc, pierwszeństwo będą mieli ci którzy w zeszłym sezonie byli na Wilkach (FA) albo Derby (Carabao). Pozostałę miejsca będą losowane.

Auto Cup Scheme najpierw dostaną ci, którzy mają jakąś historię, bez niej ciężko ci będzie w to wejść. Jest ograniczona liczba miejsc na to, bo są też normalne sprzedaże. Może będą chcieli zwiększyć liczbę ACS, nie można wykluczyć.
W zeszłym sezonie w miarę łatwo wbiłem znajomych bez historii w ACS na Puchar Ligi, ale na FA Cup nie mieli szans, nie mówiąc już o Europie. Szansą może być to, że nie gramy w LM, więc zainteresowanie może być mniejsze, ale wydaje mi się, że bez historii tego niestety nie wyłapiesz.
Tak czy siak, spróbować można za darmo i nie zaszkodzi dać samemu sobie szansę. Jak się nie uda - nic nie tracisz. Jak przyfarcisz - budujesz sobie dobrą pozycję na przyszłość.

Witam wszystkich,chciałbym w sierpniu jechać na mecz inauguracyjny Liverpool- Bornemouth na Anfield Road.Jak zdobyć membership i bilet na mecz.
Czy ktoś mogłby mi pomóc?

I jak tam wasze wyniki ballotu :)))))))?

Dali d… po całości…

No słabe to jest, pierwszy mecz 19. sierpnia i znając moje szczęście jeśli cokolwiek wylosuję to pewnie ten żeby musieć ogarniać przeloty i noclegi na ostatnią chwilę…

50 razy ‘podekscytowany’ sprawdzałem wczoraj pocztę, żeby finalnie zobaczyć informację o przełożeniu losowania. Mogli o tym napisać wcześniej, bo z pewnością nie była to decyzja podjęta w ostatniej chwili. Zostaje dalej czekać licząc, że szczęśliwie wpadnie jakakolwiek wejściówka.

Ze strony zniknęła możliwość zakupy biletu Hospitality na I mecz z B’outh, więc jak domniemam odbycie się tego spotkania przy planowanej pełnej publiczności stoi pod znakiem zapytania. A może i w ogóle mecz się nie odbędzie?

Dzisiaj miało być losowanie biletów, gdzie to można sprawdzić czy na jakiś mecz mogę kupić bilety?

Z tego co wiem powinny maile zostać przesłane z tym czy zostałeś wylosowany czy też nie (ale na szybko pocztę sprawdziłem i dalej cisza).

1 polubienie

Też czekam :smiley: Myślę że lada moment puszczą info

No cóż, mi się nie udało ale dodali każdego, kto się zarejestrował na listę oczekujących na mecze z Bournemouth , Aston Villa i West Hamem. Z wisienkami jestem w kolejce 15773 także ten XD

Oj chyba faktycznie trzeba się będzie nad jakimś Weszło zastanowić.

Mi się na ligę również nie udało trzeci raz z rzędu :frowning: O to i tak nieźle ja mam 23415 :smiley:

1 polubienie

Jeszcze będą mecze FA Cup i Carabao Cup dla koneserów :smiley: