19.08.2023 Liverpool - Bournemouth

Przecież po trzech meczach zawieszenia wróci, to będzie jak nowy transfer, o co Ci chodzi?? Chcesz szeroką kadrę mieć czy co???

Prawdopodobnie. Mogą się odwołać, ale negatywna odpowiedź komisji może dodać mu 1 mecz przerwy więcej. Nie wiem co klub z tym zrobi. No chyba, że decyzja pójdzie komisji o 1 meczu odgórnie.

Na żywo dla mnie żółta ale po powtórce rozumiem sędziego, miał prawo dać czerwona szczególnie że Webb zapowiedział ostrzejsze karanie piłkarzy

Edit
Stuttgart głupia sprawa, ale oddaj 16 mln

1 polubienie

TAA kontuzja, nie jest dobrze…

Spokojnie - prawdopodobnie stłuczenie.

Tak na sucho z powtórek ta czerwona to skandal. Macca zwalniał cofał nogę.

1 polubienie

Jest jakiś chętny na Elliota?

1 polubienie

Mamy za malo Hg. Musi byc w klubje

Ale ten Alisson to jest kocur, to najlepszy transfer ostatnich, gdyby nie Becker…

1 polubienie

Endo dzisiaj mecz w stylu Lucasa Leivy

1 polubienie

Miałem właśnie pisać. Straty, fizycznie cienko, faule przed polem karnym. Wypisz wymaluj późny Leiva po kontuzji.

1 polubienie

A czego oczekujecie od 30 latka, który ostatnie lata grał na poziomie 1-2 Bundesligi?

Gratulacje dla Jurgena. Nie ma go co bronić.

Wystawienie Trenta na prawej obronie to sabotaż. Kupmy wreszcie obrońcę i niech on gra w pomocy. Marnujemy potencjał chłopaka a defensywa przez niego jest dziurawa jak sito

Ja pierdole… komentują występ gościa, który wczoraj został piłkarzem Liverpoolu i odbył jeden trening… to forum to stan umysłu.

12 polubień

Co wy oczekujecie od endo po jednym treningu xD

1 polubienie

Ważne, że są trzy punkty. Szkoda jedynie, że tracimy Maca przed meczem z Newcastle. Swoją drogą za gorsze faule często nie dają czerwo, ale sędziowie i te ich cholerne wytyczne zmieniające się co pół roku to juz w ogóle nieporozumienie. Oby z Trentem i Diazem było wszystko ok.

Jeden z najdziwniejszych meczów jakie w życiu widziałem.

Patrząc na grę Szobo i Lucho ręce same się składały do oklasków. Oby tylko z Luisem i Trentem było wszystko w porządku, no i mam nadzieję że się odwołamy od tej kartki Maca.

1 polubienie

Szobo, Diaz znowu lepsi od swoich kolegów. Allison również wyglądał dobrze. Obrona chujowo, ale stabilnie. Pomoc z Gakpo to porażka. W ataku mamy tylko Kolumbijczyka.

Gdybyśmy grali ten mecz na wyjeździe to nie byłoby trzech punktów, a mówimy o meczu z Bournemouth.

Niby dwóch nowych graczy do pola, ale jednak bez strzału. Liczę, że w końcu się doczekam bramek z dystansu. Obrona to chaos i zniszczenia, lepsza skuteczność rywala i mamy spokojnie 3 bramki w plecy. O ile zdobywamy więcej bramek to ok, ale co kiedy rywal będzie z wyższej półki ?
Brawa za postawę po czerwonej kartce, bramka nam mega pomogła