19.08.2023 Liverpool - Bournemouth

Bez jaj. Gorsze wejścia z nami kończą się żółtą, a tu nawet z VAR nie skorzystał. Nie było sporego impetu, nogę cofał. Sorry, ale wg mnie powinien chociaż obejrzeć na powtórkach tę sytuację sędzia główny. Nie jest to wielbłąd, ale śmierdzi mi tu mocno.

6 polubień

Bardzo zła decyzja sędziego, sytuacja była bardzo dynamiczna, ale nie wszedł wyprostowana noga, próbował cofnąć plus kopnięcie bokiem stopy.

6 polubień

Ktoś, coś jeszcze do Joty? Gol i asysta powinna Wam zamknąć usta :slight_smile:

1 polubienie

Btw na ile teraz wypada Mac? 3 mecze?

2 kolejka, a my już mamy 2 mecze pod rząd gdzie sędzia daje kontrowersyjne dezycje na naszą niekorzyść

4 polubienia

Najgorzej, ze Macca wypada na 2 mecze…

Sędzia wydrukował. Ta czerwona to absurd i dobrze, że szybko strzeliliśmy tą trzecią bramkę.

2 polubienia

no to jak maca nie będzie przez 3 mecze to musi byc transfer

Chyba 3 #znaki. „””””””

Przecież po trzech meczach zawieszenia wróci, to będzie jak nowy transfer, o co Ci chodzi?? Chcesz szeroką kadrę mieć czy co???

Prawdopodobnie. Mogą się odwołać, ale negatywna odpowiedź komisji może dodać mu 1 mecz przerwy więcej. Nie wiem co klub z tym zrobi. No chyba, że decyzja pójdzie komisji o 1 meczu odgórnie.

Na żywo dla mnie żółta ale po powtórce rozumiem sędziego, miał prawo dać czerwona szczególnie że Webb zapowiedział ostrzejsze karanie piłkarzy

Edit
Stuttgart głupia sprawa, ale oddaj 16 mln

1 polubienie

TAA kontuzja, nie jest dobrze…

Spokojnie - prawdopodobnie stłuczenie.

Tak na sucho z powtórek ta czerwona to skandal. Macca zwalniał cofał nogę.

1 polubienie

Jest jakiś chętny na Elliota?

1 polubienie

Mamy za malo Hg. Musi byc w klubje

Ale ten Alisson to jest kocur, to najlepszy transfer ostatnich, gdyby nie Becker…

1 polubienie

Endo dzisiaj mecz w stylu Lucasa Leivy

1 polubienie

Miałem właśnie pisać. Straty, fizycznie cienko, faule przed polem karnym. Wypisz wymaluj późny Leiva po kontuzji.

1 polubienie