30.09.2023 Tottenham - Liverpool

Nie chcę zabrzmieć jak fan teorii spiskowych ale sędzia gwiżdże jakby Liverpool tego meczu nie mógł wygrać

Ja powiem tak cała trójka sędziów na boisku i tych VAR robią wszystko żebyśmy nie wygrali tego meczu…

Ja tez raczej nie narzekam i jestem wyrozumiały ale tu ewidentnie chłop sobie nie radzi. To jak jest jednostronny to az oczy bolą.

1 polubienie

Dzbana kolejki już znamy.

1 polubienie

Co za żenujący cyrk. Hit kolejki, a sędziowie drukują na potęgę. Rzygać się chce.

Nie dość, że grał słabo, miernie… to jeszcze ta czerwona teraz. Genialnie Diogo :smiley:
Dziwiłem się, czemu Gravenberch nie wszedł, bo on w pomocy dałby na pewno więcej, a do przodu też przecież potrafi.

1 polubienie

Tutaj w tym meczu wszystko się że tak powiem zazębia, każdy ale nie nasz Liverpool, chodzi mi głównie o sędziowanie zawsze starałem się być obiektywny ale to to już są jakieś jaja. Ale wiecie co, wygramy z tymi kurwami. Bo to jest jebana czerwona Armina której nie ma żaden klub. Zawsze mówiłem że brakuje nam mr.capitan co pierdolnie z dystansu. Dziś nasz Dominik to jebne na koniec!!!

Klasyfikacji Fair Play to już raczej nie wygramy.

@Lapaino nawet jak będzie remis to z tych mitycznie zwycięskich remisów. Mental jeszcze bardziej pójdzie w górę w tej ekipie.

Liverpool to wygra. To jest po prostu los zapisany w gwiazdach

Nic się Joel nie stało.

8 polubień

Trudno. Jedziemy dalej.

Brawa dla całej ekipy za walkę.

3 polubienia

Ja myślę, że ta drużyna idzie na mistrza. Tylko sędziowie mogą nam w tym przeszkodzić.
Na miejscu Tottenhamu od razu po meczy zszedłbym z boiska, bo to kompromitacja, żeby z tak gigantyczną przewagą tyle czasu walić głowa w mur. A ci się jeszcze cieszą jakby mistrza wygrali.

9 polubień

W następnym meczu z Tottenhamem niech wyjdzie sam Allison i tak pewnie zremisujemy.

Duma z chłopaków pięknie walczyli. A tą łysa dziwke i sędziów z VARu yebac

1 polubienie

Póki co jesteśmy na 4 miejscu. Ja bym serio nie lekceważył Spurs. Pamiętajmy że mają tylko EPL i FAC.

My grając 11vs9 byśmy z 4 im wbili. W dupie z tym tottenhamem

Jak bedą dalej tak pod nich drukowali to masz racje nie ma co ich lekcewazyc, w innym wypadku jak zawsze sie glupio wywala

Zespół pokazł dziś ogromne, wręcz gigantyczne jajca. To jak Tottki bezskutecznie atakowały bramkę, a my broniliśmy się w 9, to jest piękne. O włos i zostaliby frajerami kolejki. W 12 na 9, legendarny mecz.

Po ludzku jest mi szkoda Joela. Zostawił dziś kawał zdrowia na boisku, a tu taki błąd na wagę punktu. Szkoda.

No nic, jedziemy dalej.

W 12 na 9 #znakiiiii

@Player meczu Barcelony z Chelsea to już chyba nic nie przebije

1 polubienie

W życiu nie widziałem bardziej wydrukowanego meczu, żenada sędziowska przebiła wszelką skalę. Mimo to brawa dla chłopaków za walkę. Tottenham jest 2 klasy niżej od nas i nie będą w tym sezonie dla nas poważnym rywalem.

1 polubienie