30.09.2023 Tottenham - Liverpool

Jest jedna sytuacja, w której zespół musi wyciągnąc wnioski. jest 95 minuta faulowany Szobo na polowie rywali. A Andy wznawia szybko na osamotnionego Ryana walczącego przeciwko 3 obrońcom. Doświadczony zespól MUSI w takiej sytuacji przetrzymać piłke w narożniku przez tą mminute, i wyrzucić ją daleko w trybuny. Poszła z tego kontra i bramka pechowa w ostatniej akcji.
Tyle ode mnie i jeba c sędziów angielskich !

1 polubienie

Ta drużyna do czerwonej kartki Jones nie istniała, do czerwonej kartki Joty mecz był wyrównany, a na koniec i tak gola musiał Matip strzelić.

Jak Totki skończą sezon w pierwszej 4 to posypię głowę popiołem. Prędzej stawiam na AV niż na Totki.

Bardziej mi szkoda dwóch extra punktów dla totkow niż stratę jednego naszego.
Po takich spotkaniach odechciewa się oglądać piłkę w ogóle. Jak na takim poziomie można robić takie wałki.
Dziękuję panowie walkę jescie wielcy!
Spurs znowu na farcie…

1 polubienie

A ja tam jestem pełen podziwu i się cieszę, że grając w dziewiątkę do ostatniej minuty walczyliśmy o 3 punkty.

1 polubienie

Los zabrał co kiedyś dał. Kilka sezonów wstecz wygraliśmy 2:1 po samobójczej Alderweirelda. Dziś przegrywamy 2:1 po samobójczej Matipa.

Szkoda tego gola, bo Tottki nic nie mogły zrobić na tak zorganizowany w obronie Liverpool. No ale mecz wydaje się przesądzony był w momencie nieuznanej bramki Diaza po spalonym, którego nie było.

nie moge tego hujka z viaplay słuchać…co za mała k…a a mecz to wałek i skandal

Nie wiem po co ten VAR skoro dalej tyle błędów sędziowskich nie jest poprawianych przez ten system… szkoda bo całkowicie niezasłużenie straciliśmy przynajmniej 1 punkt

Wrzucam tutaj. Masakra

1 polubienie

Ta akcja + pierwsza żółta Joty to jawny skandal. Arbitrzy z tego spotkania powinny zostać odsunięci z PL.

1 polubienie

Podziękowania dla zawodników, odwalili dziś kawał dobrej roboty, zostawili serducho na boisku. Nie powinniśmy mieć do nich po takim meczu żadnych pretensji, tylko do tych baranów z gwizdkiem i monitorkiem. To jest moment kiedy kibice powinni pokazać swoje wsparcie - za chwilę się odbijemy i jestem pewien że ten sezon jeszcze przyniesie nam wiele radości.

3 polubienia

W idealnym świecie taki mecz powinien zostać powtórzony, bo sędziowie całkowicie przewrócili to spoktanie do góry nogami, mając narzędzia, z których celowo nie korzystali poprawnie.

Tak oczywiście nie będzie, wszyscy będą unikać tego tematu, a kto powie coś negatywnego, zostanie ukarany. Witamy w futbolu XXI wieku.

Ten samobój nic nie zmienia tak naprawdę. Od gola Diaza było już wiadomo, że ten mecz nic ze sportem nie ma wspólnego. Jak dla mnie pokazaliśmy mistrzowski team spirit i to jest wiadomość dnia.

4 polubienia

Źródło: https://x.com/futoffsides/status/1708176224135331909?s=61&t=SthpWJGj5ZYYP3Y4v_ewww

Ten sport z roku na roku jest coraz większym ściekiem, albo ja jestem coraz starszy.

4 polubienia

Powinni złożyć protest i zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

W tym sezonie Liverpool konkuruje w BPL z 19 drużynami i szajką sędziowską. Jedyny plus z tego meczu, że odpocznę od oglądania Curtisa Jonesa.

1 polubienie

Ja też jestem pełen podziwu, nawet bym powiedział dumny.
Drużyna ma piękny mental

ma ktos powtorke z pierwsza zolta dla Joty? ziomkowi chce pokazac a nie moge znalezc

10 polubień

Najważniejsze że drużyna ma jaja. Ciężko wygrać mecz skoro wysyła się sędziego który powinien sędziować co najwyżej mecze trampkarzy.

Oby sie nie okazało że do top4/mistrzostwa zabraknie 1 albo 3pkt i przez takie drukowanie nie starczy nam pkt