Alexis Mac Allister

Ale powiem wam, 偶e nawet jak si臋 patrzy na Alexisa to taka przyjazna mordka z niego. Taki go艣膰, z kt贸rym mo偶na wyskoczy膰 do pubu na browara. Nie ma takiego krzywego, oble艣nego pyska jak Arteta. Bo to w og贸le rzadko si臋 zdarza taki osobnik jak Arteta, kt贸ry dodatkowo odpad艂 z 1/8 LE w tamtym roku.

6 polubie艅

Jest Argenty艅czykiem, a nie jest idiot膮. To jest chyba ewenement

Je艣li chodzi o charakter, to mam wra偶enie, 偶e Mac jest nie艣mia艂ym introwertykiem o do艣膰 wysokiej inteligencji.

@kuczq precyzyjnie pisz膮c, to ma irlandzkie korzenie.

2 polubienia

Przecie偶 wida膰, 偶e on z pochodzenia nie jest po艂udniowcem tylko europejczykiem. Nazwisko Mac Allister jest typowo szkockie

1 polubienie

Z tego co wiem, to ta rodzina ju偶 od paru pokole艅 偶yje w Argentynie.
Wi臋c z pochodzenia jest Argenty艅czykiem.
Korzenie tej rodziny natomiast s膮 z Irlandii

No ale ojciec Alexisa by艂 pi艂karzem i gra艂 chyba nawet w reprze wi臋c raczej pochodzi z dobrego domu i mia艂 ten komfort normalnego rozwoju, w przeciwie艅stwie do niestety wielu Latynos贸w ze slams贸w i biedoty

1 polubienie

ca艂e 偶ycie mnie ciekawi艂 ten zwrot, mo偶esz go rozwin膮膰?

Kilka miesi臋cy temu by艂 na Lfc.pl artyku艂 o historii rodziny Mac Allistera, tu link:

Tutaj napisa艂em go do艣膰 potocznie. Nie wiem jak ich rodzina wygl膮da, ale na my艣li mia艂em mo偶liwo艣ci finansowe i standardowe w por贸wnaniu Amerykii Po艂udniowej (w tym wielu slams贸w).

Nasz mistrz 艣wiata zaliczy艂 niemrawy pocz膮tek sezonu. Klopp wystawia艂 go na nienaturalnej pozycji, gdzie Mac si臋 m臋czy艂, ale i tak wykonywa艂 solidn膮 robot臋, nawet lepsz膮 ni偶 si臋 spodziewano. P贸藕niej kontuzja i powr贸t Macca w wersji 2.0. Klopp wreszcie da艂 mu gra膰 wy偶ej i tam m贸g艂 pokaza膰 pe艂ni臋 mo偶liwo艣ci. Chyba najlepszy gracz drugiej cz臋艣ci sezonu. Otrzyma艂 nagrod臋 miesi膮ca za marzec, a jego bramki z Fulham czy Sheffield s膮 ozdob膮 tego sezonu.

Stosunek jako艣膰 do ceny genialny. Jeden z najlepszych transfer贸w ery Kloppa. Dla mnie 10/10.

Doma oceniles na 6/10 ze wzgledu na kiepska druga polowe sezonu, ale dales Macowi 10/10 mimo ze pierwsza czesc sezonu mial taka sobie i popelnial glupie bledy. Uczciwie i rzetelnie podszedles do tematu. Nie ma co xD

3 polubienia

Dok艂adnie, i druga sprawa jest taka 偶e ostatnie mecze te偶 nie zachwyca. My艣l臋 偶e brak dmf z prawdziwego zdarzenia przez du偶膮 cz臋艣膰 sezonu ka偶demu przeszkadza艂a, natomiast cena do jako艣ci w mojej ocenie jest super wi臋c jak dla mnie 8/10

4 polubienia