Arthur Melo

Gówniane źródło, ale wrzucam w ramach ciekawostki:

Jurgen Klopp and his Liverpool coaching staff have been shocked by Arthur 's poor performances in training and are already discussing terminating his loan from Juventus in January. Scouts have been instructed to find a replacement.

To jest w zasadzie tragiczna informacja, jeżeli jest prawdziwa.

Cały czas wychodziłem z założenia, że to może być jakiś nieoczywisty solidny grajek. Tutaj mija kilka tygodni i nawet Klopp- gosc, który zrobił poważnego piłkarza z Grosskrautze- ma mówić, że Arthur to absolutny dramat.

Jak ktoś pamięta jego karierę z czasów Barcelony to absolutne zero zaskoczenia. Nie wiem na co niektórzy liczyli

cóż, skoro nie był w stanie przebić się do składu w coraz słabszym Juventusie, to o czym my mówimy? naprawdę to żydzenie i krótkowzroczność zarządu sprawi, że za chwilę to będziemy się martwić o awans do top4 . w sumie - już się to dzieje

Jesli to prawda to mimo wszystko spore rozczarowanie

Jesli to prawda to tylko potwierdza, że prowadzimy dziwną politykę transferową

Jeżeli to prawda co napisali o Melo to ja mam pytanie, może retoryczne, ale jednak. Dlaczego wgl LFC akurat ściągnęli tego amatora? Gosc ani mentalnością ani stylem ani pracowitością nie pasuje do tego skladu. Nie wierzę że Klopp go akurat chciał jeśli teraz z niego chce całkiem zrezygnować. Przeciez tu od początku przy tym transferze było za dużo czynników które przeczą polityce klubu i temu czego oczekuje Klopp.

Równie dobrze mogą to być dziennikarskie wysrywy bo Nunez tez juz został oceniony jako flop…Jednak Nunez to gosc którego można było tutaj oczekiwać, ale Arthura Melo? No chyba nie…

Nie mogę XDDD proszę niech to nie będzie prawda, chociaż to idealnie pasuje do memiczności naszego klubu XD

Przecież to sie nie trzyma kupy. Skoro Klopp miał byc rzekomo zniesmaczony jego poziomem na treningach to po co dawałby mu te 13 minut z Napoli zamiast na przykład Bajcetica? Słabych zawodników Klopp po prostu nie używa - przykład zeszłoroczny Davies.

1 polubienie

Tam sytuacja była krytyczna. Przegrywaliśmy bardzo wysoko, nic się nie trzymało kupy. Było ryzyko jeszcze większego pogromu: wyszedł może z założenia, że chujowy Arthur jest lepszy niż dzieciak z akademii.

Nie wierzę w plotkę o rzekomym zniesmaczeniu Kloppa z jednego prostego powodu - Klopp nawet jeśli jest zniesmaczony, nigdy nie mówi o tym głośno. A pismaki raczej nie potrafią czytać w myślach, więc historia raczej wyssana z palca i mająca podłoże w domysłach przez wzgląd na bardzo małą liczbę minut Arthura u Jurgena.

3 polubienia

Przyjmijmy przez chwile,ze Jürgen faktycznie jest zniesmaczony tym co prezentuje Melo oraz ze w ogole go nie chcial/potrzebowal.Wtedy nasuwa sie tylko jedna wersja wydarzen dlaczego ten zawodnik do nas trafil: FSG nie zyje na ksiezycu :grimacing: i tez zauwazylo,ze mamy problem w II linii a wiec postanowilo jakos temu zaradzic ale NIE CHCIALO :man_facepalming:wydawac pieniedzy na jakis definitywny transfer i stad to dziwne wypozyczenie.

Gdyby bylo to prawda to nasi amerykanscy wlasciciele po prostu skompromitowaliby sie!

Może nie chodzi o kwestie sportowe tylko organizacyjne jak w przypadku Sakho? Tam też było ostro, a przecież chodziło o spóźnienia. Jeśli w tym newsie jest odrobina prawdy to szukałbym jej właśnie w tym kierunku.

Serio wierzycie jakimś dziennikarzynom? Ostatnio jakiś pismak też pisał, że Klopp jest ZSZOKOWANY postawą Nuneza na treningach. Według pismaków to tam na treningach chyba dochodzi do libacji alkoholowych.

1 polubienie

Nikomu wierzyć nie trzeba, wystarczy sobie przypomnieć dlaczego Barcelona go odpaliła
A odnośnie Nuneza nie widziałem takiej informacji nigdzie. Możesz podrzucić jakiś link?

No patrząc po tym że Nunez kosztował 80 milionów, a jest obecnie 3 wyborem na pozycje napastnika, to bardzo możliwe że Klopp jest niezadowolony

Fabinho 4 lata wczesniej kosztował 45 baniek, a przez pół roku siedział na ławie.
Poczekajcie z pół roku z ocenami, W czasie kiedy Nunez był dostępny to grał mniej wiecej tyle samo czasu co Firmino, który jest w najlepszej formie od 3 lat. Trzeba się cieszyć, że mamy 5 klasowych piłkarzy do rotacji na 3 pozycje w ataku, podobnie jak obronę mamy bardzo dobrze obsadzoną, jedyny problem leży pomiędzy tymi formacjami.

Masz racje, ale może być tak, że Klopp powiedział o tym tylko zarządowi, który pytał Włochów o skrócenie wypożyczenia, a informacja wyciekła właśnie z Włoch, więc taki scenariusz jest dla mnie jak najbardziej wiarygodny.

Co do Nuneza - to gość przebłyski formy u nas miał. Problem jest raczej taki, że okres przygotowawczy został źle przepracowany bo forma zdecydowanej większości naszych zawodników wygląda słabo. A Arthur - ciężko powiedzieć, wydaje mi się, że skoro Juventus -ktory 3 sezon z rzędu ma kłopoty i jego gra wygląda dość przeciętnie - chciał się Brazylijczyka pozbyć, to musi być on naprawdę słaby

Ruch w tym wątku jakby gość grał u nas nie wiadomo ile a zagrał chyba nawet nie 30 minut :sweat_smile:

tvp vs tvn :slight_smile: komu wierzyć w tym przypadku? Nie wiem, ale wątpie żeby Jurgen skreślił Arthura po 2 tygodniach, zobaczymy co będzie po przerwie na reprezentacje, ale warto pamiętać że Arthur nie był ściągany do 1 składu tylko jako rezerwowy więc nie rozumiem Waszego zaskoczenia, że nie grał gdy nie mieliśmy teraz natłoku spotkań przez odwołane mecze+ dopiero ogarnia co i jak w Liverpoolu przez braki treningowe.

A Ty kolego lepiej cofnij się w historii i sprawdź jak to było zamiast sugerować winę Arthura, pisałem już dlaczego tak się stało jak się stało, nie będę za każdym razem tłumaczył ale pan Melo był tu bardziej poszkodowanym niż winnym.

Edit:

Romano chyba zamyka dyskusję.

2 polubienia