Bournemouth - Liverpool

My przez caly sezon nie mamy stabilnej formy. Mamy zrywy, kiedy możemy zagrac na wysokim poziomie maksymalnie 2-3 necze z rzedu, a pozniej znów seria przeciętnych lub po prostu słabych występów.

Dzisiaj znow niw zachwycamy, ale licze, ze finalnie starczy na zgarnięcie kompletu punktów

Po meczu. Wygrane w tym sezonie to są tylko jakieś pojedyńcze zrywy. No i standardowo - Gakpo do sprzedania juz w lecie.

1 polubienie

Jak ciężko rozgryźć nasza druzyne kilka dni temu serwuja nam piekny mecz, a dzisiaj znow widzimy przeciętność, brak zaangazowania…

van Dijk i Fabinho katastrofa. Zwłaszcza ten drugi jak macha łapami do innych, to mnie tak wkurwia… to podanie na aut będąc nieatakowanym to kwintesencja jego całej gry dzisiaj.

1 polubienie

To rozrzucenie pilki bylo top. xD Trzeba gifa z tego zrobic bo to rownie dobre co strzal bodaj Kończeskiego w aut. xD

Dokładnie przez 60 minut nie zdobili bramkę z ostatnią drużyną w lidze, to nagle w 30 minut strzelą dwie. No wiedziałem że tak będzie, tu nie wiem co by się musiało stać żeby nagle wygrać. Żenada, niech oni grają w niedzielę o godzinie 20:00, przynajmniej weekend nie będzie tak zjebany jak grają pierwszy mecz w kolejce.

Wchodzi Millner <3 No to zaczynamy grać na poważnie.

Ja nie wiem jak się można było nabrać w jego powrót do formy, jak reszta w pomocy nie gra, to i on znowu wygląda jak gówno. Casus innych SO w prime van Dijka, gdzie każdy przy nim wyglądał fantastycznie. Potem gadanie, że Thiago nie gra, to lepiej wyglądamy - Thiago w jego miejsce w tych meczach byłby tylko wartością dodaną, a do tego to Bajcetić IMO byłby na 6, o ile nie wszystko mu wychodzi, to przynajmniej widać, że to przeciwnika dobiega, a nie stoi i czeka aż on sam podbiegnie XD

Nie wytrzymam naprawdę nie wytrzymam odchodzę od zmysłów CZEMU MILNER NIE STRZELAŁ W TAKIEJ SYTUACJI W MECZU ON ZAWSZE TRAFIAŁ

Dalej wierzycie w te Top4? Jaka Liga Mistrzów, ludzie, przecież to są dziady takie ze głowa mała. Mówilem, nie nakrecajcie się po tym meczu z United, bo teraz będzie tylko gorzej.

Salah zawsze źle strzelał karne, tylko zwykle dość szczęśliwie. Nigdy nie rozumiałem dlaczego zwykle to wykonuje “11”. Sytuacja o tyle dziwna że Milner jest na boisku…

Piękni jesteśmy. Rozrywamy na strzępy Manchester w formie a nie potrafimy wygrać z jakim za przeproszeniem gównem. Widać było po kilku pierwszych akcjach, że się da ale w drużynie brakuje prawdziwego lidera który ścisnął by kolegom na boisku jaja kiedy trzeba. Zaangażowanie na poziomie niedopuszczalnym.

1 polubienie

Dobrze, ze Gakpo nadal na boisku na swojej optymalnej pozycji bo bardzo duzo daje i moze dzieki temu jeszcze odrobimy.

1 polubienie

Co znaczy źle? Jak on ma relatywnie wysoki % wykorzystywanych jedenastek. On nie wykorzystał łącznie z dzisiejszym 4 rzutów karnych, a wykorzystał 25.

1 polubienie

Ten mecz jest tak żałosny nawet nie wiem co więcej napisać

Ogarnia mnie tylko wewnętrzna złość i frustracja z zaprzepaszczenia w tak koszmarny sposób tych wszystkich punktów które zdobyli w ostatnie kilka kolejek

Chyba tylko Klopp rozumie w jakim celu, kiedy gonimy wynik, ściąga TAA i zastępuje go Milnerem. :roll_eyes:

Słaby mecz. Jak przegramy, to zasłużenie. Chyba, że się weźmiemy do kupy w ostatnim kwadransie. Salah mógł odmienić końcówkę spotkania, ale spierdolił karnego niemiłosiernie.

Ja tam nadal wierzę, ale nie dlatego, że zaczynamy jakoś super grać, a raczej, że rywale o 4 miejsce dostosowali się na ten moment formą do naszej.
Myślę, że na koniec wygramy ten wyścig żółwi.

Całe szczęście, że Newcastle i Tottenham też są w słabej formie. Top4 do końca będzie w zasięgu. Ale jeśli ktoś (pewien pan o nicku na “R”,:wink:) zachwycił się meczem z United i myślał, że wszystko jest na dobrej drodze - no to dzisiaj został sprowadzony na ziemię. Mówiłem że po jednym meczu nie można oceniać naszej obecnej sytuacji

1 polubienie

Ja juz nie wierze w top4, ani w wygrana z Madrytem.

Jest Fabio Carvalho w 86 minucie. :fire: Stawiamy wszystko na jedną kartę. All out attack! :wink: