Brighton - Liverpool

No ta formacja 4:4:2 by na pewno sprawiła, że zawodnikom zachciałoby się biegać i starać XD

Wyłączam, już ile można, wolę poukładać klocki z córką.

5 polubień

Jorguś bierz Oxa ze sobą i czas się pożegnać. Nie mam już siły patrzeć na te głupkowate uśmiechy.

Za wszystkie lata sukcesów, dorośnij do tego sam. Bo klub będzie się bał rozwiązać umowę.

Sam odejdź, bo nic nie ogarniasz. Straciłeś panowanie nad drużyną, ona już Ciebie nie słucha.

To jest tak przykry widok, już wolałem oglądać Liverpool 2017/2018 bo wtedy może umiejętności brakowało ale to jak się starali i walczyli

A teraz umiejętności są tylko tam nikt nie biega :') i co z tego że wróci Diaz czy Jota jak dalej będzie taki piach w obronie

Zawsze można wstawić Gomeza na prawo i przesunąć TAA na miejsce tego cepa z opaską. Można zagrac na trzech środkowych. Można popróbować innych rozwiązań. Ale nie po co jak można grać betonem w środku. Jak Thiago ma słabszy dzień to tam jest jedna wielka kupa.

W ogóle nie gramy, nie zapominajcie dalej wychwalać FSG pod niebiosa, bo ja nie wierzę że nie ma transferów bo Klopp nie chce. Widząc nasza ławke łatwo zobaczyć ile okienek przespaliśmy. Nie wiem po co Henderson i Ox w składzie skoro znowu nie dają drużynie nic ani w obronie ani w ataku.
W jakiej dupie jesteśmy to widać bo Klopp nawet nie ma pomysłu na jakąkolwiek zmianę

1 polubienie

Koniec ery Kloppa w Liverpoolu

1 polubienie

Zastanawiam się który trener niby poukładał by tę drużynę lepiej xd

Zamiast marudzić i krzyczeć klopp out spróbujcie popatrzeć dalej i znaleźć zastępstwo, które spisze się lepiej

2 polubienia

W tym momencie to każdy. Kloppa oni już nie słuchają i nie idą za nim w ogień.

Może są jakieś konflikty w zespole, że grają piłkarze za nazwiska i zasługi.

Ten Gakpo to też niezły żart. Holenderski Voronin albo Carroll. Oby go sprzedali w lato.

Nie mogę xD

Weźcie się zastanówcie czy wy w ogóle jesteście kibicami Liverpoolu jeżeli jesteście w stanie przekreślać nowego zawodnika po niecałych dwóch grach

To jest jakiś absurd co się dzieje na tym forum

11 polubień

To niestety też jest problem i pokazuje jak głęboko w dupie jesteśmy. Nie ma potencjalnego zastępstwa bo każdy w tym zarząd zdaje sobie sprawę że ktoś nowy będzie chciał kupić zawodników pasujących do jego pomysłu na grę. Uważam że Jurgen by to ogarnął tylko nie ma wsparcia to raz a dwa że w klubie dzieje się źle i nie obiwnial bym tu tego czy tamtego zawodnika cała drużyna gra źle i tyle.

1 polubienie

Ten Hag poukładał, Howie też a nie potrzebowali miliardów. Jurgen się wypalił w tym miejscu

3 polubienia

Moim zdaniem to nie jest wina w pełni Kloppa, widać jak wpuszcza nowych, młodych to jest lepiej

Skład potrzebuje odświeżenia i będzie o niebo lepiej

Tylko o odświeżeniu to chyba sobie możemy pomarzyć tylko z fsg

Ten Hag poukładał ale wpakował 200 milionów, więc nie orzeszki. Za to wydawał na bardzo konkretne wzmocnienia, może oprócz Antonego, który jest mierny na razie.

3 polubienia

Obroncy na lata, mowilem. Duet marzen wg. polowy forumowiczow. XD

2 polubienia

Gomez nic nowego ale że Konate taki regres zaliczył od poprzedniego sezonu to jestem w szoku

Jak śmiesz oceniać Konate, on jest młody i gra dopiero drugi sezon.

1 polubienie

Obawiam się, że możesz mieć racje :confused:

Poza tym Jurgen jest out, bo dalej robi dobrą minę do złej gry. Do żenującej gry.

Przecież jak widzi, że nic nie działa, to powinien powiedzieć w końcu, że nie będzie tolerował takiej gry. Totalna suszara w mediach. A nie - MIELIŚMY DOBRE MOMENTY :smiley: Albo - DO PRZERWY NIE WYGLĄDAŁO TO ŹLE :smiley:

1 polubienie