Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Oho opuszcza swoją ukochaną Rosję

Mi osobiście jest wstyd jako kibicowi, że on był piłkarzem Liverpoolu i klub raz na jakimś czas o nim przypomina

Po tym co mówi nie powinien dostawać jakiejkolwiek uwagi od naszego klubu.

2 polubienia

Możesz przytoczyć jakieś wypowiedzi? Bo chyba nie jestem w temacie.

Wiesz co cytatów nie mam pod ręką, ale mogę przytoczyć ogólne znaczenie tych wypowiedzi.

Więc najpierw jak się pojawił lockdown to wyszło, że jest szurem i antyszczepem.

A z Rosją to nie przeszkadzało mu tam grać pomimo wojny w Ukrainie i nawet przed mundialem powiedział coś w stylu, że szkoda że na mundialu nie będzie jego przyjaciół z Rosji.

Jeszcze kolega co jest zainteresowany bałkanami ostatnio mi powiedział, że Lovren świętował brązowy medal faszystowskim pozdrowieniem, krzycząc ustaszowskie pozdrowienia, a potem wystąpił u jakiegoś gościa co ma ustaszowskie poglądy XD

A ustaszowie to ogólnie byli za czasów wojny kolaboranci odpowiedzialni za masowe mordy na żydach, serbach i romach

5 polubień

"I am angry that Russia is not at the World Cup. I have always said that sports and politics must be separated.

“Even if that is the case [Russia invading Ukraine], Russia should have been allowed to participate in the World Cup anyway.”

  • Croatia defender Dejan Lovren
3 polubienia

Lovren nigdy nie błyszczał inteligencją. Gdyby nie piłka nożna, to pewnie orałby pole albo tarł chrzan.

Niebywałe, że klub tego cymbała tyle lat znosił, jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie zawodników LFC

8 polubień

Akurat to ze byl przeciwko szczepieniom dobrze o nim swiadczy

Abstrahując od poglądów, podziwiam, że nie boi się mówić tego co myśli. W dzisiejszych czasach ludzie ukrywają swoje poglądy, żeby nie być źle odebranym i udają kogoś innego.

U niego dochodzi jeszcze rozdmuchane ego do granic możliwości. Taki trochę Kanye wśród piłkarzy, tylko talent i popularność nie ta :smiley:

1 polubienie

Top 10 dobrych świadczeń 1 szczepionki są złe

Nie zamierzam się w żadną dyskusje wdawać ale jeżeli to popierasz to jest to po prostu żałosne

1 polubienie

XD niezłe porównanie w sumie

1 polubienie

Mam podobnie. W klimacie wszędobylskiej poprawności lubię piłkarzy z charakterkiem. Akurat za Lovrenem nie przepadałem bo był zwyczajnie średni piłkarsko o tyle Keane, Cantona czy chociażby nasz Gerro, Suarez czy teraz Darwin to piłkarze których naprawdę lubię czy to za krewki charakter czy to za odważne wyrażanie swoich opinii.

Zresztą jest taki jeden ligowy wyrobnik którego nienawidzi większość forum. Który nieraz zachowuje się jak buc i miał zatargi z naszymi legendami. Gość miał bardzo dobry mundial i muszę przyznać że darzę go pewnym rodzajem sympatii. Aż nie wiem co by było gdyby (co jest niemożliwe bo wiele rzeczy mu raczej zamknęło dawno temu drogę na Anfield) tworzył duet napastników z naszym krewkim Urusem :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

A ja nie lubi tego takiego silnego „chlopskorozumowego” podejścia do wszystkich kwestii od szeroko określonych „sławnych osób”.

Mówienie kontrowersyjnych rzeczy, albo bardzo często kłamliwych- to nie jest żadna odwaga :v ci ludzie niczym nie ryzykują, bo nawet przy wyjątkowo durnych rzeczach- i tak spadają na cztery łapy.

Taki Kanye literalnie musiał chwalić Hitlera i pośrednio Holocaust, żeby dostać wreszcie po łapach, a od wielu lat potrafił mówić mocno kontrowersyjne rzeczy.

A Lovren to absolutnie największy pajac jaki chodził w naszej koszulce- przynajmniej w ostatnich 20 latach.

Jakieś Anty-5G, ciepłe słowa o Rosji, anty- szczepionki. (i to nie tylko w zakresie Covida, a wszystkich szczepionek- bo widzę, że niektórzy go za to chwalą) itd.

6 polubień

o kim mowa? Bo myśle, myśle i nie moge sie domyślić

Kanye ma u mnie szacun, pomijając teksty o Hilterze, bardzo trafnie kilka razy wypunktował pewne kwestie o Żydach, wiedząc, że wiąże się to z milionowymi stratami dla niego samego.
Może kilka osób zobaczy jaką mamy wolność słowa w dzisiejszym świecie dzięki niemu, cenzurować człowieka który tylko stwierdził fakt? ale o tym się nie mówi, to niedobra jest.
Moja ocena nt tego muzyka jest subiektywna, bo od wielu lat słucham jego twórczości i bądź co bądź byłem/jestem fanem.

Co wypunktował w kwestii Żydów? Że kocha Hitlera i Hitler dużo rzeczy zrobił dla świata xD?

Ja jako Polak i „pośrednio ofiara” wszystkiego co najgorsze wyszło spod ręki Hitlera jestem oburzony, że można mówić takie rzeczy. On pluje na cierpienie i smierć milionów Polaków.

Dziwie się tez Tobie, że możesz doszukiwać się czegokolwiek pozytywnego u Kanyego.

4 polubienia

na przykład. Zapytał, dlaczego 6% populacji kontroluje 100% mediów, tydzień później był zbanowany na twitterze, instagramie i został pozwany na 250000USD

i wracająć do wypowiedzi o Hitlerze - nie popieram, nie zgadzam się z tym.

A to jest prawda wgl z tymi Żydami xD?

Bo z tego co kojarzę spora część CEOs w USA to… potomkowie Irlandczyków xD nawet taki Biden to „Irlandczyk”.

Już nie wchodzą w kwestie polityczne to przecież główne problemy Kanyego rozpoczęły się wraz z jego manią na temat Hitlera, bo on kontrowersyjne rzeczy mówił już od kilku lat.

Trochę się wstydzę przyznać, że chodzi mi o Richarlisona. Ale miałem juz w przeszłości dziwaczne marzenia transferowe w postaci Shaqiriego i przede wszystkim Balotellego. Wszyscy wiemy jak się te transfery skończyły xD wiec nie życzę nam aby to kiedykolwiek doszło do skutku.

nie mam pojęcia, nie wiem jak to zweryfikować, daleko mi do “foliarza, płaskoziemcy i antyszczepionkowca”, chodzi o samą reakcje, chłop za taki tweet zostaje blokowany w mediach społecznościowych, Adidas zrywa z nim wielomilionową współprace, podczas gdy założyciel Adidasa był nazistą.
Kanye za komentarz o Hitlerze jest szkalowany, przez ludzi w koszulkach z Che Guevarą.
Wychodzi na to, że można mordować i więzić, tylko trzeba wiedzieć kogo.

Ale czy on został faktycznie scancelowany za teksty o Żydach kontrolujacych media czy za teksty o Hitlerze. Bo to jest różnica. Ja nie śledziłem tego uniwersum, aż tak dokładnie, ale z tego co wiem, to problemy z m.in. Adidasem zaczęły się od mówienia o Hitlerze.

Ja nigdy żadnej koszulki z Che bym nie ubrał, brzydzę się takimi ludźmi, a Kanye za te teksty szkaluje i będę szkalował- bo pluje na wszelkie historyczne dziedzictwo mojego kraju.