Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

wszystkie “konsekwencje” jakie go spotkały były po tweecie o Żydach (w tym rozwiązanie umowy z Adidasem), ta wypowiedź o Hitlerze jest listopada/grudnia już po całym zablokowaniu go w mediach społecznościowych.

i masz absolutną rację, takie zachowanie trzeba tępić, popieram, ale po równo tych co chwalą Hitlera i tych którzy chwalą Guevare i komunistów.

1 polubienie

Ja uwielbiam muzykę Kanyego, uważam że jest rewolucjonista i wizjonerem, ale eeeh

Pomimo tego ile się uczę o chorobie na którą Kanye cierpi i pomimo tego, że wiem skąd te głupie wypowiedzi się biorą, nie potrafię być po prostu jego fanem

To co on mówi jest straszne i średnio mnie obchodzi to że nie boi się mówić “prawdy”, bo po prostu wychodzi że jako człowiek jest po prostu straszny

Pewnie gdy minie mu epizod maniakalny może zacznie przepraszać, mówić inne rzeczy

Ale dopóki nie zacznie grać leków, a z tego co kojarzę to nie chce ich brać, to będzie tylko gorzej

może znamy inne znaczenia “bycia czyimś fanem”, ale troche sam sobie przeczysz, ale rozumiem, mam tak samo. Uwielbiam jego muzyke, nie podpisuje się pod jego poglądami i wypowiedziami. Po prostu chwale go za to, że mówi co myśli bez udawania, że jest kimś innym.

Mnie to sie jednak wydaje, ze pomiedzy byciem totalnym debilem czy szurem, a mowieniem co sie mysli jak np. chocby Charlie Munger jest zasadnicza roznica. :> Wrecz przerazajace jest, ze ostatnio wielka kariere robia mali ludzie gadajacy totalne idiotyzmy, a chwaleni sa jedynie za… glosne mowienie totalnych idiotyzmow “bo nie boja sie poprawnosci politycznej”. Tak jakby to bylo wartoscia sama w sobie. :slight_smile: Chyba jednak uwazam, ze lepiej siedziec cicho i udawac glupiego niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliowsci. Podejscie spoleczenstwa sie jednak zmienilo i jak widac teraz za mowienie totalnych debilizmow mozna nawet zostac pochwalonym.

3 polubienia

Wiem o czym mówisz. O ludziach którzy są sławni z tego, że są sławni robiąc wszystko aby być jak najbardziej kontrowersyjnymi. Jednakże nie mylmy chwalenia odwagi w wypowiedziach Cantony do jakiś frajerów z internetu których gwiazdami uczynili nasi młodsi bracia/ nasze dzieci.

Jermain Pennant bankrutem. Ciekawe ma życie:)
https://transfery.info/aktualnosci/jermaine-pennant-bankrutem-a-jego-dom-zajal-gang/178181

Luis Suarez debiutuje w Gremio: hat-trick w 37 minut. Bramki niczego sobie.

1 polubienie

Takiego instynktu się nie traci. Ciekawe ile jeszcze lat pokopie w tej Brazylii (czy może jeszcze się zdecyduje na USA/bliski wschód).

:belgium: Simon Mignolet wins Golden Boot for 2022 - becoming the first goalkeeper since 1989 to win the award in Belgium :clap:

Jeszcze krótkie wyjaśnienie:

puste przeloty w polu karnym. Pamiętamy :heart_eyes:

4 polubienia

Divock Origi z bramką dla Milanu w przegranym meczu 2:5 z Sassuolo. Nie żebym za nim tęsknił ale naprawdę ładny gol.

Tal swoją drogą Milan ostatnio ma piękne wyniki

Na pewno nie można odmówić Milanowi konsekwencji w ostatnich meczach. A gol Origiego jak zwykle pomiędzy futbolem a sztuką cyrkową.

lista największych wtop transferowych, zgadnijcie kto na czele :smiley:

Szacun dla Lukaku, dwa razy w czołowej ‘15’ :rofl:
Griezzmann jednak za wysoko, kilku innych graczy było ‘lepszych’ od niego, kilku w zasadzie przy każdym transferze można uznać za flopy (Morata, Pogba).

1 polubienie

Dla mnie numerem 1 powinien być Hazard. Jeśli Cou przechodził do Barcy jako wielka gwiazda to Belg był supergwiazdą z ugruntowaną pozycją w świecie piłki od wielu lat.

4 polubienia

Jest ktoś kto od początku sezonu śledzi Bundeslige?
Mi się na początku zdarzyło obejrzeć parę meczy Bayernu i na tym poprzestałem, a ciekawi mnie jak się prezentuje tam Mane.
Na ten moment chyba kontuzja, staty podobne do Salaha chociaż ma mniej rozegranych meczów.
Czy on też zaliczył taki zjazd ?

Obaj stracili na odejściu Mane. Sportowo, bo finansowo nie można było tego pogodzić. Tzn można było, ale pod rządami FSG. Salah bez Mane gra dużo słabiej, potrafili się odnaleźć w polu karnym, do spółki z Firmino, który dostarczał im piłki. Żałuję, że senegalczyk odszedł.

Gini po długiej przerwie, wszedł w sobotę na ostatnie 7 minut w meczu z Lecce.

Ten to miał dopiero pecha po transferze od nas. Mam nadzieję, że się w końcu odbuduje.
E: owszem, ale ze słabą pozycją w zespole.