Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Tottenham nie przestaje naciskać na transfer Solanke:

https://x.com/FabrizioRomano/status/1820747592424169584

Nie spodziewałem się, że kariera Doma może tak rozkwitnąć. Nie jest to jakiś mega kocur, ale zrobił spory progres od czasów czerwonej koszulki.

Dalszy upadek kariery Nabyego Keity.

Naprawdę - tak jak nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych- tak kariera Nabyego Lada wygląda koszmarnie od odejścia z Lipska… to jest niezrozumiałe co się z nim działo i u nas i dzieje się nadal.

Wrak piłkarza.

Lewe papiery zapewne i wiek większy niż podaje :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:.

W mojej pierwszej robocie w Niemczech miałem rekrutować ludzi na Gastro i 8 na 10 mudzinów lewe papiery.

Typy jakieś paszporty z Francji i przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną po czym patrzę na zdjęciu chudy chłopina, a tu klamot o zupełnie innej twarzy się pojawia.

Wiek w dokumentach 45, pytam ile masz lat, typ , że 37.
Więc pytam jak poprawnie wymówić jego imię , a chłop chyba z 5 min się zastanawiał jakie ma imię :rofl::rofl::rofl:.

@scorpionlfc5 całkiem prawdopodobne, też miał podejrzanie za szybko zjazd

2 polubienia

Ja też zawsze podejrzewałem o to Sadio Mane.

Ja uważam, że prawdopodobnie również przekręcony jest licznik Trenta Alexandra Arnolda, na moje gość ma 32 lata, nie ma szans żeby w tym wieku zaliczyć taki zjazd.

Sam mu kręciłem ze szwagrem w garażu. Trent jest 65’ rocznik, jak dobry Mustang.

4 polubienia

Wiek to jedno ale on chyba też lekko nasrane we łbie… Już w Werderze odmawiał treningu, nie pojechał na mecz gdy nie grał, wyszedł ze stadionu gdy wiedział, że nie wejdzie już na boisku.

Koleś uwierzył za bardzo zdej to, że mówili jaki to on zajebisty jest.

Niezrozumiałe jest, że on u nas siedział do końca kontraktu. W Werderze przynajmniej potrafia przyznać się do wtopy i od razu gość jest na wylocie z druzyny po jednym sezonie. U nas po maksymalnie dwóch latach tez trzeba było próbować go opylić. Podejrzewam, że i tak będą musieli męczyć się z Gwinejczykiem do końca umowy, bo następnego frajera już chyba nie wyhaczą

1 polubienie

Masakra, żeby piłkarz był tak nieprofesjonalny i nie ogarnięty, nie pojmuję tego.
Wstyd mi, że był piłkarzem naszego klubu.

A jak kiedyś zszedł z niby z kontuzją, chyba w meczu z Napoli, gdzie od początku grał kichę i był cały zesrany, ja napisałem że wyglądało to jakby symulował uraz żeby zejść to mnie to prawie zjedli za to :smiley:

Bidulek Thiago nabawił się kontuzji jak przestawiał pachołki albo rozdawał znaczniki to go Barca wylała a nie to co FSG :grimacing::man_facepalming:t2:

Thiago miał być tam tylko na pre-season.

2 polubienia

Dzisiaj padł kolejny rekord !!!

( Nasz ) Milner dzięki temu, że wystąpił z Brighton w tym sezonie pobił rekord zagrał w 23 różnych sezonach w Premier league!

24 polubienia

Niesamowita długość kariery w najlepszej lidze. Ciekawe, czy dociągnie do ‘30’ :wink:

1 polubienie

Wiem, że dwa dni po niewczasie ale Xabi z 3cim trofeum w trenerskiej karierze. Po karnych zgarnia super puchar Niemiec. Bayer jak na razie się nie osłabił. Ciekawe czy coś jeszcze wspólnie wygrają oraz jak długo będzie trwał ten związek.

Miło się w sumie na to patrzy. Kluczowym dla przyszłego sezonu może być to ilu z najważniejszych zawodników zostanie na następny sezon.

1 polubienie

Ktoś wytłumaczy jak to możliwe, że Henderson będący stosunkowo niedługo w Ajaxie, dodatkowo zbierając przeciętne noty, jest ich kapitanem?

Cytując naszego byłego bossa Brendana : “Great character” :wink:

3 polubienia

Cóż widać że gość generalnie jest doceniany wszędzie jako tako tylko nie w swoim klubie

2 polubienia