Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Od kiedy bycie kapitanem zależy od dobrych not?
Raczej kapitan to kwestia charakteru. Dlatego Hendo zostaje już w którymś klubie kapitanem, od młodzieżówek, po vicekapitana też kadry.

8 polubień

A gdzie napisałem że od tego zależy? Czytaj ze zrozumieniem najpierw zanim odpowiesz.

Czytam. To ci wyjaśniam. Może ty czytaj to co piszesz.

7 polubień

Tylko od charakteru też nie zależy, składa się na to wiele składowych ale komu i po co ja mam to tłumaczyć? Tobie i tak się nie wytłumaczy a innym nie trzeba.
Żyj dalej w przekonaniu że tylko charakter się liczy.

1 polubienie

A co się innego liczy? Wszystkie te cechy jak charyzma osiągnięcia wpływ na kolegów z drużyny itp zamyka się zazwyczaj w jednym słowie “charakter”
I nie prawda jest że umiejętności piłkarskie nie są istotne.

Henderson ma po prostu wielkie jaja i jest naturalnym liderem, mimo że umiejętności piłkarskie nie stoją na wybitnym poziomie. Dlatego Klopp tak go cenił.

2 polubienia

Ludzie śmiejący się z “great character” to chyba oglądali Hendersona tylko w dwóch ostatnich sezonach.

8 polubień

Henderson miał jeden problem. Mimo że przez lata z szatni dochodziły sygnały że świetnie spaja grupę i dba o odpowiednie zaangażowanie. Mimo tego że jak była pandemia i w meczach bez kibiców było słychać ile ten facet podpowiada (każdy kto gral w piłkę wie jakie to pomocne) zawsze ebylo jakieś ale.
A to ale nazywało się Steven Gerrard. Najwybitniejszy lider w historii tego klubu. Chodząca charyzma i waleczność. Dlatego ja po części cenie Hendo że się nie kopał z koniem i chciał być drugim Stevem a był sobą.

1 polubienie

Chłopaki na ławce na razie :smiley:

Nie jestem mściwy i nikomu źle nie życzę ale mam trochę satysfakcji jak Chelsea traktuje teraz Sterlinga.

2 polubienia

Ja się zgadzam - Hendo to jest urodzony lider. I to nie jest przypadek, że nosił opaskę w LFC po Gerrardzie, kadrach (od juniorów po dorosłą kadrę). Koledzy z szatni za każdym razem podkreślali jego umiejętności do spajania grupy i wstrząsnięcia zespołu gdy tego potrzebowali. Trenerzy doceniali to, że był “senior” i był pomostem pomiędzy nimi a zespołem.

Z innej beczki - ciekawy wywiad Jurgena https://www.youtube.com/watch?v=4vB-lh06FtE sporo mówi o Pepie i Salzburgu. Z ciekawości spojrzałem na ich wyniki i obejrzałem skróty - bardzo ładnie to dla oka wygląda.

Debiut w Pucharze Anglii Van der Berga juz o 20:45 :smiley:

Koniec serii (35 meczów) bez porażki Bayeru Alonso.

Fajna rozmowa z Benitezem https://youtu.be/XPn87-4ZTbo?si=Vxm7tz-16IKhQ5LZ
Trochę o kulisach współpracy z Giletem i Hicksem, odejściu Xabiego i finale LM.

1 polubienie