Ciekawostki

To fajnie, że chociaż u ciebie działa :joy::joy::joy:

1 polubienie

Firmino został pastorem :slight_smile:

8 polubień

Ciekawe czy będzie robił no look spowiedź.
Na pokutę 5 asyst :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dobre :grinning: robawilo mjie to

2 polubienia

Liverpool od tego sezonu wszędzie używa Liverbirda jako znaku , troche dziwnie to wygląda np w fantasy premier league , brakuje mi też herbu na koszulkach. Nie wiem czemu tak od tego herbu stronią… moim zdaniem liverbird sam wygląda gorzej. Co sądzicie ?

1 polubienie

Przecież na koszulkach mieliśmy Liverbirda + LFC, a nie pełny herb. Tak było od dziesiątek lat, pełny herb był chyba tylko w pojedynczych sezonach.

Okay nie spodziewałem się tego przeczytać dzisiaj. Albo w sumie nigdy. Good for him?

Pozwoliłem sobie sprawdzić.
Do 1955r nie było nic ,
od 1955 do 1968 był herb czyli 13 lat
od 1968 do 1987 był Liverbird poza jednym sezonem jakimś jubileuszowym czymś ale zaliczamy to jako Liverbird 19 lat
od 1987 do 2012 znów pełny herb 25 lat (2 wersje)
od 2012 do 2024 znów Liverbird 12 lat i pewnie tak już zostanie
Herb 38 sezonów
Liverbird 31 sezonów

5 polubień

Super że sprawdziłeś. Jesli chodzi o koszulki wolę Liverbirda, zdecydowanie lepiej wygląda niż pełen herb, który musi być jednak w większej skali niż nadruk czy haft na koszulce.

1 polubienie

Lijnders już rządzi po swojemu

https://youtu.be/I-lsS3PZbn8?si=H-NefLWq52Y-npRE

Wiem kwestia gustu ale tu trochę widać że się wyłamaliśmy, screen z FPL , troche mi to zalatuje herbem Spurs :d

Aston Villa znów zmieniła herb? Mieli okrągły, błękitno-bordowy.

Liverpool zajmuje 4 miejsce w rankingach klubowych UEFA

W ogóle dziwny ten ranking i ciężko go sensownie wyjaśnić :smiley: np dlaczego City jest nad Realem, jedynie co mozna tu dorzucić to wyniki na krajowym podwórku, to wtedy dlaczego jest tu BVB, Roma i Villareal, mam wrażenie, że strasznie losowy ten ranking. Jakaś małpka sobie wybierała herby :smiley:

@ynwa19 czyli wygrane w LE czy LK są warte tyle samo co w LM?
To jakby drużyna z championship dostawała puchar Premier LEague ( czy była uznawana za lepszą), bo zdobyła więcej punktów niż zwycięzca Premier LEague :smiley:

@ynwa19 w każdym razie ciężko uznać ten ranking za oddający realne wyniki klubu. Dzięki za wyjaśnienie/linki człowiek wie jak to działa przynajmniej :slight_smile:

Wyjasniam ten Ranking UEFA: tu nie ma zadnej “losowosci” tylko zbiera sie sezon w sezon punkty np za wygranie meczu sa tylko 2!
I tak nasz LFC ma kolejno .

  • 20/21- 24 punkty
  • 21/22- 33 oczka
  • 22/23- 19 punktow
  • 23/24- 20 oczek

Caly ranking mozesz znalezc np tutaj 90minut.pl zakladka “klubowy UEFA” po lewej stronie

@Loku64 sa punkty bonusowe patrz artykul wyzej,nie upraszczaj :smiley:

Mysmy w poprzedniej kampanii zarobili 6 dodatkowych oczek za wygranie grupy ( 4 ) oraz awanse do 1/8 oraz 1/4 po 1 punkcie

1 polubienie


Taka ciekawostka

2 polubienia

Oficjalnie: Kylian Mbappe właścicielem francuskiego SM Caen

Dziś Kylian Mbappe oficjalnie został ogłoszony jako nowy właściciel grającego w Ligue 2 SM Caen. Francuski napastnik jest w posiadaniu 80% klubu.

czyli opłacało mi się siedzieć dodatkowo dwa lata w PSG skoro teraz stać go na własny klub

Ciekawe czy Real coś mu pomoże powalczyć np. wypożyczając obiecujących wychowanków na sezon :joy: albo on będzie robił za kuźnię talentów z francuskiego podwórka dla Realu, jak tylko do najwyższej klasy wrócą ;D

A tak serio - ciekawe czy to jakiś kaprys czy poważny plan biznesowy ma na to, bo dalej pomimo ogromnych pokładów finansowych na koncie, to on raczej daleko za czołówką we Francji w kwestii zaplecza finansowego. Na pewno jego twarz pomoże klubowi i na pewno pod względem marketingu klub na tym dużo zyska, ale i wywrze presję zapewne na wyniki w kolejnych sezonach.

Taki scenariusz, że za rok awansują i przeszkodzą w 25/26 PSG w zdobyciu mistrzostwa wygrywając/remisując z nimi któryś mecz pod koniec sezonu, to byłby majstersztyk :joy:

2 polubienia